PDA

View Full Version : Може ли съвет



renault90
05-12-2009, 22:16
Здравейте,
така от къде да започна моята история,
първо да кажа, че съм на 18 год., вече завърших даскало, изпратиха ни, но за съжаление или не харесвам едно момиче от класа ми или вече бившия клас ;) . Така, тя е може би най-хубавото момиче в класа, най-умната, много отворена във всяко едно отношение, през тази година, до едно време, доста сме се събирали и сме излизали по кръчми и дискотеки заедно. Но от един момент нататък всичко като че ли пропадна. Според мен това стана под влиянието на трети лица, макар че и аз си имам голяма вина тъй като не направих нищо конкретно с нея. Може би ме спираше и факта, че сме от един клас, а и до 12 клас не бяхме и една компания. И така от един момент нататък вече все едно не сме се познавали и наистина не знаех какво да направя и компанията ни се развали, с която излизахме и много не съм имал и удобен момент да излезем извън даскало. И не стигаше и всичко разбрах в последствие, че е тръгнала с някъв пич и вече изобщо не ми се занимаваше , а в същото време супер много е харесвах и все още е харесвам. Сега не знам дали ходи още с някой, не съм разпитвал, имам съмнения, че е скъсъла, но не съм сигурен, но не знам какво да правя. Особено сега като свършихме даскало, остава само бала и морето и край. Тя сега учи за изпити обаче е сигурно, че ще остане в същия град, а аз мойте изпити си ги взех вече и то с такива оценки дето ме устройват за навсякъде, където искам - и всички ме карат да ходя в София, а аз се колебая супер много и то само заради нея, дори и без да знам дали изобщо ще стане нещо с нея и направо полудявам вече, и остава и малко време, в което трябва да решавам какво да правя. Дайте някакъв съвет, по принцип не съм задръстен (даже някои казват, че бая съм се отворил нещо), малко съм по-лаконичен в разговорите, но се стремя да се пооправям. Извинявам се за дългата тема, ако някой има мнение нека да казва.

Ilikeliljon
05-12-2009, 22:43
Виж моето момче, покани я на кафе, поговорете си, наблюдавай я много внимателно (жестове, мимики) по това се познава. Поговорете си и се забавлявайте. Заведи я някъде, на някакво място, което да говори за по-сериозни работи (например на кино, на театър или нещо такова, дискотека не става, доколкото чета от описанието на проблема) и виж какво ще стане. Това е засега. :) :)

cinderella_gugutka
05-12-2009, 23:02
действай сега докато още можеш...абитярентски бал и море-4е това малко ли е :shock: имаш възможност и на кафе да я поканиш и много други неща....

Ou7taControL
05-13-2009, 00:41
Виж моето момче, покани я на кафе, поговорете си, наблюдавай я много внимателно (жестове, мимики) по това се познава. Поговорете си и се забавлявайте. Заведи я някъде, на някакво място, което да говори за по-сериозни работи (например на кино, на театър или нещо такова, дискотека не става, доколкото чета от описанието на проблема) и виж какво ще стане. Това е засега. :) :) да, и ако нещата потръгнат си остани в твоя град, ако няма надежда заминавай и се опитай да я забравиш..

Pupcho
05-13-2009, 08:21
Ако я покани на кафе тя ще му откаже (с онея извинения "ми сега немога" "имам работа" "ще съм извън града" :D ) Причината е следната:
Всеки човек в даден момент и ситуация си има собствен ранк сред другите. А неговия е по-нисък от ранга на момичето, следователно пича първо трябва да се "издигне" в нейните очи. А тва става като бъде готин, забавлява се и не му пука много. А след това ако реши да я кани някаде (по-добре да е на билярд или нещо подобно) нетрябва да е дирекна поканата трябва да е между другото смисъл, мацката трябва да си мисли че с нея или без нея пича ще си направи кефа ... така че ако реши да му отказва ем сорка ... тя губи ;} (ако все пак му откаже, може да има мн други фактори независещи от него )

