PDA

View Full Version : СПЕШНО по английски!моля ви,помогнете



englishhh
05-14-2009, 19:41
Значи.. аз съм 6 клас и за утре имам домашно по английски:
няколко упражнения и един превод.
С упражненията се справих,но превода ми куца и то много.
МОЛЯ ВИ,помогнете ми да го преведа.Който знае добре английски,нека отдели 5 минути и го преведе.ЩЕ СЪМ МУ УЖАСНО ЗАДЪЛЖЕНА.Нали знаете-край на годината,оформяне. :?
Ето го и текстът:

I have just received your videotape form your agent Mrs Dillane.We are very impressed with your TV work in The Best Days and you report from the Limelight School.
I would like to offer you the part of Cass in the play The Jump.The script is enclosed with this letter.Rehearsals start in October to open in December.
Please let me know as soon as possible by phone if you would like to accept this offer.Your agent has all the information regarding pay and your contract.
Could you aslo fill in the enclosed Application form and send it together with your CV to the addres above?
I hope you will say yes and I look forward to working with you.
Yours sincerely
ще съм благодарна да ми помогнете.. много е важно!
:oops: благодаря предварително.

englishhh
05-14-2009, 20:02
никой ли не може да помогне? :-#

bellzee
05-14-2009, 20:41
http://www.kakvo.org/

englishhh
05-14-2009, 20:45
И с този речник пробвах,но се получава абсолютно безсмислен текст.

bellzee
05-14-2009, 20:49
http://translate.google.bg/?hl=bg&tab=wT# 8-)

Seducti0n
05-14-2009, 20:59
възможни са леки неточности

ето превода

Току що получих видеозаписа от г-жа Dillane.Ние сме много впечатление от работата ви в In the best days и вашия доклад от Limelight School /не знам какво ще да е това у-ще, сори/
Бих желал да ви предложа роля в Cass от пиесата -Скокът- Сценарият е приложен към това писмо. Репетициите започват през Октомври, до откриването през Декември.
Моля да ме уведомите възможно най-скоро по телефона, дали Вие бихте желали да приемете предложението ми. Вашия –глупака- има цялата информация по отношение на заплащането и вашият договор.
Бихте ли попълнили още приложената молба и да ни я изпратите заедно със своето СИ-ВИ /автобиография/ на посочения отгоре адрес?
Надявам се да кажете-да, ще чакам с нетърпение съвместната ни работа /да работя с вас/.
Искрено Ваш

englishhh
05-14-2009, 21:07
Благодаря,благодаря,благод аря,благодаряяяя.. :grin:

Seducti0n
05-14-2009, 21:42
:) хах, сладур
оставам темата отключена -за сега-
ако някой открие някакви неточности в превода,
нека ме коригира

viksit0y
05-19-2009, 12:29
Дам..точен е превода, а Limelight School е училището, където тези в нашия учебник учат актьорство [/i]

bubblebabe
05-19-2009, 13:54
Сори за спама.
По кой учебник учите?