PDA

View Full Version : Кола маска



eXpl0d3
05-13-2009, 17:11
Искам да питам може ли да ми стане нещо ако си направя кола маска на патката. НЕ НА ТАШАЦИТЕ. А само отгоре. Знам ,че ше боли мн. ама са станали мн. гъсти и ...

И някой дали си е правил да не ми текне кръв шотооо наистина са си бая гъсти :?

А само като си помисля за болката :booooomb: :razz:

_____
точка 1.
hamilcar

http://www.teenproblem.net/f/pravila.html

fdeizi
05-13-2009, 17:41
Искам да питам може ли да ми стане нещо ако си направя кола маска на патката. НЕ НА ТАШАЦИТЕ. А само отгоре. Знам ,че ше боли мн. ама са станали мн. гъсти и ...

И някой дали си е правил да не ми текне кръв шотооо наистина са си бая гъсти :?

А само като си помисля за болката :booooomb: :razz:
Значи аз си правя кола маска (момиче съм) но мога да те ориентирам г/д . Ако си правиш кола маска не си прави с цели големи ленти че ще умреш... ако са големи ги режи и малко по малко и няма да боли много но ако дръпнеш една голяма си боли доста... :? ама ся като гледам "отгоре" ... може да си те боли ... ако е в основата - няма да боли толкова и като са ти гъсти първо ги поодрежи малко ... на мене си ми тече кръв редовно но максимум на две места... иначе там където ми тече не боли... и това е ако имаш въпроси... отговарям

Rofl4e
05-13-2009, 17:46
НИЩО НЯМА ДА ТИ СТАНЕ на патката.. ще те боли мн щом са гъсти а тези който са с по дълбоки корени.. ще има леко кръв ама кво не е болка за умиране

eXpl0d3
05-13-2009, 18:42
Няма как да ги режа щото ги бръсна .. а иначе мерси очаквам и някое момче да се обади :D

А и откъде да ги взема тея ленти ?

IvAnChu
05-13-2009, 18:50
пич пробвай със епилатор.Става и със обикновен апак ако ти се намира и със охлаждаща глава още по-добре.Няма да те боли.Но когато си ги махаш със епилатор гледай да са максимално къси. Иначе боли. :D По-хубаво е от бръснене.Не ставаш сив отдолу :oops:

AlokiNn
05-13-2009, 18:53
http://www.consumer.philips.com/consumer/bg/bg/consumer/cc/_productid_HP6608_01_BG_CONSUMER/HP6608 с коя приставка на характеристики излизат

IvAnChu
05-13-2009, 18:56
Еми то си пише за чуствителни зони. :-D А ако има охлаждаща глава още по-добре ама да знаеш че сърби след това. Ама е доста по-хубаво от колкото бръснене :D

AlokiNn
05-13-2009, 19:03
да бе и аз тва се чудя или на козметик :-o

IvAnChu
05-13-2009, 19:09
аз мисля да се пробвам с на приятелката ми епилатора. :-) Той има охлаждаща глава и тя ми се похвали че изобщо не боляло :) иначе аз ги махам със обикновен епилатор и не боли толкова ако се чистиш редовно няма да те боли пак и ще свикнеш :D

eXpl0d3
05-13-2009, 19:13
Ем епилатор нямам а нямам желание да ползвам тоя на майка ми :razz:

AlokiNn
05-13-2009, 19:18
Пфф то е казано че не е хубаво да се ползва от 2ма или от противоположен пол

IvAnChu
05-13-2009, 19:19
Е кво та бърка се косми скубе :D :D Купи си един струва 65 лева и охлаждащата глава около 40.Около 100 лева ти излиза всичко :D и пери не се притеснявай :lol:

IvAnChu
05-13-2009, 19:19
Е да не е хубаво заради това си купи ти личен твой и си го използвай само ти :) То и за самобръсначките е така не е хубаво да се използва от двама човека :-o

fdeizi
05-13-2009, 19:53
мен ме боли с епилатор а лентички на veet от някой козметичен магазин там има различни видове

IvAnChu
05-13-2009, 19:55
Боли защото или са мн дълги космите или просто не можеш да търпиш и аз така се панирвах че боли ама свикнах и сега не ме боли толкова много,боли но се търпи :D :D

fdeizi
05-13-2009, 19:59
Боли защото или са мн дълги космите или просто не можеш да търпиш и аз така се панирвах че боли ама свикнах и сега не ме боли толкова много,боли но се търпи :D :D
не са дълги космите попринцип с кола маска ми е и по- удобно

scanadal
05-15-2009, 05:45
Момиче съм,но също ти препоръчвам да посетиш някой козметичен салон и да си направиш кола маска.Почиства перфектно от косъмчета,а кожата след това е мекичка :)

VerryBerry
05-15-2009, 06:52
само ще те заболи малко-но ти не искаш косми,нали?След това няма да ти излизат дълго време-поне 2,3 седмици и няма да има опастност от враснали косъмчета ;)

wigito
05-16-2009, 08:33
слушай ся...преди да отидеш на кола маска , ако искаш малко си ги подкъси с една ножичка...пак ще боли, ама по-малко...и най-добре си направи от топлата кола...топлината изолира болката...и ако те боли мноо, най-добре докато ти я правят си захапи ръката...

Undying
05-16-2009, 14:13
Абе нали си мъж, ние жените изтърпяваме на болката, та ти ли няма да изтърпиш. :D Препоръчвам ти да идеш на кола маска при козметик, не е скъпо и е за предпочитане пред това сам да си я правиш. (поне първия път)