PDA

View Full Version : Какво да правя? Моля ви,помогнете!!!



monityyy95
05-12-2009, 19:35
Здравейте! :) За първи път пиша тук затова извините ме предварително ако нещо съм объркала :)

Така... Всичко започна миналото лято. Общи познати ни запознаха с Ангел (ще го нарека така,но това не е истинското му име),но нищо повече. След седмица отново се срещнахме в компанията, с която се събирам и усетих,че той има някакви симпатии към мен. На този етап, обаче за мен беше просто поредното момче,което срещам.
Мина есента, мина и зимата и дойде пролетта (по точно месец април).
Един съвсем обикновен следобед отидох на мястото където се събираме (което между другото е училещето ми) и го видях там-играеше баскетбол с останалите момчета. Той ме поздрави, а след това през цялата вечер ме закачаше, но не по онзи груб и нахален начин, а съвсем нежно и мило :) След това пак се засичахме 2, 3 пъти (на едния от които за малко да стана свидетелка на това как щяха да го пребият и аз глупачката тръгнах да му викам да бяга и май си пролича, че го харесвам :oops:). Отгова насетне така ми завъртя главата просто... Всяка минута си мисля за него... Надявам се да не е поредният гъзар, който си мисли, че свътът се върти около него...писна ми от такива... :?
Проблемът е ,че идва рядко-веднъж в седмицата някъде, а аз искам да е там всеки ден! :? Не съм и очаквала,че ще се влюбя точно в него, но -съдба. Проблъмът ми е, че той е 16, а аз на 14 и се страхувам, че ако тръгнем заедно ще започе да иска секс, а аз изобщо не съм готова, нямам и намерение да го правя скоро...
Моля ви кажете мнението си струва ли си, голям ли е за мен и как да го спечеля! :)

P.S Извинявайте за дългия и може би скучен текст, но какво да се прави... Благодаря Ви за отделеното време :)

Hilary_
05-12-2009, 19:53
Самa си отговори на въпроса... той е голям и ще иска нещо повече от теб... ако е женкар... ако не е може и да имаш шанс...първо това разбери... 8)

cinderella_gugutka
05-12-2009, 20:41
следващия път го покани а излезнете само 2-та.след това ще прецениш дали може да се полу4и нещо.успех :-)

valdesbg
05-13-2009, 06:54
Като начало започни и ти да се закачаш лекичко с него.Ако отвръща значи и той те харесва. След това предполагам ще се усети и ще те покани някъде, ако ли не - покани го ти. И така.

Не е голям за теб, напротив. ако се получи между вас постави ясно условие че секс на този етап няма да правиш с него - ако иска продължавате, ако не сценария е ясен.

Успех!

curka87
05-13-2009, 07:51
Като начало започни и ти да се закачаш лекичко с него.Ако отвръща значи и той те харесва. След това предполагам ще се усети и ще те покани някъде, ако ли не - покани го ти. И така.

Не е голям за теб, напротив. ако се получи между вас постави ясно условие че секс на този етап няма да правиш с него - ако иска продължавате, ако не сценария е ясен.

Успех!

+1