PDA

View Full Version : Дестки дискотеки...wtf?!?!?



guest111
05-13-2009, 22:49
Така...ще започна от далече...Винаги съм бил в компания на по-големи от мен приятели...Съответно винаги,когато ходеха на дискотека ме вкарваха с тях на нощна. Така се получи,че никога не съм бил на т.н. 'детска дискотека',а се появи необходимост да се запозная с нещата...Навърших 18 преди няколко години,а на скоро се хванах с момиче,което още няма... Тя не е много навита на нощна (най-вече заради родителите й ) От там дойде и нуждата ми да пиша тук...Искам да попитам как точно седят нещата?В смисъл такъв - от колко до колко е тва нещо,къде има такива дискотеки,как са цените на входа и вътре (не е толкова важно,но ако някой знае ще е хубаво да каже) Искам да попитам също,дали е вярно,че не пускат пълнолетни?А също така,ако може някой да ми каже по-конкретна информация за детската на Double Vision и Amor,къде точно са и тн.? Ще съм благодарен на всеки,който пише и моля без тъпи заяждания относно всичко по-горе :)

Pliok0019
05-13-2009, 22:53
Утре мога да ти кажа, каква е цената на входа и от колко до колко продължава, засега - Амор и Дабъл вижън са в подлеза на НДК.

guest111
05-15-2009, 17:40
Хайде някой де... :?

Goddess
05-15-2009, 17:45
В подлеза на НДК са, да. Преди входа на Амор беше 3 мисля, сега не знам, но не вярвам да е повече от 5. Както и в 2 Vision.
Пускат към 6, но самата дискотека почва от 7 май. До 22 часа е.

psychopath
05-15-2009, 17:46
до към 9 мисля...

Seducti0n
05-15-2009, 18:48
Като бях на 13-14 се излъгах някак да се набутам във въпросните "детски фешън дискотеки".
Обстановката вътре е доста.... да кажем неприятна.
Преди, въобще не искаха лични карти, нито пък години гледаха.
Виждала съм мъже на повече от 30, сам се сети с каква цел влизат...

П.С-Отидете в някой бар и пийта по нещо-100 пъти по-добре от колкото да киснете в бардак-каквито са 2-те подлезни дискотеки. :?

FlashMX
05-15-2009, 19:44
Значи положението в това шибано Амор Е ЖЕСТОКО. Некви пиклювци там ми се правят на мъже. Никога не съм ходил но съм минавал под подлеза точно когато е отворено. И се дървят пред кифлите та ядат шамарчета. Повечето са толкова пияни и надрусани че само като ги бутна се удрят в стената и заспиват :D . Обаче има "смелчаци" кадето се бият с 20 на 1 човек. Така стана с един приятел. Минава през подлеза дърви се некав пубер смотан там моя човек му вика да се маха и си продължава обаче смотаняка го наплюва та та моя човек се обръща и му ударил едно круше оня пада на земята целия в кръв и вика за помощ след което излизат 20 говеда и го гонят из целия НДК..

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-15-2009, 19:46
Дискотека съкс!

afterforever
05-15-2009, 20:42
Като бях на 13-14 се излъгах някак да се набутам във въпросните "детски фешън дискотеки".
Обстановката вътре е доста.... да кажем неприятна.
Преди, въобще не искаха лични карти, нито пък години гледаха.
Виждала съм мъже на повече от 30, сам се сети с каква цел влизат...

П.С-Отидете в някой бар и пийта по нещо-100 пъти по-добре от колкото да киснете в бардак-каквито са 2-те подлезни дискотеки. :?

Абсолютното адекватно мнение е това. По уговорка и мен са ме вкарвали на 17 в дискотека по повод (рд на някого), обаче не си струва, смисъл... бе Seducti0n си го каза най-точно.

InnchetO
05-15-2009, 22:56
Уф! Аз, че съм на 15 и половината ми връстници [да не кажа всички] ходят по тея "дискотеки", не мога да ги трая пък за вас незнам.

Един път се излъгах да влеза.. - средната възраст на хората вътре беше 11години.. НО, ме шокира това, да видя как момичета на видима възраст 13 танцуват [ако кючеците са танц..] полуголи на пилони...
После си седя отвън излиза голяма компания момчета на не повече от 13, които се подпират един друг да не паднат, понеже бирата не им понася..

Самия факт, че детската дискотека е до 11 [една от известните плевенски дискотеки] , а вечерния час за непълнолетните е 10.. Вътре продават алкохол на всеки и не им прави впечатление, че пикльото висок 150см. жули бяло от бара...

No comment.

Според мен, не трябва изобщо да има такива дискотеки.

w0sh
05-15-2009, 23:19
Там ходи само елита.

LittlePrincess
05-16-2009, 05:52
В подлеза на НДК са, да. Преди входа на Амор беше 3 мисля, сега не знам, но не вярвам да е повече от 5. Както и в 2 Vision.
Пускат към 6, но самата дискотека почва от 7 май. До 22 часа е.

Сега са ги направили от 4 до 8 или 9 не помня кво беше. В моя клас веднага ми се оплакаха 8-) Но не знам човек като теб, на 18, дори заради гаджето си, какво ще дири там. Най - много да видиш 11-12 годишни дето се правят на интересни.

Mi6inka
05-16-2009, 08:01
ДАмм и аз мисля, че са кофти идея тея дискотеки...Хмм...ами щом приятелката ти не е навита за нощна, защо не отидете на караоке. .. или просто на бар да пиете по нещо пак е добра идея..ако сте и с подходяща компания мисля, че ще се получи :)