PDA

View Full Version : Бели коси-помощ



metodi1
05-14-2009, 12:57
Zdraveite! Az sam mom4e na 15 i iskam da vi zadam 1 seriozen problem.Molq vi s otgovora da ne se shegyvate s men za6toto ne mi e smeshno :( Kakto kazah sam na 15 i imam okolo 20 beli kosama.predi 1 godina bqha 5-6.Pomognete s neshto ako mojete a i da vi kaja imam samneniq da nee ot seshuara sled kypane zashtoto si go dopiram blizo do kosama i da nee zatova :) no nemi se viarva. Se pak kajete svoeto mnenie

clever
05-14-2009, 13:07
според мен е от стес... :-o ако си преживявал нещо лошо и си се стресирал косите ти побеляват :-o
това би трябвало да е причината... иначе мисля че няма лек
щом си момче не се притеснявай :)
можеш да се подстрижеш
а и не си личат няколкото бели косъмчета ..:)
междудругото и при момичетата не си личи :) който е с по-дълга коса белите косъмчета приличат на кичури
това съм го забелязал при една съученичка която има повече от 20 бели косъма... и при нея е от стрес ...
не се притеснявай за това :)

metodi1
05-14-2009, 13:34
mersi no sig 6te stanat pove4e :P i tova me plashi dosta

metodi1
05-14-2009, 13:36
a i loshoto e 4e az sam s 4erna kosa i si se li4at :(((

foreverr
05-14-2009, 13:40
Mи пич аз съм момиче и съм на 16 и имам 5-6 бели косъма, но ти имаш повече, което май е от стрес, но няма как да ги махнеш освен да се боядисваш.А ако не ти харесва да се боядисваш просто няма друг начин!А има и още един тъп начин-ако космите наистина са най-много 20 взимаш една ножичка и режеш белите косми до дъно,мисля че няма да ичи че си ги отрязал.

Nitroglycerin
05-14-2009, 14:10
При стрес кожата изпуска по-голямо количество перхидрол което е причина за появата на бели коси в ранна възраст ,също проблема може да бъде хормонален ,трябва консултация с лекар.

clever
05-14-2009, 14:11
не те съветвам да се боядисваш...
боите са натъпкани с много химически вещества които вредят...
не се притеснявай
на мацката която познавам също й е черна косата и просто приличат на кичури... :D
пич
ако искаш се подстрижи 0 номер :lol:
но и да не се подстрижеш лак няма причина за притеснение... при положение че познавам момиче с доста дълга коса с много по-голям проблем от теб...
:D

hottie
05-14-2009, 14:19
пиши на кирилица!