PDA

View Full Version : шизофрения?!



UnaBletoLoVeU
05-12-2009, 19:19
Чудих се дали да пиша тема, защото предполагам, че няма да има един нормален отговор, обаче пък..к'во толкова. От седмица-две някъде от време на време ми става някакво странно, все едно до сега не съм осъзнавала, че живея, странно ми е, ако съм сама и сякаш разбирам, че съм...ддз, че ме има. Преди години, когато играех много симс и от време на време в реалния живот ми ставаше странно и се чувствах като симче. Сега е нещо подобно, само дето нищо не играя. Пък и ми е притеснено, защото съм 11 клас, а баща ми постоянно ми натяква, че трябва да уча еди-къде-си, аз не искам..някакви такива проблеми и напрежение, страх от избора, който трябва да направя ииии....почвам да си внушавам даже, че може и шизофрения да имам. Блах. Предпочитам едно две сериозни мнения, вместо 90572856 заядливи коментари. Някой чувствал ли се е така или?

Blab
05-12-2009, 19:22
Питай Свастика, той такава диагноза ми лепна преди време!
Явно много ги разбира.)

Joc
05-12-2009, 19:23
събирай се по често с приятели... излизай... абе напий се!


като дойда в рс. може ти звънна :-P

Blab
05-12-2009, 19:31
^ по повод този коментар, ще си позволя да цитирам един велик ум:

"когато ти е гот - цъкай CS
когато ти е зле - цъкай CS"

Амин! 8-)

Shelcha
05-12-2009, 19:37
Чудих се дали да пиша тема, защото предполагам, че няма да има един нормален отговор, обаче пък..к'во толкова. От седмица-две някъде от време на време ми става някакво странно, все едно до сега не съм осъзнавала, че живея, странно ми е, ако съм сама и сякаш разбирам, че съм...ддз, че ме има. Преди години, когато играех много симс и от време на време в реалния живот ми ставаше странно и се чувствах като симче. Сега е нещо подобно, само дето нищо не играя. Пък и ми е притеснено, защото съм 11 клас, а баща ми постоянно ми натяква, че трябва да уча еди-къде-си, аз не искам..някакви такива проблеми и напрежение, страх от избора, който трябва да направя ииии....почвам да си внушавам даже, че може и шизофрения да имам. Блах. Предпочитам едно две сериозни мнения, вместо 90572856 заядливи коментари. Някой чувствал ли се е така или?
Причината за появата на шизофеничните заболявания е все още неясна за специалистите.
Пък и да ти кажа не се лекува. Само те изолират кофти от всеизвестното нужно за теб общество и те тъпчат с убийствени медикаменти.
Прави каквото ти усеиш за полезно. Човек мойе и сам да си помогне ако намери близки :grin:

Boot
05-12-2009, 19:46
"когато ти е гот - цъкай CS
когато ти е зле - цъкай CS"


8-)

lipsvashh_mi
05-12-2009, 19:49
познато чувство...просто му се радвай,вместо да се впрягаш..изживей пълноценно мига и така...не се ядосвай за глупости най-важното!!!

Romance
05-12-2009, 20:11
Дреме ни на нас.

psychopath
05-12-2009, 20:14
"когато ти е гот - цъкай CS
когато ти е зле - цъкай CS"


8-)CS>ALL 8-)

RAWRRR
05-13-2009, 03:41
Нищо ти няма,просто стреса и напрежението явно са нещо ново за теб.
За съжаление отсега нататък това те чака..12ти клас учене за кандидатствне,балове,после пак учене,сесии,изпити,глупост .

Номера е когато имаш нещо,което трябва да направиш,а не ти се прави,просто да не мислиш за отговорностите свързани с него,а да го правиш.Така няма да се притесняваш и ще избегнеш стреса.
Лично на мен това ми е голям проблем,треперя,пада ми косата,губя килограми по време на сесия.

Просто сега учи за изпитите,помисли за родителите си,че имат някакви очаквания от теб и не ги разочаровай..гледали са те 18 години. :)
Пий и се весели повече,когато имаш възможност,за да се "пречистваш" 8-) от напрежението миналата седмица да кажем- това помага :).

SWASTIKA
05-13-2009, 05:06
Шизофренията е много интересна болест, която ти нямаш.

Всъщност да си шизофреник, не е много лошо.
Доста философи подкрепят тезата, че е възможно болните от шизофрения да постигат свръх развитие, тъй като те виждат паралелни светове, които ние не можем да видим. Повечето учени характеризират тези паралелни светове като халюцинации, но пък кой знае...

Друг симптом за шизофренията е налудността. Болният мисли и вярва в неща, които нямат нищо общо със реалността. Подкрепя абсурдни тези и се придържа към тях без доказателства и факти.

Да си помислиш, че това е шизофрения е малко странно...

Може да има друго обяснение.


Хипохондрия, автосугестия, израстване на личността...

Малко вероятности, които нямат нищо общо със шизофренията...

Еdit: Не се плаши.

EarthShaker
05-13-2009, 06:42
Номера е когато имаш нещо,което трябва да направиш,а не ти се прави,просто да не мислиш за отговорностите свързани с него,а да го правиш.Така няма да се притесняваш и ще избегнеш стреса.
Лично на мен това ми е голям проблем,треперя,пада ми косата,губя килограми по време на сесия.


Това ми хареса... ще се помъча да се придържам към него, пък да видим кво ше стане :D

clever
05-13-2009, 12:34
нямаш шизофрения
просто си малко объркана..--
трябва да се съсредоточиш в задълженията си и да общуваш с повече хора 8-)

_donna_
05-13-2009, 13:41
SWASTIKA наистина е специалист обаче! 8-)


Шизофренията е много интересна болест, която ти нямаш.

Ъ! 8) (давам консултации по интернет хаха)

Както и да е.Вероятно се плашиш,защото горе-долу сега започва съзнателния ти живот - не просто спомени,а избори,които правиш и ти се налага да свързваш.При всеки по различно време...или поне така си го обяснявам,защото мисля че ми е познато,това което се опитваш да обясниш.И безплатния съвет ще ти дам разбира се: пуши трева.

Deadlock
05-13-2009, 16:13
Много далеч от шизофренията. И звучи като нещо хубаво.. (:

Shelcha
05-13-2009, 19:25
Шизофренията е много интересна болест, която ти нямаш.

Всъщност да си шизофреник, не е много лошо.
Доста философи подкрепят тезата, че е възможно болните от шизофрения да постигат свръх развитие, тъй като те виждат паралелни светове, които ние не можем да видим. Повечето учени характеризират тези паралелни светове като халюцинации, но пък кой знае...

Друг симптом за шизофренията е налудността. Болният мисли и вярва в неща, които нямат нищо общо със реалността. Подкрепя абсурдни тези и се придържа към тях без доказателства и факти.

Да си помислиш, че това е шизофрения е малко странно...

Може да има друго обяснение.


Хипохондрия, автосугестия, израстване на личността...

Малко вероятности, които нямат нищо общо със шизофренията...

Еdit: Не се плаши.
глупусти.
все повече се убеждавам как форума е пълен с плява.