PDA

View Full Version : Замръзване на компютъра



ruger
05-13-2009, 15:17
5 минути след като вляза в usera на компютъра(понякога по-малко)и той изцяло замръзва.И мишката,и клавиатурата не работят и се налага да рестартирам.Някакви идеи?

Kris4an0
05-13-2009, 15:23
Това е един от проблемите, които могат да са с най-ралични причинители.
Най-често е от захранването. Като за начало си инсталирай Еверест, много добра програмка която е напълно безплатна, отчита всякакви възможни неща и мисля, че би била полезна. Като я инсталираш сподели как са ти температурите на компа и разбира се хардуера ти, за да разберем дали са нормални.
И няма да е зле да дадеш малко повече подробности, кога се появи проблема?! Преди имало ли го е? Антивирусна? Софтуер да си инсталирал? Да си правил клокове? Нов хардуер да си добавял? 8)
Ай стига толкова :D

ruger
05-13-2009, 16:42
Компютъра ми е нов,на 2-3 месеца.Преди няколко дена се появи проблемът,след като се пуснах на БТК.Инсталирал съм в повечето случаи само игри и не знам дали за 5 минути ще успея да изтегля,че да сканирам след това с Еверест.Не съм добавял хардуер,нито софтуер.

ruger
05-13-2009, 18:08
Разбрах само,че температурата на GPUто е 44гр C и 111 по фаренхайт.И антивирусната ми е AVG 8.

kalinapet
05-13-2009, 19:06
Ти пък една антивирусна.. :lol:

Иначе... аз имах същия проблем. При мен беше проблем в РАМ-а. Съвет да го водиш на доктор.