hisy
05-13-2009, 09:14
действай сега докато още можеш...абитярентски бал и море-4е това малко ли е :shock: имаш възможност и на кафе да я поканиш и много други неща.... +1

dimanushka
05-13-2009, 14:12
mi i az sum 12 klas i v moq klas ima6e edna dvoika sus su6tiq PROBLEM... ama problema be6e za mom4eto 6toto tova momi4e s koeto se zaribqvaha 2 godini nqkude samo go izpolzva6e... biv6iq priqtel na tova momi4e u4i v dr durjava i kogato toi si doide zarqzva moq suu4enik.. a toi e toklova dobro i umno mom4e... sega nqma ni6to ob6to... ne iska da idva na bala. ne iska6e da se snima za albuma... mn e zle... sujalqvam adski mn za nego. nz dali i tvoqta suu4eni4ka postupva po podoben na4in ama po dobre ostavi minaloto nazad... studentskite godini sa naj hubavite v jivota ni i po dobre da gi izjiveem po nai dobriq na4in :) pojelavam ti mn uspeh i dano i az stana stidentka dogodina :-D :-D :-D :-D (kolko sum skromna) :D :D

Bloodlust
05-13-2009, 16:30
Не знам от кой град си, но не бива да залагаш бъдещето си на карта заради едно момиче. Дори и нещата да потръгнат между вас, хората идват и си отиват. Отиди в София, живей си живота и не се забатачвай с нея. Предстои ти да се запознаеш с толкова много нови хора, толкова неща предстои да ти се случат. Каквато и да е, не си заслужава да се колебаеш изобщо. На първо място си ти и твоите интереси.

Take_That
05-13-2009, 17:54
действай сега докато още можеш...абитярентски бал и море-4е това малко ли е :shock: имаш възможност и на кафе да я поканиш и много други неща.... +1

+2
П.П - но не мисля, че трябва да залагаш бъдещето си, заради момичето ....

soul1199
05-14-2009, 10:57
дайствай на бала,само ако си няма приятел :)

blackvelvet
05-14-2009, 11:12
Ако я покани на кафе тя ще му откаже (с онея извинения "ми сега немога" "имам работа" "ще съм извън града" :D ) Причината е следната:
Всеки човек в даден момент и ситуация си има собствен ранк сред другите. А неговия е по-нисък от ранга на момичето, следователно пича първо трябва да се "издигне" в нейните очи. А тва става като бъде готин, забавлява се и не му пука много. А след това ако реши да я кани някаде (по-добре да е на билярд или нещо подобно) нетрябва да е дирекна поканата трябва да е между другото смисъл, мацката трябва да си мисли че с нея или без нея пича ще си направи кефа ... така че ако реши да му отказва ем сорка ... тя губи ;} (ако все пак му откаже, може да има мн други фактори независещи от него )

+1

Lady_AMG
05-14-2009, 14:13
Не те е забелязала 5 години..няма да се получи между вас дори да се харесвате,, няма да има тръпка, интрига. Не си струва да си залагаш бъдещето на карта заради някаква пикла.

GossipGirl89
05-14-2009, 15:42
Не те е забелязала 5 години..няма да се получи между вас дори да се харесвате,, няма да има тръпка, интрига. Не си струва да си залагаш бъдещето на карта заради някаква пикла.

Не е така ;) На нашия бал миналата година двама мои съученици, между които 5 години нямаше нищо друго освен приятелски отношения и точно на бала се забиха и пламна искрата :) Е вярно, че не изкараха кой знае колко много, но все пак се получи нещо чак на завършването... Така че всичко е възможно ;)

Инаме по темата: Авторе, не си играй с живота така... Става дума за бъдещето ти. Ако университета в София е по-добър от този в твоят град тогава изобщо не му мисли, а направо идвай... Това не е шега работа и определено не си заслужава заради едно момиче, с което дори не сте си никакви, ти не знаеш даже дали те харесва изобщо...Просто недей така да си проваляш бъдещето. Не забравяй, че не е последната и тук в София ще срещнеш и други ;)