PDA

View Full Version : СПИН



SunLov3
05-12-2009, 20:13
Ще правим с някой момичета, нещо като табло за СПИН, та въпроса ми е:
Какво ще привлече вашето внимание, за да го прочетете , а не просто да си го направим за оценка и там да си виси само за интериор?

tonie__
05-12-2009, 20:46
шаренийка да е :-D ами определено да не е бял картон с ръкописен текст или дори принтиран.да има,разбира се,но може да лепнете брошури за СПИН и други болести,предавани по полов път,ако имате възможност направете презентация на powerpoint.вече всички учители имат лични компютри и предполагам на вашия/вашата ще му/й хареса :)

barbapapas
05-12-2009, 23:21
Точно,кратко,ясно и комбинация от цветовете червено и черно мисля, че ще е подходяща

cherrypezz
05-13-2009, 07:00
Купете някакви презервативи (от по-евтините) и ги залепете по таблото.

Може да звучи малко смешно...ама като се замисля ще привлече внимание :)

Boyd
05-13-2009, 13:41
Най-ефектно ще е да сложите снимка на самия ХИВ вирус. Ако щете нарисувана, ако щете снимка от микроскоп, каквото ви е на душа. Пък и в днешно време е срамно да не знаеш 90% от нещата за СПИН...поне аз така мисля!

clever
05-13-2009, 13:50
Най-ефектно ще е да сложите снимка на самия ХИВ вирус. Ако щете нарисувана, ако щете снимка от микроскоп, каквото ви е на душа. Пък и в днешно време е срамно да не знаеш 90% от нещата за СПИН...поне аз така мисля!точно и аз това щях да предложа!
:D
да се вижда самия ХИВ вирус-така би било много интересно ;)

Jumbie483
05-13-2009, 14:32
Купете някакви презервативи (от по-евтините) и ги залепете по таблото.

Може да звучи малко смешно...ама като се замисля ще привлече внимание :)

Страхотна идея !
Като се замисли човек, наистина това ще привлече вниманието. Хубаво ще е надписите да са накриво и може да са написани с два цвята..
Потърсете в и-нет и вижте за някакви истории, а на таблото може да ги сложите като примери.
Представете информацията по интересен начин, иначе никой няма да я чете :)

diksi
05-13-2009, 16:04
И аз съм ЗА презервативите~ Бих го чела само ако е кратко с по-едри буквички! 8-)

neocide
05-13-2009, 21:52

Naughty_
05-14-2009, 17:53
Не само на тебе :shock:
Може да стане
ИЗПОЛЗВАЙ (зака4ена опаковка на презерватив) ЗА ДА НЕ (снимка, примерно като горната)