PDA

View Full Version : Тъпотия .... Скука... И ОЩЕ НЕЩО....



napulnootchaqn
05-14-2009, 17:45
Офф не знам дали само аз съм така , нооо вече направо не издържам деба... Ходя на даскало , връщам се , пиша дом и после вече пълна тъпотия... Няям въобще кво да правя...
Единствените хора , които познавам така да се каже са от моя клас и някои от стария клас , с които се разбираме , ама нямам чак такива приятели иии няма даже и с кой да изляза...
Имам някой друг фр ( по добри ) , с които мога да отида някъде ала бала и знам , че ще се съгласят ама те пък са от др град и пак не става...
Ииии общо взето цял ден е некфа скука и така дните си минават иии усещам , че не правя нищо съществено незнам..
Попринцип съм общителен човек де , да не си помислите , че съм некаф задръстен ама просто... Явно нямам късмет иии нито с това да имам повечко приятели / познати или по скоро , хора с които да се размотавам , нито имам кво да правя направо и аз незнам
То дори и на даскало ми е ацката скука...
Пък и не искам да стана на 100 години и чак тогава да се размотавам насам-натам.. То сега ми е времето ама явно... Някъде или аз бъркам или незнам

Между другото на 15 год.съм
Нещо може ли да ме посъветвате или?!? :)

Сорка , че ва занимавам с моите глупости ама.. кво да се прави .. :) 8)

sexa_na_kompleksa
05-14-2009, 17:51
Намери си хоби.
Чети книги.
Спортувай.

napulnootchaqn
05-14-2009, 17:53
Незнам , аз попринцип си чета и си спортувам , ама то тва не помага много...

AnnATeo
05-14-2009, 17:55
Съгласна съм с предложените неща. Освен това ти каза, че имаш хора с които се разбираш. Аз ти предлагам като ги чуеш, че се готвят да излизат някъде питай ги да идеш с тях. Или пък сам им предложи да излезете. Някакво хоби също би било добър повод да се срещнеш с нови хора. Избери си нещо и се запиши на курс примерно или на някаква група. Виж в какво си добър. Ако си добър в спорта намери си клуб и спортувай. Успех! :)

sexa_na_kompleksa
05-14-2009, 17:56
Добре, какво искаш да направиме тогава? Просто си поредния тийнейджър, който се чуди от какво да умре! Започни да се друсаш, преди малко четох за един накроман, който нямал какво да прави, и тръгнал по този път...

AnnATeo
05-14-2009, 17:57
Е, недей така. Всеки има гадни периоди, в които просто не знае какво да прави. Малко подкрепа винаги е добре дошла.

1n5ub0rd1na73
05-14-2009, 17:58
Незнам , аз попринцип си чета и си спортувам , ама то тва не помага много...

Какво четеш и както спортуваш?

sexa_na_kompleksa
05-14-2009, 18:02
Е, недей така. Всеки има гадни периоди, в които просто не знае какво да прави. Малко подкрепа винаги е добре дошла.

Нямам нищо против момчето, но вместо да седи и да се самосъжалява, можеше да направи нещо по въпроса. Всичко опира до нагласата. Пък и ние не можем да отидеме да го забалваме.

trotinetkata121
05-14-2009, 18:06
Ами занимавай се с любимите си неща...излизай по-често навън, карай колело, слушай музика...като гледам не си от онези момчета дето са супер груби и ги интересува само с**с, момичета, пиене, дрогиране и тем подобни глупости, тъй че...може да четеш книги, полезно е :D Абе има много неща, ако седнеш и си напънеш мозъка все ще се сетиш нещо, което можеш да правиш... 8)

napulnootchaqn
05-14-2009, 18:11
Ами занимавай се с любимите си неща...излизай по-често навън, карай колело, слушай музика...като гледам не си от онези момчета дето са супер груби и ги интересува само с**с, момичета, пиене, дрогиране и тем подобни глупости, тъй че...може да четеш книги, полезно е :D Абе има много неща, ако седнеш и си напънеш мозъка все ще се сетиш нещо, което можеш да правиш... 8)

