PDA

View Full Version : Влюбена...



lonelyheart
05-12-2009, 17:30
Пиша този пост не, защото искам да се правя на интересна, а защото наистина имам проблем. Отначало си мислех, че съм се побъркала, но осъзнавам, че не съм – наистина съм влюбена в учителя си по математика.
Отначало просто му се възхищавах..начинът, по който те гледа, прекрасните му пъстри очи, успехите, които постига с отборите по математика, професионализма и обективността, с която ни оценява. Нищо не убягва неговия поглед. Просто не мога да спра да мисля за него.
Осъзнах, че много съм се променила откакто го срещнах. Математиката за мен преди беше просто един от предметите, сега с удоволствие решавам задачи с часове, наизустила съм основните задачи дори..
Безкрайното писане на задачи ми дотягаше преди, сега се радвам и когато имам да пиша по 20 листа със задачи, които съм сбъркала.Като се замисля, това имаше и доста позитивни страни – разбрах, че на човек са му нужни доста по-малко от 6-8 часа сън.
Имаме математика 4 пъти седмично. Всеки път караме без междучасие и до по-късно от нормалното (8-8:30). Може да ви изглежда смешно, но това са най-хубавите часове от седмицата за мен и всеки път ги очаквам с нетърпение. Останалите ги е страх от него и не мога да разбера защо. Казват, че като ги погледнел тръпки ги побиват, но когато го погледна виждам очи, изпълнени с безкрайна любов и желание да работи с нас.
През лятната ваканция е най-трудно – мисълта, че няма да го видя е убийствена. Задачите, които ни дава ги решавам още първата седмица и няма какво да правя. Вечер си правя разходки до училище с надеждата да го видя..със синъото яке и чантата, пълна с контролни и задачи по математика..
Затова и се записах да отида на лагер с него, на морето. Когато го видях на плажа..прекрасен мъж. Изглеждаше сякаш не прекарва времето си в решаване на задачи, а във фитнес салона..
Моля ви, кажете какво мислето по въпроса, какво трябва да направя, за да го превъзмогна?

smileforyou12
05-12-2009, 17:31
вземи калашник 9-ти калибър и го гръмни 8-) сру ама не ми се мисли сега :lol:

Hilary_
05-12-2009, 17:34
... :shock: :shock: Ако темата ти не е ебавка наистина имаш проблем...знаеш че не можеш да бъдеш с него...в смисъл не ти знам годините но със сигурност разликата ви е голяма мисленето също... ами опитай се да си насочиш вниманието към друго момче на твоята възраст...иначе това е загубена кауза поне според мен! :( :(

bloody_tower
05-12-2009, 17:39
Започни да учиш така и по литература и няма да имаш равна. Няма нищо лошо в това. За да спреш си намери някоя друга жертва на твоите чувства. Хвани си гадже. Гледай повече филми на ужасите ако нещата са задълбочени. Излизай повече с приятели по кафета, запознай се с нови хора. Чети книги... Занимай се с дейност, която да ангажира мислите ти (не става дума тук за математика). Незнам какво друго да ти кажа. Разлюбването не е лесна работа. Можеш да си измислиш гадна история за него как е женкар ако това ще ти помогне.

w0lf
05-12-2009, 17:46
Houston, we have a problem :shock: ....бате невъзможно е да си влюбена в даскала, по скоро е силна симпатия към характера му и аз много се бях привързал към г-жата по АЕ, която ни беше и класна но защото беше прекрасен човек който винаги ти влиза в положението и гледа да ти помогне. Е, махна се след стачките защото каза че и писнало да се подиграват с учителите и вече съм само с спомените за нея ^^ пусни слух че изнасилва ученички да го уволнят за да не го виждаш :grin:

Krasencety
05-12-2009, 17:56
Незнам какво да ти кажа..аз в 5ти клас се бях привързала към г-жата ни по бел и ми беше много кофти като се разделих с нея, но с времето всичко се оправи.. Занимавай се с нещо друго и не се втренчвай много в него 8) ... и ако наистина това ще ти помогне измисли си някаква неприятна история за него и си я припомняй като го видиш..наистина незнам.. :?

vampirekiss
05-12-2009, 19:17
Може би главното чувство при тебе не е любов,а възхищение.Ти сама си писала,че си му се възхищавала.Знам ли,някак трудно ми е да приема подобно нещо.Просто си намери някой твой връсник и излизай с него.Просто не си струва да въздишаш по човек,с който не е възможно до бъдеш.

