PDA

View Full Version : Какво да правя?



Kalimist
05-15-2009, 00:01
Чуствам се малко тъпо че пиша този пост но.. както и да е. Проблемът е следния... лудо влюбен съм в едно момиче но не виждам начин направя така че да бъда с нея. По принцип се познаваме от 5-6 години но само като познати... но в последните няколко месеца се сближихме МНОГО.. отначало(като започна сближаването) всичко беше чисто приятелско но лека полека чувствата ми започнаха да се променят... но там е работата че когато аз започнах да я харесвам ние бяхме станали толкова добри приятели че ще е много ТЪПО ако изведнъж започна да я свалям... толкова добри, че имам чувството че тя ме има едва ли не за "най-добра приятелка" (защото по принцип приятелсвата м/у момиче с момче и момиче с момиче имат голяма разлика... даже някои хора твърдят че няма истинско приятелство м/у момче и момиче.. затова използвах думата "приятелка") та в смисъл говори ми за всичко от живота си за работата си... каза ми и най-големите си тайни.. каза ми кога и с кой го е правила за първи път... а бе говорим си за работи които не е нормално приятели момче и момиче да си говорят... знам даже някои работи които и най-добрте и приятелки не знаят. Друг е въпроса че тя си има някав ебач с който тя си мисли че ходят.. защото той си идва в града само през почивните дни в които отделя време за нея само за да излязат и да я наебе... там е работата че тя е много влюбена в него и той в буквалния смисъл се подиграва с нея... да не говорим че знам за него че и с други момичета така прави.. а тя си мисли че е единствена.. но немога да и кажа понеже има само един човек от които мога да ги знам тези неща и тя ще се усети кой е... а ако го издъня прецаквам връзките му с много хора а бе ще се получи мн кофти ситуацийка... а държа мн на тоя човек и не бих му го причинил. Излиза че аз едва ли не замествам приятеля и в всички аспекти но не и в леглото... водя я по дискотеки.. насам натам.. по кафенца... на разходки ей такива работи.. виждаме се абсолютно всеки ден... говорим си по телефона доста често... не че ми е за единия секс, но ме дразни факта когато тя започне да ми говори за кривия си ебач някво влюбено и на мен ми става много кофти и яко се сдухвам но се мъча да не го показвам... и така вече стана доста време си прикривам чувствата и много ме е страх да и ги призная.. най вече защото тя ако ме има само за приятел и нищо повече ще се получи много кофти ситуация и повече никога приятелските ни отношения няма да са такива. А бе и аз незнам.. работите са много сложни.. даже неможах да ги опиша така както наистина седят.. но долу горе се надявам че схванахте идеята...
Кажете ми.. какво да правя? Започвам да се замислям дали да не се отдръпна от нея по някакъв начин... и аз незнам...
А да забравих да кажа... че има много мъже покрай нея които я харесват и тя знае това и ми говори за тях по този начин "тоз е хубавичък а у" възхищава им се пред мен... ей такива работи които ме навеждат на мисълта че тя няма абсолютно никви чувства към мен освен чисто приятелските... а е толкова красива.. и начина по който говори направо ми стопля душата.. да не говорим за погледа и... и аз незнам .. вечер като си лягам постоянно си мисля за нея.. представям си как е в прегръдките ми и всякакви такива... направо имам чувството че се побърквам...

chaotic
05-15-2009, 00:06
Незнам брат , много трудна ситуация , аз мисля , че нямаш голям шанс .. по - добре си останете само приятели , колкото и да ти е трудно.

Ilikeliljon
05-15-2009, 07:35
Това приятелю се нарича "Файтонджия" в моя район. Както се беше изксазал един мой познат много брутално преди време Ти я разкарваш, а онзи я ебе. Но това е сложен въпрос. Виждам, че това състояние те мъчи, между другото аз самия съм бил на твоето положение, така че знам какво ти е. Вероятно хем не искаш да я загубиш като приятелка, хем пък искаш да си признаеш чувствата. Не знам какво точно да ти кажа, но не можеш според мен да продължаваш в това състояние. Тя наистина ходи след онзи, който вероятно я използва, а човека, който би и дал много (Ти) го възприема само като много добър приятел. Това е много кофти ситуация и за съжаление повечето момичета не се замислят като правят това. На приятеля споделям всичко, а гаджето той си е от друг сорт. Само мога да кажа, че в една връзка приятелството е един от съставните елементи. Не знам аз бих те посъветвал да й покажеш, че ти е неприятно да слушаш за други и да и покажеш чувствата си, но ако повече се страхуваш да не я изгубиш, тогава вероятно това няма да е добра идея. Не че се знае със сигурност дали ще избяга, но все пак. Бъди смел, само това мога да те посъветвам, в какво ти ще си решиш :-o :-o :-o :-o