Мхм , определено не съм иии точно за това не се разбирам с всеки.. :) Само с определени хора...
Пък за хората , които се изразиха по горе да се дрогирам и ала бала... - Сорка , ама не искам да си провалям живота... Не мисля , че ще стане по добре :D:D... Макар , че виждам , че по скоро е заяждане това ама няма значение.

sexa_na_kompleksa - иначе си прав/а ... :) Губя си времето , като ги пиша тия работи ама ... Може да се измисли нещо кой знае..

Naughty_
05-14-2009, 18:26
Ехеее,
толкова компютърни игри има :grin: :grin: :grin:

MoonFruit
05-14-2009, 18:38
Абе виж сега...като нямаш какво да правиш по-добрия вариант е да излизаш...намери си компания с хора с общи интереси...ето например аз се записах на тенис и срещнах доста приятели...така,че всичко зависи само и единствено от теб! Не стой пред компа...действай! А,и недей да прибягваш до крайни средства ! Айде,успех в начинанията!

ThePowerOfLove
05-14-2009, 19:49
И аз имах един период, в който усещах, че буквално затъпявам и ако не се развличам ще умра от скука :-D Случва се.. сега като ми е скучно или чета книга, или излизам да се разхождам с някой (може и сама) Или най-често ходя на близкия стадион, което ми действа супер :)

bellzee
05-14-2009, 20:44
офф и на мене сега ми е едно такоа :( нещо ми липсва сякаш ама и аз не знам какво... :oops:

Seducti0n
05-14-2009, 21:03
Момчето иска да има повече познати, а не по цял ден да разцъква WOW, CS, etc.
Прекарвай повече време на вън.Запознай се с приятелите на твоите приятели, виж с кои ще си съвпаднете по интереси и така.
Няма някаква определена формула, просто направи усилия. :)

Ungear
05-15-2009, 01:34
играй World of Warcraft :D или Започни стабилно фитнес всеки ден след като свършиш

napulnootchaqn
05-15-2009, 14:45
на фитнес нямам с кой .... Ама мога и сам де .. :)

YakUZa777
05-16-2009, 17:29
Казвам ти го като човек с много свободно време и безсмислен начин на живот, от 2 години си ходя сам на фитнес и така убивам по 1-2 часа, през деня цъкам на компа, разхождам се с някой, гледам филм и естествено, ако има някаква работа ако не ме мързи много я свършвам, вечер понякога излизам, понякога не, ако е празник се сабираме и се напиваме... (на 18 съм, като възраст, на акъл още не съм се родил) Незнам ти какво точно очкваш да правиш...
edit: понякога пием и без да има празници :D

Asatov
05-17-2009, 14:06
И при мен беше същото....с тая разлика че никога не ми омръзва да седя на компа но един ден ходих до хижата, от Враца съм..и реших да видя какво има по навътре в гората...нещо повече реших да направя карта!На следващият ден станах в 7:00 и си прекарах чудесно бях сам,но не ми беше скучно никак даже...наслаждавах се на природата...дялках си клечки,опитвах се да се науча да мятам ножове,правих си разни надвеси...И сега всяка събота си ходя...

Asatov
05-17-2009, 14:07
И при мен беше същото....с тая разлика че никога не ми омръзва да седя на компа но един ден ходих до хижата, от Враца съм..и реших да видя какво има по навътре в гората...нещо повече реших да направя карта!На следващият ден станах в 7:00 и си прекарах чудесно бях сам,но не ми беше скучно никак даже...наслаждавах се на природата...дялках си клечки,опитвах се да се науча да мятам ножове,правих си разни надвеси...прибрах се в 19:00....Естествено карта не направих....И сега всяка събота си ходя...

napulnootchaqn
05-17-2009, 14:35
Мен това ше ме кефи да го правя , ако има с кои.. :D ама сам , ще е мноу тъпо :?