PDA

View Full Version : Шарка



Flighter
05-12-2009, 17:36
Здравейте от 9 дена имам шарка - Варицела...пъпките вече хванаха коричка, но днес забелязах една беше като набрала...разчоплих я.. Възможно ли е след 9 дена да ми избие пъпка? Или да съм и обелила коричката и да се е появила наново..не знам..притеснявам се да не остане белег и да не е нова, защото дефакто дори и другите да изчезнат трябва да чакам тази да зарастне... :(
бтв и да попитам колко дена горе долу ще падат тези корички :(

rauwkost
05-12-2009, 17:38
100% ще ти остане белег от разчоплената пъпка.

clever
05-12-2009, 17:42
мисля че би трябвало да си ходил/а на доктор и той да ти е казал да не си чоплиш пъпките... иначе остават белези
коричкитее... зависи около седмица сигурно
незнам :D не съм карал варицела :-o 8-)

Flighter
05-12-2009, 17:56
Офф кви сте хитри..аз знам, че ще остане белег, ако се чоплят..ВЪПРОСА Е, ЧЕ ШАРКАТА Е ОТ 9 ДЕНА > ПЪПКИТЕ СА ИЗБИЛИ > ХВАНАЛИ СА КОРИЧКА > И ПИТАМ възможно ли е след 9 дена да се появи нова пъпка.

clever
05-12-2009, 18:07
сори че не съм разбрал въпроса
мисля че не е възможно:)

ThePowerOfLove
05-12-2009, 18:48
Пий вино ако има още да избиват ;)
Иначе гледай да не ги пипаш, и аз карах варицела преди години..много кофти, даже ми останаха 2-3 белега :?

batkodoki
05-12-2009, 21:15
Здравейте от 9 дена имам шарка - Варицела...пъпките вече хванаха коричка, но днес забелязах една беше като набрала...разчоплих я.. Възможно ли е след 9 дена да ми избие пъпка? Или да съм и обелила коричката и да се е появила наново..не знам..притеснявам се да не остане белег и да не е нова, защото дефакто дори и другите да изчезнат трябва да чакам тази да зарастне... :(
бтв и да попитам колко дена горе долу ще падат тези корички :(

ПОЛ&ВЪЗРАСТ?!

ти сигур(на)е ли си, че се касе точно за Варицела, потвърдено поне чрез два различни теста?!

ако ДА - попрочети в нета има много инфо на вс езици.

ако диагнозата е поставена "на око" - НЕ чети нищо!!!

hisy
05-13-2009, 09:19
Ако си чоплиш пъпките ще ти остават белези.. аз като бях малка бях болна от шарка и си чоплих пъпките и ся имам няколко белеза... :D