PDA

View Full Version : Има ли???



beb4yy
05-13-2009, 07:15
Има ли незабравими хора :smt089 или просто ние самите неискаме да ги забравим :? 6 месеца без да виждаш някой и да нямаш връзка с него и да не му пука вече как се чувстваш заслужава ли си да го помниш, но как да го забравиш като помниш само добрите му постъпки, а лошите забравяш за секунди как просто се забравя даден човек, който е правил всичко за теб и те е обичал как?!?! Като знаеш че вече няма връщане назад и неможеш да го върнеш :cry: :cry: :cry: :cry: Понякога се чувствам толкова слаба и разрушена, а просто няма на кой да го кажа никой не ме разбира затова го пиша тук ! Благодаря предварително :-# :-# :-# :-# :-# :-# Пп: Ще съм благодарна за отговорите...

NeZaPoznat
05-13-2009, 07:25
Клин с клин се избива.

Казано по-просто - докато не си намериш друг - ще го мислиш.

beb4yy
05-13-2009, 07:34
Клин с клин се избива.

Казано по-просто - докато не си намериш друг - ще го мислиш. Та ако не и след тва направо ебати помощта ми трябва..

Bufti4ka
05-13-2009, 07:46
Аз също съм попадала в подобна ситуация.Живях с едно момче 1 година,после се разделихме по много болезнен за мен начин.На нашата дата съм плакала като малко дете. :smt022 След 10 месеца,всичко някак си отшумя.Сега вече съм спокойна.А през цялото това време съм имала приятели,но истината е че е кофти! 8-[ Гадната истина е,че няма как да го забравиш след като си обичала толкова силно!Ще трябва да се научиш,да живееш с това дори да си с друг :booooomb: с времето болката ще отмине,и ще ти остане само хубав спомен за нещо красиво което ти се е случило!
Успех! :-)

curka87
05-13-2009, 08:01
Ако истински си обичал някого, никога няма да го забравиш. Винаги ще ти остане спомена за хубавите неща с него и за всичко, което сте преживяли.
Вярно е, че след време ще срещнеш друг човек, който ще обикнеш и ще си щастлива, но онзи СПОМЕН винаги ще си го има като нещо малко в теб,само че вече няма да боли.....

lipsvashh_mi
05-13-2009, 08:28
има незабравими хора,има и такива, за които не заслужава да пролееш и 1 сълза...
усмихни се на живота,запази хубавите спомени и продължи напред... :)

Aicken
05-13-2009, 08:33
с водка се забравя

sladkalady
05-13-2009, 08:51
Да,има незабравими хора...
Обичала си истински и ти е трудно да го забравиш или по-скоро не искаш.Като си припомняш хубавите моменти и добрите му постъпки се чувстваш по -зле ,а това не ти помага.
Трябва да продължиш напред
Трябва ти и време ,за да осъзнаеш,че със или без него живота продължава
Успех !

hisy
05-13-2009, 09:10
има незабравими хора,има и такива, за които не заслужава да пролееш и 1 сълза...
усмихни се на живота,запази хубавите спомени и продължи напред... :) и аз съм на същото мнение :)

fluffka1
05-13-2009, 09:21
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=239920&postdays=0&postorder=asc&start=0

ама ти май наистина неможеш да го забравиш този човек... :? наистина съжалявам че се чустваш така, вече и аз незнам какво да ти кажа.... може би трябва да бъдеш по силна и по упорита в опита си да го забравиш... игнорирай го напълно, живота е пред теб, продължи нататък... успех! :-)

GossipGirl89
05-13-2009, 09:30
Истината е, че ако си обичал/а истински никога няма да забравиш въпросния човек... Ще го помниш не само с добрите, а и с лошите неща (поне при мен се получи така)... Гадно е наистина и тва време не минава...вместо да ти помога ти прави още по-гадно отколкото е :? Обаче живота продължава! Трябва да вдигнеш глава и да се бориш! Не можеш да се откажеш само заради едно момче... Аз вече над година и половина се боря, сама съм, защото не мога да бъда с никой друг поради простата причина, че не искам да го наранявам, но не съм се отказала... Почти се преборих и се гордея със себе си, защото не съм вярвала, че ще успея :)

smileforyou12
05-13-2009, 09:33
помни го с усмивка и продължи напред

FancyGirl
05-13-2009, 10:16
Ако имаме Амнезия или Алцхаймер .... възможно е

Иначе мисля, че има но те са тези които не са ти привлекли вниманието по някакъв начин.... Но все пак може да няма незабравими хора но има незабравими мигове.

