PDA

View Full Version : балът и месечният цикъл



lorena
05-14-2009, 14:37
Здравейте.... както знаете баловете наближават. :grin: Но доста момичета може би ще са неразположени на този ден ... както и аз може би... :? 28-ят ден се пада точно на бала ми.... Тъй като по пронцип не ми идва на точно определен период от време , съм страшно притеснена за този ден . Ако стане така , че да ми дойде тогава ... аз наистина няма да мога да отида на бала си .. :shock: , защото имам ужасни , ама наистина нечовешки болки в корема ... , които нито едно лекарсвто не може да спре... :-# Знам , че няма начин да накараш "нещото" да спре .. или да ти дойде по-рано ...но все пак някое момиче може да сподели .. ако знае нещо за решението на този проблем . Не искам един от най-хубавите дни в живота ми да се провали...
Модераторите, ако решите, че темата се е изчерпала, заключете я ..

colymoly
05-14-2009, 19:14
има хапчета специално за такива болки, попитай в аптеката

cveteto64
05-14-2009, 20:47
Чувала съм, че по принцип витамин Ц намяла циъла, а пък една приятелка успя да го спре като цял ден се тъпка с лимони и накрая и спря за окло 2-3 дена след това и дойде нормално....

rubi
05-16-2009, 00:05
мацка има обезболяващи...............отива в аптеката и питаш за болезнен цикъл...гълташ там определения брой хапове за максимален ефект и си бомба...
на мене ми дойде на другия ден след бала..беше кофти щото бяхме в Турция на моренце...ама едни тампони оправят хавата...не се шашкай толкова.. :-)

lorena
05-18-2009, 08:40
А как да се справя с подуването на корема в следствие от цикъла? Аз дори няма да изглеждам добре в роклята си ... заради този подут корем .. ужас направо .. :( Да, знам че има пак хапчета... има едни еспумизан... дали помагат ?! Ако някой се справя и с този проблем, нека сподели начина.. Мерси :)

clever
05-18-2009, 09:28
консултирай се с лекар по въпроса :)
успех и приятно прекарване на бала:)

lorena
05-18-2009, 15:41
консултирай се с лекар по въпроса :)
успех и приятно прекарване на бала:)

Мерси... дано да е приятно :)