PDA

View Full Version : Въпрос!



JJsloww
05-13-2009, 21:01
Приятели, имам един сташно важен въпрос към вас...
Значи ситуацията е следната:
Аз и приятелката ми сме заедно.Правим секс...но става така че презерватива...нали знаете точно преди да свършите,дззнн някакси се подмокряте, и аз незнам как да го опиша,но преди да свърша от члена ми излиза някаква течност :X
че така де,със презерватив съм но явно тая течност е дошла вповечно и презерватива е изпуснал част от тва нещо....в нея....
има ли някаква опастност да забраменее ???
страшно оплашен съм

Ilikeliljon
05-13-2009, 21:05
Приятели, имам един сташно важен въпрос към вас...
Значи ситуацията е следната:
Аз и приятелката ми сме заедно.Правим секс...но става така че презерватива...нали знаете точно преди да свършите,дззнн някакси се подмокряте, и аз незнам как да го опиша,но преди да свърша от члена ми излиза някаква течност :X
че така де,със презерватив съм но явно тая течност е дошла вповечно и презерватива е изпуснал част от тва нещо....в нея....
има ли някаква опастност да забраменее ???
страшно оплашен съм

Приятелю ти ме хвърляш в недоумение, вероятно става въпрос за прочистващата течност, но не става ясно как така презерватива е пропуснал, ако е дошла в повече. Дали не е възможно да си помислил лубриканта от вътрешната част от презерватива за тази течност или той да се е скъсал, иначе не може той да пропусне. :) :)

bany_land
05-13-2009, 21:07
da ima ako e predeqkuacionna te4nost ima malka veroqtnost .. mejdo drugoto ne slaga6 pravilno prezervativa pritiska6 li vrah4eto predi da si go sloji6 moj poradi vazduh taam da se polu4ava tozi efekt. ili te4nostta si e ot neq i ste se obarkali :grin:

kanarce
05-13-2009, 21:09
Уплаши се, момко, не си измисляй нови правила за правопис ;)

JJsloww
05-13-2009, 21:27
извинявам се за грамотността ми :(
но говоря за точно за тази предеякуационна течност
има ли някакви сперматозоиди в нея >>>??? и ако попадне в нея има ли някаква вероятност тя да забременее ?

Macallan
05-13-2009, 21:36
има шанс да забременее да ... ама вие не знам как е мислите тази работа не всеки път се забременява. Всъщност да се забременее въобще не е лесно

Desir3
05-14-2009, 13:29
Винаги има опасност...Ако е бил скоро акта (до преди 72ч) може да си купи хапчета за спешна контрацепция.. Иначе няма др вариант - чака си следващия месец цикъла и...

Aicken
05-14-2009, 13:34
Приятели, имам един сташно важен въпрос към вас...
Значи ситуацията е следната:
Аз и приятелката ми сме заедно.Правим секс...но става така че презерватива...нали знаете точно преди да свършите,дззнн някакси се подмокряте, и аз незнам как да го опиша,но преди да свърша от члена ми излиза някаква течност :X
че така де,със презерватив съм но явно тая течност е дошла вповечно и презерватива е изпуснал част от тва нещо....в нея....
има ли някаква опастност да забраменее ???
страшно оплашен съм

:lol: :lol: :lol:


смешно тие щото не ти се е случвало ли ?

LovEsIckk
05-14-2009, 13:43
На колко си години?
Шанса да забременее от тази течност е малък и въпреки това има вероятност.
А как така е изпуснал презерватива..Скъсан ли беше след тва като го провери?Въобще провери ли го ? Възможно е да е било лубрикант или от нея..Върви си трови сега приятелката с хапове,като си несериозен.

bebok
05-15-2009, 14:03
nothing is imposible