PDA

View Full Version : Какво мислите...?



lonesome
05-13-2009, 09:58
От време на време се виждам с едно момче. Нищо сериозно. Забавляваме се по малко и после си се прибираме и всеки си живее живота. В началото не му позволявах никаква интимност, но постепенно се отпуснах. Но "постепенно" стана в рамките на година и половина. И адски много се карахме и сърдехме. Аз не давам, той се сърди, защото мисли, че му правя напук, а аз просто нямам много опит и ме беше страх да не сбъркам нещо. След това имахме един много сериозен скандал, защото аз го попитах с колко момичета още се вижда докато се вижда и с мен и той се обиди. Явно се виждал само с мен... При последният ми отказ в интимен план той ми каза, че е искал да пробва с мен, но аз му нямам доверие и постоянно го съдя за чужди грешки и от време на време просто ще се виждаме без да се ангажираме и всеки ще си живее живота както сметне за добре. На следващото виждане аз направих това, за което той ме молеше, но повече не сме говорили за отношенията си. Той просто каза, че е пас, че е имал сериозна връзка, която е завършила зле и сега просто е пас. Продължаваме да се виждаме понякога. Но аз се улавям да си мисля за него. И не ми допада особено, защото нямам сигурност и не знам дали просто няма да хлътна в грешния... отново. Запознах го с приятелите си за да му покажа, че съм сериозна, после си останахме сами за малко, но пак не сме говорили нищо. Понякога ме пита как върви при мен, интересувам се от него и аз, даже последните виждания водихме смилсени разговори за сериозни неща, но аз се страхувам да приема, че наистина се интересува от мен. Все си мисля, че си въобразявам. Снощи му казах, че се замислям дали да не минем крачка напред в интимността си. Той каза, че никога не би ме пришпорвал за това и, че ще се увери дали съм наистина готова и обмислила всичко преди да предприеме нещо по въпроса. Но след това, както си говорехме... изчезна. Сигурно му доскочавам, по - голям е, работи си, гледа си задълженията - в това отношение е много стабилен човек. Но все ме е страх да го подпитвам за отношенията ни. Не искам да си помисли, че вече кроя големи планове и да го уплаша. Имам нужда от страничен поглед на нещата. Мислите ли, че нещата може да се развият?

FancyGirl
05-13-2009, 10:11
От това което прочетох мога да ти кажа да се замислиш ако много време чакаш да видиш какво ще стане може да го отблъснеш както и ако го пришпорваш. Защо нямаш доверие в него? Не го упреквай ти знаеш какъв е не се опитвай да го промениш... щом си го харесала такъв нямаш за какво да се цупиш. Това, че те е страх е нормално но просто трябва да видиш как ще се развият нещатата иначе се съмнявам нещо да се получи така, че виждайте се по често излизайте заедно. Но имам и друго щом казваш, че е нищо сериозно защо искат да се развият нещата... ДА нещата могат да се развият когато се постараете малко повече и да го искате.. ! ! ! Успех :)

lonesome
05-13-2009, 10:26
Става дума за това, че не знам какво иска той. Да, аз искам да му угодя и се старая да го правя винаги. Но може би не обясних правилно. Той е зает, аз съм заета също. Ние се виждаме, отиваме на някое усамотено местенце, "забавляваме се" и се прибираме. Не хойкаме по кафета, нямаме и време за това. По същата причина не мога и да му давам зор да се виждаме по - често. Не се цупя, нито му правя на инат. Просто съм възпитавана консервативно, че първо са любовта и връзката, а след това интимностите и това ми слага задръжки. И двамата сме на мнение, че сексът е сериозна крачка и затова никога не е отварял дума дори. За това си говорихме и снощи...

FancyGirl
05-13-2009, 10:30
Става дума за това, че не знам какво иска той. Да, аз искам да му угодя и се старая да го правя винаги. Но може би не обясних правилно. Той е зает, аз съм заета също. Ние се виждаме, отиваме на някое усамотено местенце, "забавляваме се" и се прибираме. Не хойкаме по кафета, нямаме и време за това. По същата причина не мога и да му давам зор да се виждаме по - често. Не се цупя, нито му правя на инат. Просто съм възпитавана консервативно, че първо са любовта и връзката, а след това интимностите и това ми слага задръжки. И двамата сме на мнение, че сексът е сериозна крачка и затова никога не е отварял дума дори. За това си говорихме и снощи...

Какво имаш предвид по зает/заета имате си приятели и двамата или просто нямате време?
Та ако ти искаш да се развият нещата деиствай ако не забавлявайте се ако това ти е достатъчно просто направи това което смяташ за правилно и му го кажи сигурна съм, че ще те разбере не се дръж резервирано към него просто му покажи ясно, че не ти е безразличен и че може би искаш нещата между вас да станат по сериозно...

Fritz
05-13-2009, 10:53
Е па да плякам година и половина една пача и на мене ше ми писне.По принцип такива като тебе ги държа месец-два,после ми омръзват и си намирам друга курва.

Aicken
05-13-2009, 10:59
И двамата сме на мнение, че сексът е сериозна крачка и затова никога не е отварял дума дори. За това си говорихме и снощи...

правили ли сте секс или не ? или просто само си му врътнала 1 свирка (интимните желания които споменаваш че си му изпълнила) ?

lonesome
05-13-2009, 11:16
Fritz, не мисля, че си в положение, в което можеш да ми даваш такива квалификации!

Aicken, не съм спала с него. Нямам желание да навлизам в подробности какво точно сме правили заедно. Да, правила съм му свирка. Това ли е най - същественото в случая?

Aicken
05-13-2009, 11:18
Fritz, не мисля, че си в положение, в което можеш да ми даваш такива квалификации!

Aicken, не съм спала с него. Нямам желание да навлизам в подробности какво точно сме правили заедно. Да, правила съм му свирка. Това ли е най - същественото в случая?



значи наи същественото за вас (за теб) са чувствата и дъръбъръ да - консервативна си и ти си знаеш наи добре аз няма да те съдя ,


просто искам да предадеш на приятеля си: "как за ГОДИНА И ПОЛВИНА не успя да я наебеш , кажи честно беееееееееееееее :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lonesome
05-13-2009, 11:23
^Страшно много ти благодаря! Прав си, адски си прав! Година и половина... Той знае как да стигне до мен, можеше да ме излъже, дори щеше да му е лесно... Благодаря, че ми отвори очите!!!