PDA

View Full Version : Жалка история...



ShadowHun7er
05-12-2009, 16:59
Ей хора да ви се оплача от мене си. Писна ми просто! От 3 месеца съм решил да си намеря гадже обаче просто не мога. И не е че имам проблем с вънщност, характер, самочуствие или контакти. Просто до толкова заради тъпото даскало ми е писнало от живота, че нямам душевни сили да се занимавам с това да свалям някое момиче или дори да се "оглеждам" за по-специално отношение на даден индивид от другия пол (въпреки че кучето на един приятел забелязах че наистина много ми се радва :D :D :D )
а общо взето целта на тая тема е да ви помоля дайте няква идея за нещо което да "зарежда" човек с ...сила за живот ли желание ли абе с нещо такова. и ...нали не съм гей?

smileforyou12
05-12-2009, 17:02
да не си зубър

ifkataAa
05-12-2009, 17:02
секса изпълва живота с положителни чувства и любов към света.Пробвай ... а ако искаш сериозна връзка, к*рва няма да ти помогне.Огледай се за някоя съученичка, приятелка или дори съседка :evil:

ShadowHun7er
05-12-2009, 17:11
не съм зубър въпреки че си изкарвам високи оценки без да уча (просто слушам в час. ) Единствено дето малко може и от това да е че си направих много лоша система на нощен живот (ох перверзните вие какво си мислите). Системата ми беше да сядам примерно към 11 вечерта на компютъра и да си лягам към 3-4 през нощта и после в 9.00 се будя...
Може би просто от недостига на сън и скуката в даскало да си губя силите. Поне никой не казва че съм гей.А да и за секса не знам все още - девствен съм.

Pupcho
05-12-2009, 17:14
а гей ли си ?

ShadowHun7er
05-12-2009, 17:17
Че не съм гей , не съм. Написах го за ебавка, притеснява ме повече това че хем не ми се занимава, хем като видя една двойка да се разхождат прегърнати в парка или да се целуват ме жегва нещо и ми става гадно. (НЕ СЪМ ЕМО !!!)

w0lf
05-12-2009, 17:18
Не е гей, просто го мързи :D Купи си онова...как беше Live Energy май :-D или просто се накарай да правиш нещо а не казвай само мързи ме и изморен съм :)

smileforyou12
05-12-2009, 17:21
оффф тъп си явно деазнам ве пффф въобще някога докосвал ли си момиче с един пръст :-o

ShadowHun7er
05-12-2009, 17:29
аа...мен не ми е проблем че не съм имал гадже или че не съм се целувал с език и се притеснявам. Просто се чудя защо подяволите има такъв парадокс а именно че искам да имам гадже ама не ми се занимава.

Hilary_
05-12-2009, 17:29
Ами докато не се помръднеш малко няма и гаджета... :D :D Спри с мързела... :D

MotocrosSRuleS
05-12-2009, 17:39
пробвай motocross :) ште ти вдигне адреналина и ште живнеш малко 8)

bloody_tower
05-12-2009, 17:41
... Мисля, че не става дума за мързел...То просто трябва да ти дойде от вътре за какво ти са енергийни напитки. И 5 литра кафе няма да помогнат ако няма желание....

Eddie
05-12-2009, 18:34
оф от 3 месеца си търсиш и вече изпадаш в шок, че ще си самотник или че си недъгав.

Аз от година и повече си търся приятелка.

Запознах се с адски много момичета, с около 10 се зарибявах, срещи глупости и при всички удрям на камък ама продължавам и не съм се отчаял.

Някой цял живот не намират своята половинка а ти за някакви 3 месеца се вайкаш.

Я горе главата и не му мисли толкова. Всичко с времето си.

ShadowHun7er
05-12-2009, 18:36
Е*и му майката(извинете за израза) това живота си е чиста гавра с нас но понякога за добро .
3 месеца ... 3 месеца нищо,а днеска тамън си слушах една много яка песен на Сабатон и ми пише по скайп някой.... Оказа се че това е едно момиче към което имах много силни чувства преди 1 година, която беше във Италия за неопределено време...и О ЧУДО!!! връща се следна 1ви Юли за 2 години (ахъм да поясня и тя ме харесва) и просто в момента имам чувството че мога да претичам от тука до Рим само и само за да я видя лелеее на 8мото небе съм просто. Хора обичайте се,велико е това чувство , айде чао ви от мене затваряйте темата ако искате, а да и поздрав Sabaton - Rise Of Evil

xplay
05-12-2009, 18:39
Стани агент ХХL 3 ... ;]]] Гарантирам ти, че мацките ще ти се лепят ... :D

smileforyou12
05-12-2009, 18:44
пхахаха искам ама не ми се заНИмава бре бре :lol: :lol: :lol:

jghgh
05-12-2009, 18:47
да не си зубър
Не си търси такива приятелки... :-o


иначе отговорът е прост - и се крие в рекламата на Sprite 8)
Колкото си по-отчаян, толкова по- не те щат.

