PDA

View Full Version : Какво да правя #-o



lainarka
05-14-2009, 07:09
С приятеля ми скъсахме края на февруари и тогава за последно правихме секс . Март месец цикъла ми закъсня с 2 3 дена , но дойде де , но април и май - нищо :? Панирах се малко да не е нещо като цветна бременност , въпреки че при цветната ти тече кратко и оскъдно ( а на мен си ми беше нормално) и реших да си направя Sure Chek за всеки случей . Отрицателен :---) (както се и очакваше де ) . Но се чудя защо не ми идва.Спек ме е да ида на гинеколог. Знаете ли някакви причини.Имам познати,които ми казаха че се получават образования като малки кисти . Те се пукат след 2 3 4 месеца и всичко ти се оправя след това ,, но .... :-k

puhinka93
05-14-2009, 07:15
Мацка, аз лично те саветвам да оридеш на гинеколог, колкото и да не ти се иска да отидеш. А всичко това може да се дължи на много неща, може да е на хормонална основа, от притеснение, ако си ходила някъде (да смениш климата) и др.

Това е,което аз мога да ти кажа.. Успех! :)

evalongoriq
05-14-2009, 07:56
веднага на гинеколог искаш не искаш касае се за здравето ти .не е нормално да не ти идва април и май.

renchence
05-14-2009, 08:16
И аз бих те посъветвала да отидеш на гинеколог защото не е шега работа.. Неприятно е верно, ама може да е нещо сериозно :? Лекарката/лекарят те пита дали си правила секс, слага те да седнеш на един стол и си вдигаш краката, рови нещо за около 15 сек и ти казва кво ти има. Поне при мойта е така 8) айде успех и пиши какво е станало :wink:

Fritz
05-14-2009, 12:18
Бременна си,ще раждаш.Купувай дрешки и креватче.

AlokiNn
05-14-2009, 19:30
С приятеля ми скъсахме края на февруари и тогава за последно правихме секс . Март месец цикъла ми закъсня с 2 3 дена , но дойде де , но април и май - нищо :? Панирах се малко да не е нещо като цветна бременност , въпреки че при цветната ти тече кратко и оскъдно ( а на мен си ми беше нормално) и реших да си направя Sure Chek за всеки случей . Отрицателен :---) (както се и очакваше де ) . Но се чудя защо не ми идва.Спек ме е да ида на гинеколог. Знаете ли някакви причини.Имам познати,които ми казаха че се получават образования като малки кисти . Те се пукат след 2 3 4 месеца и всичко ти се оправя след това ,, но .... :-k4 месеца без цикъл .. оплаквай се още.. образованията ще заживееш малко с тях ..

Rofl4e
05-14-2009, 19:34
по добре отиди на гениколог от колкото да висиш във форума тук няма никой да ти каже точно какво ти е

LovelyGirl
05-14-2009, 20:02
Кистите се оправят с хапчета!
Ти не можеш да бъдеш сигурна какво ти има.Определено трябва да идеш на гинеколог.
От какво толкова те е спек?

JenataNaShefa
05-14-2009, 20:05
Отиди на гинеколог за да разбереш какво точно ти има !
Който ти е казал, че кистите се пукат от самосебе си е бил някой дървен фолософ :?
Има три вида кисти: фоликулярни, тека-лутеинови и кисти на жълтото тяло... и трите вида се проявяват при хормонален дисбаланс.

Кажи на майка си и отивай на лекар

CuteBaby
05-14-2009, 20:08
Отиди на гинеколог.И това за кистите не е така,една приятелка имаше и се лекуваше-не и минаха просто така.

DaRk_AnG3L
05-14-2009, 20:55
Отиди на гинеколог.И това за кистите не е така,една приятелка имаше и се лекуваше-не и минаха просто така.

mhm tva e vqrno imam edna fr koqto ima6e kista i pi hap4eta za da ne q operirat. Zatova vyrvi na ginekolog!!!

sorry za ezika ama mi se skapa programata :o :x :x

summerlove66
05-14-2009, 21:21
На мене също април месец ми пропусна , но сега ми дойде тия дни .. Така че не се коси , ако събереш смелост отиви на генеколог :)

aaaaaaaaaaaaaaah
05-14-2009, 21:34
веднага на гинеколог искаш не искаш касае се за здравето ти .не е нормално да не ти идва април и май.

verno 4e si praa ama kfo q panirate taka ebati "vednaga na ginekolag" :D :D ebbasi samo 6a6kate po poleka :P

mArMaLaDkA
05-14-2009, 23:10
^ А какво да й кажем? Стой си у вас и чакай да се пукне кистата, ако евентуално имаш такава. Ако нямаш киста, а нещо по-сериозно- шанс. Ако имаш и не се пукне- пак шанс. Ами нали това безхаберие към собственото ти тяло може да те доведе до недай си Боже, безплодие? После ще седи момичето и ще си чупи главата "Ама защо не отидох навреме на гинеколог?" . Ами замисляйте се какво пишете малко.

Какво значи "май не ми е идвало" ? Чакай, то май още не е минал. Плюс това само един тест си си направила. Може да не ти идва от смяна на климата, притеснение, стрес. Във всички случаи не те съветвам да стоиш със скръстени ръце и да чакаш. Поеми отговорност за себе си и отиди на лекар. Не мога да разбера какво толкова те е срам, а и не само теб при прегледа при гинеколог. Позволила си на друг мъж да ти гледа гениталиите, от един лекар те е срам. Можеш и жена гинеколог да си избереш. Нямаш нищо, което и тя да няма. Опичай си акъла на време, защото хиляда неща може да са. Във форума можем само да ти дадем едни насоки, които са 1:1 000 000.

bebok
05-15-2009, 13:56
ako 1 mesets te propysne ok primerno ama pove4e........
prosto idi na lekar kolkoto i da te e sram
vr e

lainarka
05-15-2009, 16:27
преди 1 седмица говорих с 1 фр . Тя имаше подобен проблем (беше и прескочило 1 2 месеца) Преди няколко дни ми се оплака,че и тече нещо , но не е като кръв,а доста по-тъмно и по много малко.Тя отиде на гинеколог казаха и че е нещо хормонално и това и е цъкала (нз как може това да е цикъл,ма лекарката знае).Казала и ,че дръгия месец ще е всичко нормално.Тази сутрин като станах имах нещо и аз много по-тъмно от кръв , слойих си превръзка и ми тече доста оскъдно. Може би е като нейния проблем. Ще изчакам ,за да вида др месец какво ще стане и тогава . Какво мислите за това :) Мерси за съветите ви :-)

3oPuTy
05-15-2009, 16:37
^ Мисля,че си БЕЗОТГОВОРНА!!! :-x
А що се отнася до това "тъмно нещо,което не знаеш как може да е цикъл" си е кръв!Просто понякога се случва кръвта да е "мръсна" или по-съсирена.

lainarka
05-16-2009, 21:17
Благодаря за съветите и за някои изцепки че съм безотговорна -- всичко е наред вече :grin:

hisy
05-17-2009, 12:23
Явно ти закъснява заради стрес :)