Hilary_
05-13-2009, 10:18
Може... :? :? Амм опитай се да гледаш напред... а не в миналото... защото колкото и да се взираш няма да се върне ... :? :? Жалко но факт! :?

beb4yy
05-13-2009, 13:10
Гледам снимка с новото му каже как са се прегърнали и снимале немога да ви опиша ква е болката :-# :cry: :-# :cry: :-# :cry: :-# :cry: :-# :cry: :-# :cry: :-# :cry: :-# :cry:

vampirekiss
05-13-2009, 13:20
Стария лаф,че времето лекува всичко и тук е в действие.Наистина много боли така,но просто трябва да продължиш напред.Успех!

извън темата-сега се сетих и за любимия ми филм-''Незабравимата''Е какъв рев е падал на този филм не е истина.сорка за отклонението.

fenasf
05-13-2009, 16:27
ако наистина те е обичал никога не би те оставил в това състояние познавам едно момиче което е също в такова състояние и сташно ме е грижа за нея но тя още не го е преодоляла

обичам я страшно много :oops: и не е заблуда защото сме близки от много време...мисълта ми е че трябва да се огледаш и ще видиш че някой те обича безрезервно въпреки че никога не си го забелязвала :( отново можеш да бъдеш щастлива не потъвай в себе си...

TooLittelTooLate
05-13-2009, 16:54
Определено има незабравими хора. В почти същото положение съм знам как боли....Надявам се наистина както казаха преди мен времето да лекува и то колкото се може по-бързо....Ако ти се говори повече пиши на лично.

kuklichka_bg
05-13-2009, 19:36
Трудно

beiho
05-13-2009, 19:47
Просто му кажи, че не можеш да го забравиш, останалото ще се разбере по-нататък!Наистина си го обичала, което гадно в доста млада възраст!

Razzy
05-13-2009, 19:53
Има ли незабравими хора :smt089 или просто ние самите неискаме да ги забравим :? 6 месеца без да виждаш някой и да нямаш връзка с него и да не му пука вече как се чувстваш заслужава ли си да го помниш, но как да го забравиш като помниш само добрите му постъпки, а лошите забравяш за секунди как просто се забравя даден човек, който е правил всичко за теб и те е обичал как?!?! Като знаеш че вече няма връщане назад и неможеш да го върнеш :cry: :cry: :cry: :cry: Понякога се чувствам толкова слаба и разрушена, а просто няма на кой да го кажа никой не ме разбира затова го пиша тук ! Благодаря предварително :-# :-# :-# :-# :-# :-# Пп: Ще съм благодарна за отговорите... Аз вече 2 години и половина помня една :(

Hilary_
05-13-2009, 19:55
Гледам снимка с новото му каже как са се прегърнали и снимале немога да ви опиша ква е болката :-# :cry: :-# :cry: :-# :cry: :-# :cry: :-# :cry: :-# :cry: :-# :cry: :-# :cry:
Ааааааа няма се разберем така... стига с тия сълзи бе хора... :? Я малко по ведро... какво ви има на всички...ще взема да организирам клуб на щастливите хора... :D :D Стига няма се предаваш... и какво като е с друга нали знаеш че не е по добра от теб!!! :wink: Тогава теглиш една майна и тва е... :grin:

Bufti4ka
05-13-2009, 20:53
Хей момиче,стегни се.Това твойто си е жив мазохизъм!Вместо да гледаш неговата снимка с новата му,яси събери дружките и си направете една весела фотосесия... да се посмеете!Така ще се почувстваш къде по-добре! Айде успех! :grin:

Fritz
05-13-2009, 21:24
Имааааа,немаааааааааа,имаа ааааа,немаааааааааа дай дай дай оооооп опппппп :smt001

CheriHool
05-14-2009, 09:56
няма,спокойно,не се безпокой. ;)

soul1199
05-14-2009, 10:34
Да,има незабравими хора...
Обичала си истински и ти е трудно да го забравиш или по-скоро не искаш.Като си припомняш хубавите моменти и добрите му постъпки се чувстваш по -зле ,а това не ти помага.
Трябва да продължиш напред
Трябва ти и време ,за да осъзнаеш,че със или без него живота продължава
Успех !

lipsvashh_mi
05-14-2009, 19:10
Гледам снимка с новото му каже как са се прегърнали и снимале немога да ви опиша ква е болката :-# :cry: :-# :cry: :-# :cry: :-# :cry: :-# :cry: :-# :cry: :-# :cry: :-# :cry:
Ааааааа няма се разберем така... стига с тия сълзи бе хора... :? Я малко по ведро... какво ви има на всички...ще взема да организирам клуб на щастливите хора... :D :D Стига няма се предаваш... и какво като е с друга нали знаеш че не е по добра от теб!!! :wink: Тогава теглиш една майна и тва е... :grin:
айде,вярно да създадем един такъв клуб..повечето ми познати напоследък супер съм се сдухали,а аз по-добре от много време насам не съм била...тъй,че горе главата,стига сте се подтискали,затваряли в себе си ...както се казва-Животът етакъв ,какъвто сам си го направиш...ще ти е весел и хубав,ако и ти си и обратното :) :-)

sextazy_baby
05-14-2009, 19:27
Определено има такива хора

evelinka1122
05-14-2009, 19:57
ами след време се запомнят само добрите моменти! да има незабравими хора.... но е време малко да ги загърбиш... той е продължил напред, време е и ти да направиш същото.... :)

cinderella_gugutka
05-14-2009, 20:03
аз те разбирам напълно.знам прекрасно как се 4увстваш,но повярвай ми с малко воля и упоритост след време постепенно запо4ва все по-малко да ти пука.разбирам 4е те е оби4ал и ти също но трябва да приемеш факта 4е щом сте се разделили зна4и така е трябвало да стане и той не е за теб.след време ще срещнеш и по-добър от него въпреки 4е сега ти се струва като единственото мом4е на земята.всеки е минал през това.напълно нормално е ако любовта е била истинска да не си го забравила още ,но така е....трябва време и воля и желание...
успех :-)

m3ch3ncee
05-14-2009, 20:26
Съчувствам ти наистина..Знам какво ти е :-# Просто живота е такъв..А човека,който обичаш и който те е обичал,никога не се забравя според мен..Просто свикваш,че го няма и продължаваш наперд.Но той винаги си остава някъде там дълбоко в сърцето..

Seducti0n
05-14-2009, 20:35
Не разбирам хората, които насила едва ли не искат да забравят някого...
Аз лично никога не съм си поставяла подобно нещо за цел,
има хора, които към настоящия момент по никакъв не са част от живота ми и няма и да бъдат отново.
Щом не можеш да заличиш даден човек от съзнанието си, явно има нещо, което трябва да изживеете двамата след седмица, месец година /и/, така че не се тормози и не превръщай стремежа си във фикс идея. :wink:

П.С-спомените са нещо прекрасно,а сред истински ценните освен хубави моменти, се срещат и много лоши.... :wink:

beb4yy
05-15-2009, 07:30
Eй вие ме развеселихте дадохте ми стимул и така нататък ще се радвам да се събереме по бира на ндк тези от форума който искат :D

insomnia79
05-15-2009, 23:55
iskate li verno da si organizirame sre6ta 8-) da si se oplakvame na jivo ?

beb4yy
05-16-2009, 07:29
:D за съм а и ше си четеме конско на живо нп