fenasf
05-12-2009, 18:51
:? ми кат викаш че можеш ама те мързи каква помощ искаш освен да ти кажа да си вдигнеш задника и да си намериш момиче

AFT
05-12-2009, 18:52
Абе, аз като не мога да се наспя вече месец и съм като труп, особено в тея жеги, когато ми се иска да се метна от някъде. Ебати тъпото време! Нещо не говоря много по темата, ама Любов ми е скучен раздел, а се опитвам да си избия всичките глупости, които прочетох днес за Кирил и Методий, учениците им и някви други такива. o_O
Та, иначе към автора - не се притеснявай, ще дойде и твоето време. Света не се върти около гаджетата, намери си някаква друга цел в живота ( :-o ) и всичко ще си дойде на мястото.

ShadowHun7er
05-12-2009, 18:53
Е*и му майката(извинете за израза) това живота си е чиста гавра с нас но понякога за добро .
3 месеца ... 3 месеца нищо,а днеска тамън си слушах една много яка песен на Сабатон и ми пише по скайп някой.... Оказа се че това е едно момиче към което имах много силни чувства преди 1 година, която беше във Италия за неопределено време...и О ЧУДО!!! връща се следна 1ви Юли за 2 години (ахъм да поясня и тя ме харесва) и просто в момента имам чувството че мога да претичам от тука до Рим само и само за да я видя лелеее на 8мото небе съм просто. Хора обичайте се,велико е това чувство , айде чао ви от мене затваряйте темата ако искате, а да и поздрав Sabaton - Rise Of Evil
ама понякога изобщо не поглеждате коменатите преди вашия...ама нищо...ОБИЧАМ ВИИИ

AFT
05-12-2009, 18:55
Аз го прочетох, но трябваше да си излея мъката. ;д

ShadowHun7er
05-12-2009, 19:03
Аз си намерих 3 главни начина за разнообразяване
1- Музика - Най-великото изкуство ...просто няма нищо по-силно от музиката (е тука може да се поспори ма не му е мястото)
2- Тренировки-така или иначе си в едно тотално прее...но настроение и се чувстваш без никаква енергия...еми накарай се да направиш примерно 200 коремни и 100 лицеви ...и всеки ден ги увеличавай
3-Кажи си някой ден "Майната му !!!" и вземи се наспи щото като не спиш добре си прецакваш жизнеността

lipsvashh_mi
05-12-2009, 19:10
Щом не ти се занимава в момента с момичета,недей-някой да ти е опрял пистолет в главата.. :lol: Човека ще дойде когато най-малко го очакваш!Засега се радвай на свободата си и на това,че няма кой да те тормози и да ти скача по нервите. :)

MP
05-12-2009, 19:16
Е*и му майката(извинете за израза) това живота си е чиста гавра с нас но понякога за добро .
3 месеца ... 3 месеца нищо,а днеска тамън си слушах една много яка песен на Сабатон и ми пише по скайп някой.... Оказа се че това е едно момиче към което имах много силни чувства преди 1 година, която беше във Италия за неопределено време...и О ЧУДО!!! връща се следна 1ви Юли за 2 години (ахъм да поясня и тя ме харесва) и просто в момента имам чувството че мога да претичам от тука до Рим само и само за да я видя лелеее на 8мото небе съм просто. Хора обичайте се,велико е това чувство , айде чао ви от мене затваряйте темата ако искате, а да и поздрав Sabaton - Rise Of Evil
ама понякога изобщо не поглеждате коменатите преди вашия...ама нищо...ОБИЧАМ ВИИИ

Те т'ва е.Животът много се ебава с нас.Всичко се променя супер неочаквано към добро,или към лошо.Хайде успех!

kanarce
05-12-2009, 19:19
Абе не че нещо, ма ти се изкара ебаси пича :D:D Нямаш проблеми с контактите, с даскало, явно и със самочувствието, откъдето следва че явно и с външния вид не си за изхвърляне.....
Телефонно номерче ще ми дадеш ли?! :lol:
Не, бъзикам се :D