ThePowerOfLove
05-12-2009, 19:23
ама ти на сериозно ли се взимаш :-o
И аз съм имала симпатии към един господин, но чак пък влюбена не мислиш ли, че е прекалено? ти сигурно дори не го познаваш като характер..

evelinka1122
05-12-2009, 19:46
аз не мисля, че темата е сериозна.... и все пак... кой клас си и на колко години ти е учителя?

sodomicdream
05-12-2009, 20:18
та те такам...
темата не м оже да бъде ебавка, даже бих казала, че ги има и такива случаи. НО
Момиче, послушай ме - това нещо е невъзможна любов! Не се опитвай да правиш каквото и да било, за да привлечеш вниманието му, нито пък нещо друго. Аз лично така се бях влюбила в преподавателя си по химия и... той като разбра, аз умрпх от срам...
Не ме питай колко ми беше неудобно да вляза дори и в часовете му след това...
Да не говорим, че и майка ми разбра и ми наля мноого мозък в главата с караници.
Сега този човек го уважавам, не защото съм си падала по него, а защото наистина е преподавател със знания и ми помогна малко или много.
Благодарение на него мога да кажа, че сега уча това, което искам в чужбина и се радвам, че го познавам.
However... ако съдя по писаното си не повече от 15 години. След година ще видиш как ще се смееш на този факт =)
Успех ти пожелавам и... да си намериш друг по-млад сладур, който да е диване като теб ;)

blackvelvet
05-13-2009, 15:05
Незнам...аз мисля,че е просто възхищение към този преподавател...нищо друго

AnzaRe
05-13-2009, 15:06
Ето още един извратен изруд дето незнае границите на годините....
Ти на колко си а той на колко е?

got2Bthe1
05-13-2009, 15:22
... :shock: :shock: Ако темата ти не е ебавка наистина имаш проблем...знаеш че не можеш да бъдеш с него...в смисъл не ти знам годините но със сигурност разликата ви е голяма мисленето също... ами опитай се да си насочиш вниманието към друго момче на твоята възраст...иначе това е загубена кауза поне според мен! :( :(
много вярно ;)

got2Bthe1
05-13-2009, 15:23
... :shock: :shock: Ако темата ти не е ебавка наистина имаш проблем...знаеш че не можеш да бъдеш с него...в смисъл не ти знам годините но със сигурност разликата ви е голяма мисленето също... ами опитай се да си насочиш вниманието към друго момче на твоята възраст...иначе това е загубена кауза поне според мен! :( :(
много вярно ;)

Офтопик : 500но мнение ;)

Hukc
05-13-2009, 15:37
вземи калашник 9-ти калибър и го гръмни 8-) сру ама не ми се мисли сега :lol:
:D :D . ..
а по темата . .. не знам каква е възрастовата ви разлика .. едва ли няма някой на твоята възраст по хубав , мускулест и умен от него :) Не е единствения който ще ти допадне на света ... :)

mickelangelo
05-13-2009, 15:46
вземи калашник 9-ти калибър и го гръмни 8-) сру ама не ми се мисли сега :lol: оръжие като " калашник " няма има .. АК 47 ( Автомат Калашников от 47 година ) и не е 9 ти калибар а е с размер на патрона 7,62 x 39 мм ... както и да е .. :)

по темата .. по д0бре си го избии от главата колкото се може по бързо :)

Take_That
05-13-2009, 18:02
... :shock: :shock: Ако темата ти не е ебавка наистина имаш проблем...знаеш че не можеш да бъдеш с него...в смисъл не ти знам годините но със сигурност разликата ви е голяма мисленето също... ами опитай се да си насочиш вниманието към друго момче на твоята възраст...иначе това е загубена кауза поне според мен! :( :(

++++

m3ch3ncee
05-14-2009, 20:42
Wow..Това е лошо..Сега като се замисля..Няколко момичета от нашия клас си харесваме господина по музика..Но просто ни кефи като външен вид и характер..Ноо чак влюбени..Дано не ни се случва!Не знам какво да ти кажа..Едва ли ще имаш шансове с него,при положение че ти е учител..Ноо нз.. :?

smileforyou12
05-15-2009, 18:32
ее момиче ко стана я разкажи малко още ли го гледашна него като на мъж 8-)