GossipGirl89
05-15-2009, 07:40
Оу...много кофти ситуация :( Не знам какво да ти кажа ... Може би при теб всичко е въпрос на риск. Единият вариант е да й споделиш чувствата си и да рискуваш приятелството ви, другият варинта е да си мълчиш и да се правиш, че няма нищо. И в двата случая е МЕГА кофти щото доколкото разбрах от написаното - тя те има само за приятел и е супер вероятно да не отвърне на чувствата ти...така хем няма да си с нея, хем ще си изгубил вече и приятелството й... Но пък ако си мълчиш пак е гадно щото ще се изяждаш вътрешно и ... абе несподелената любов е най-болезненото нещо кой квото ще да си говори :? Наистина не знам какво да те посъветвам... Трябва да решиш сам какво да направиш и дали изобщо си готов да правиш нещо след като со на ясно, че можеш да я изгубиш :(

curka87
05-15-2009, 07:53
От историята ти се разбира, че тя е доста хлътнала по този "ебач" и няма намерение да го оставя. Освен това щом така спокойно си споделя пред теб за всички момчета без да тиспестява нищо.....не ми се вярва да има нещо повече към теб. Но това си е моето мнение....
Все пак трябва да решиш:
1. Можеш да се опиташ да преглътнеш чувствата си и да й останеш "най-добра приятелка", защото разбирам , че имате наистина хубаво приятелство.
2. Да се отдръпнеш от нея ако не можеш да понесеш всичко това и да се опиташ да я забравиш.
3. Да й признаеш всичко и да видиш какво ще стане, НО трябва да си подготвен за всякакъв изход.
Ние не можем да ти кажем какво да правиш....решениетоси е само твое.
Успех!!!!

fc
05-15-2009, 08:31
Абе казваш и същото което каза на нас и да става кот ще да става... Няма да се гърчиш за едното нищо :-x

Gary
05-15-2009, 08:40
Моят съвет е - не се занимавай с нея. Дори да се получи нещо между вас, като теглиш чертата, разочарованията ще са повече от приятните емоции. Ти реши струва ли си.

myNameIsImmortal
05-15-2009, 08:42
Абе казваш и същото което каза на нас и да става кот ще да става... Няма да се гърчиш за едното нищо :-x
Tочно!
Казваш й!
Ако не стане нещо - ок, ако ли не - забравяш за нея и си търсиш друга мадама..

\:D/

Take_That
05-15-2009, 17:06
От историята ти се разбира, че тя е доста хлътнала по този "ебач" и няма намерение да го оставя. Освен това щом така спокойно си споделя пред теб за всички момчета без да тиспестява нищо.....не ми се вярва да има нещо повече към теб. Но това си е моето мнение....
Все пак трябва да решиш:
1. Можеш да се опиташ да преглътнеш чувствата си и да й останеш "най-добра приятелка", защото разбирам , че имате наистина хубаво приятелство.
2. Да се отдръпнеш от нея ако не можеш да понесеш всичко това и да се опиташ да я забравиш.
3. Да й признаеш всичко и да видиш какво ще стане, НО трябва да си подготвен за всякакъв изход.
Ние не можем да ти кажем какво да правиш....решениетоси е само твое.
Успех!!!!

Подкрепям напълно мнението на curka87

KathieXx
05-15-2009, 18:47
Ми въпрос на приоритет ли нз коя е точната дума.. избери нея или приятелите си .. или остави нещата така както са си :) иначе бая кофти ситуация

MiMcHeToOo
05-16-2009, 10:04
Абе казваш и същото което каза на нас и да става кот ще да става... Няма да се гърчиш за едното нищо :-x
Tочно!
Казваш й!
Ако не стане нещо - ок, ако ли не - забравяш за нея и си търсиш друга мадама..

\:D/

Епа, да 8)

soul1199
05-16-2009, 10:40
или й казваш или се одръпни от нея

hisy
05-16-2009, 12:49
От историята ти се разбира, че тя е доста хлътнала по този "ебач" и няма намерение да го оставя. Освен това щом така спокойно си споделя пред теб за всички момчета без да тиспестява нищо.....не ми се вярва да има нещо повече към теб. Но това си е моето мнение....
Все пак трябва да решиш:
1. Можеш да се опиташ да преглътнеш чувствата си и да й останеш "най-добра приятелка", защото разбирам , че имате наистина хубаво приятелство.
2. Да се отдръпнеш от нея ако не можеш да понесеш всичко това и да се опиташ да я забравиш.
3. Да й признаеш всичко и да видиш какво ще стане, НО трябва да си подготвен за всякакъв изход.
Ние не можем да ти кажем какво да правиш....решениетоси е само твое.
Успех!!!! +1

monityyy95
05-23-2009, 19:31
Единственият начин да разбереш за чувствата и е като я попиташ-ти не си телепат, че да знаеш какво и се върти в главата... По написаното разбирам, че за нея ти си един добър приятл и нищо повече... така че сори ама мисля, че нямаш големи шансове :o

mgxpower
07-10-2009, 09:41
Всеки е бил в твоето положение.

Кажи й нали сте приятели няма нужда да се притесняваш от нея дори и да ти откаже ако ти е истинска приятелка няма да се засегне ще ти обясни нещата и пак ще продължите да сте приятели и повярвай ми понякога да си най-добрият й приятел е много по-добре от това да си еб*ч :) ако пък започне да ти се прави на интересна я отсвирваш няма смисъл да бъдеш приятел с хора , които те използват. А и момичета бол не е единствената аз преди мислех така влюбвам с в някаква мацка и веднага казвам това е тя "единствената и незаменимата" , но вече съм спрял да се изсилвам така единствената е жената , която ще бъде майка на децата ти , но и тва не е гаранция. Нищо не ни принадлежи дори живота ни принадлежи на смъртта ние временно го използвами и повярвай дума като "завинаги " и "вечно" няма вечността не ни принадлежи брато! Надявам се съм ти бил полезен и пак ти казвам жени много просто се огледай 8)

fenasf
07-10-2009, 09:56
You Can Fuck And Be Friends. :)