PDA

View Full Version : Съгласни ли сте ?



black_rose12
05-13-2009, 08:12
Tova e vuprosa mi kum doktor Teen i otgovora:

Др. теен с един от най- добрите ми приятели - К.се забихме на един купон и се усетиха чувства , но той каза че не е готов за връзка заради бифшата. На мен ми стана много мъчно , но повтарях че \" не ми пука \" , за да запазим приятелството ни .. В последствие разбрах от най-добрия му приятел , че К. имал намерения към мен и не е било всичко само заради забивката .. но просто искал сега да е сам .. оттогава минаха няколко седмици през които аз упорито съм поватряла ,че \" ми е все тая\" , а К. се държи сякаш има нещо .. но мн дискретно .. Да попитам ли най-добрия му приятел дали К. вече е готов за връзка или не ... ? Страх ме е, че ще ,му каже че съм питала и ако се окаже, че К. пак не иска нищо, А аз искам ще има напрежение между нас.. но не издържам в неведение ... кАКВО ДА ПРАВЯ ?

Др. Тийн: Той е готов да е с теб, но ти му демонстрираш незаинтересованост. Кажи му, как се чувстваш и че искаш да опитате

Съгласни ли сте с него ? Аз още в началото преди да разбера ,че К. не е готов за връзка ,му казах , че искам да опитаме.. Сега ако ПАК му призная по някакъв начин няма ли да излезе , че го преследвам.. ?? :( :(

NeZaPoznat
05-13-2009, 09:05
Ще излезе че си толкова грозна че чакаш само на него :shock:

hisy
05-13-2009, 09:06
Напълно съгласна съм с Др.Тийн :)

sladkalady
05-13-2009, 09:08
Ако толкова мн го искаш просто му признай чувтсвата си ,а ако той не е готов за нова връзка-има и други момчета,не е само той :)

black_rose12
05-13-2009, 09:10
ima i drugi no s nego 6e se razvalqt ne6tata .. 6e ima adski mn naprejenie .. A i vtori kato nego ne mislq 4e 6te namerq :(

blackvelvet
05-13-2009, 14:51
Съгласна съм с мнението на д-р Тийн ;)

Hilary_
05-13-2009, 15:56
А как ти се струва "да питам ли приятеля м удали е готов" ... :shock: :lol: :lol: че ти с кой ще ходиш с него или приятеля му... отиваш и говориш открито с момчето което харесваш и тва е... :? 8)

sladur4etyYy
05-13-2009, 16:58
абе що в тоя форум всички сте толкова надъхани относно ''откровените разговори на 4 очи''? :lol: на всяка втора тема гледам отговори ''кажи му/ й'', независимо каква точно е ситуацията. знаете само едно нещо да повтаряте. естествено, че е хубаво да се говори точно и ясно, но все пак всичко трябва да е съобразено със случая.
към авторката: в този случай не мисля, че е удачно ПАК да му казваш. по- скоро намеци, ала- бала, но тази директност надали ще помогне. карай малко по- полека.

kuklichka_bg
05-13-2009, 19:35
Мн ми е ин "доктор Тийн" от къде разбра дали той е готов или не.

slun4ice_90
05-14-2009, 08:59
мое мнение е,че доктор тийн е БОТ ,който се ръководи от ключови думи... :? :lol: :shock: Възможно,е...Може и да има,право. :-o

insomnia79
05-14-2009, 09:32
ahaha da verno doktor Teen KAKVO e ?

deFakto
05-14-2009, 09:34
ще му задам два въпроса дето ще ми отговоря с месеци ,бас хващам :smt023

GossipGirl89
05-14-2009, 09:37
Абе де да знам... Възможно е момчето наистина да има нещо към теб, но ти като постоянно му повтаря, че не ти пука, че ти е все тая и за това да не прави нищо... Единият вариант е да спреш да му ги казваш тния неща и да почнеш да му правиш намеци нещо... А другият - да говориш директно с него за втори път :) То така или иначе и в двата случая има опасност да те отреже пак, но мое лично мнение е, че трябва да рискуваш :) Е варно е, че може след това да си развалите отношенията, но пък я си представи, че излезне нещо? ;)

soul1199
05-14-2009, 10:37
Съгласна с д-р Тийн :) :) :)

smileforyou12
05-14-2009, 10:50
ами съгласна съм показвай му че те интересува не само като приятел

Dollystar
05-14-2009, 11:26
Напълно съгласна съм с Др.Тийн :)