Е супер, че си се оправил :D Аз написах коментарче преди това, ма нищо :D Честито :D

ShadowHun7er
05-12-2009, 19:25
Ако бях прочел този коментар преди ... 2 часа щях сиг да кажа че не си прав/права. Сега след тоя разговор по скайп мога да ти кажа че това е 10000000000000% истина.

kanarce
05-12-2009, 19:32
Кое е 1000000000000000% истина? :D На мене ли говориш въобще :lol:

ShadowHun7er
05-12-2009, 19:33
явно и със самочувствието, откъдето следва че явно и с външния вид не си за изхвърляне.....
Еми аз лично харесвам как изглеждам като не броиме че в момента съм целият насинен след Цвете за Гошо. И между другото не е тука темата ама открих перф. начин за отслабване/стягане на тялото.
1- Ядеж каквото искаш...само да не преяждаш.
2- Тренираш- е тва помага наистина много. И аз добре че не се отклоних от темата ... и като за последно една леека пропаганда : МЕТЪЛ FOREVEEER \m/ обичайте се и слушайте метъл

ShadowHun7er
05-12-2009, 19:34
Кое е 1000000000000000% истина? :D На мене ли говориш въобще :lol:
ммхм ама ти изтри "сериозната част"

kanarce
05-12-2009, 19:39
Ооооо, начи си го прочел :D:D
Ама на Цвете за Гошо в погото ли беше ве човече :D:D
тц-тц-тц
Начи, може да не ми вярваш, ама много ме радва, че не се оплакваш от външния си вид или от отношението на хората към тебе или от не знам си кое копче на пожарния кран в съседния буркан :D
То тука май само това се прави - всеки се оплаква :D
Хубаво е да има малко разнообразие и някой да се похвали с нещо ;)

ShadowHun7er
05-12-2009, 19:47
Бях във почти всяко пого и 2та дни (90%)... и в момента не мога да си изправям докрай нито едната от ръцете, вратът ми е в ужасно състояние, аа едвам ходя щото стъпих накриво и ми стъпкаха крака с кубинки,и ме боли таза от падания (да се оплача и аз че да не остана назад)

kanarce
05-12-2009, 19:53
Ама сам си си виновен :D да не си влизал :D
Ама аз 100% съм те видяла, щото втория ден бях доста близко до погото :D:D

FiRe_LaDy
05-12-2009, 19:56
оф от 3 месеца си търсиш и вече изпадаш в шок, че ще си самотник или че си недъгав.

Аз от година и повече си търся приятелка.

Запознах се с адски много момичета, с около 10 се зарибявах, срещи глупости и при всички удрям на камък ама продължавам и не съм се отчаял.

Някой цял живот не намират своята половинка а ти за някакви 3 месеца се вайкаш.

Я горе главата и не му мисли толкова. Всичко с времето си.

Аз 3 години и нещо се борех за едно момче и преди няколко дена се получи всичко.Ти за 3 месеца вече се отчайваш.Живота е пред теб.Бъди по-упорит.

RoCkSpOt
05-12-2009, 20:18
качи 1 твоя снимка и ще ти кажем защо нямаш гадже 8)

kanarce
05-12-2009, 20:24
И аз искам снимка от чисто любопитство :D

ShadowHun7er
05-12-2009, 20:25
качи 1 твоя снимка и ще ти кажем защо нямаш гадже 8)
ъм... нямам... но като описание - 174см 59кг коса-тъмно кестенява някъде до ключицата и синьо-зевени очи. Тяло -по-скоро хилаво от колкото мускУлесто

cinderella_gugutka
05-12-2009, 20:34
из4акай лятото-тогава няма даскало.само купон4ета,басейни,море....

kypo
05-12-2009, 22:07
абе тоя па, ае голям праз. ти ще видиш като се влюбиш и като ти бият шута не 3 месеца ще се чудиш къде да се денеш, ми цяла година 8-) тая любов не ти требва, вервай ми! седи си сам и се радвай на живота

Ilikeliljon
05-12-2009, 22:49
Има нещо, викат му автогенен тренинг. Лягаш на леглото и се отпускаш, ама много бавно. Започваш да повтаряш, че се чувстваш много добре, много отпочинал или че ще се чувстваш така и така нататък. Мож с музика, както бяха предложили. Металика, Дийп Пърпъл, пък ако си по-хард и Димо Боргир. :) :)

Ivalinka
05-13-2009, 18:53
нисък си... :-D на колко си години, че си 59 кг ????