PDA

View Full Version : "НЕ СЪМ АЛКОХОЛИК" Николай Фенерски



_donna_
05-15-2009, 09:26
Ако някой не го е чел ще ви постна само някои най-брутални и забавни части,защото е доста дългичко,а тези части не са за изпускане! Давам ви и линк за всеки случай - ако ви се дочете цялото. = ) Приятно забавление! 8-)

А да! Забравих,че цялата лудница е по случай и е посветена на този пост
По същата причина поради която съм вегетарианка (:
Искам живота на околните, на живите да е на първо място.
Бъдеще за всеки готова да си го отстоява, вярва и да се бори

Аз не съм алкохолик. И не бих могъл да бъда. Виждал съм много алкохолици. Не съм като тях. Не ми треперят ръцете, нямам абстинентни кризи за чашка менташки спирт, зъбите ми не се клатят, нямам постоянен запек, сутрин не повръщам нарочно, за да си прочистя стомаха, не закусвам с три бирички и мастика за втвърдител. Вярно е, млад съм още и някой би казал, че има още време, за да ми се случат всички тези неща. Но не е така. Аз просто не съм алкохолик и това си е. Генетично не ми е заложено... Вярно, пия много. Това е самата свята истина. Пия до преливане. Пия, докато се накисна хууубавичко, та после откъдето мина, оставям мокри дири след себе си. Пия, пея, лигавя се, псувам, троша уличните лампи, преобръщам кофите за смет по улиците, заяждам се с непознати по кръчмите, пия и пак пия. Всичко пия. Само вода от пералнята не пия. Но не съм алкохолик.

[ ... ] (означава пропусната част от текста)

Изобщо, мразя хора, които не пият. Гнусни са ми някак. Познавам такива типове и честно да ви кажа, не искам дори да се здрависам с тях. Ръцете им сигурно са мазни и лепнат. Или пък са влажни и мухлясали. Така например, когато ми се роди син, събрах познати и приятели да се почерпим. Една позната доведе новия си приятел. Каратист. Мухъл с мухлеста прическа и женско гласче. Това създание не само че не искаше да пие, но цялата вечер не близна дори глътка бира. Нещастно каратистче, педалско фенче, помиярче, което няма една мисъл в ръбестата си главичка. Добре, че си тръгна сам, щото щях да го изхвърлям през джама след втората ракия. Да не ме уважи... Да не пийне една чашка за наздраве! Бях поразен. Нещастна курешка. Добре, че моята позната го разбра навреме що за стока е и го заряза.

И изобщо, прав си е старият Фьодор Михайлович, който твърди, че всички, които не пият, са или болни, или подлеци. Има нещо нездраво и съмнително в трезвеника. Възприемам хората, които не пушат, тяхна си работа, дори възприемам тези, които не се заглеждат след жените по улицата, макар че... Но както и да се мъча, не мога да възприема непиещия за нормален. Непиещият е маниак и точка по въпроса. Всеки, който се опита да облече трезвеността в подкупно, здравословно и благообразно обяснение, е гад, мръсник, безочлив продажник. Да не пиеш, означава да живееш като идиот. Да си противоестествен и пластмасов като вегетарианец. Липсата на алкохол води до оглупяване и тежка шизофрения. Изкривяват се представите за света. Човек, който не пие, е обладан от нечисти сили, служи на дявола и извънземните, става гей или умира от гъбички и херпес.

[ ... ]


( http://liternet.bg/publish8/nfenerski/alkoholik.htm )

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-15-2009, 09:32
Искам си 2те минути от живота обратно!

По-сухарско нещо бе бях чел през послената седмица.
Цис мол на Славейков => тоя шит

_donna_
05-15-2009, 09:36
Oф,леле.
Като се разпискате.Искам си двете минути/двата часа от живота обратно.Сигурна съм,че за тия две твои скъпоценни минути щеше да измислиш нова теория за относителността.И Славейков и той един пръдльо,как смее да се съревновава с теб и да ти губи времето... :lol:

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-15-2009, 09:41
Oф,леле.
Като се разпискате.Искам си двете минути/двата часа от живота обратно.Сигурна съм,че за тия две твои скъпоценни минути щеше да измислиш нова теория за относителността.И Славейков и той един пръдльо,как смее да се съревновава с теб и да ти губи времето... :lol:

Тук показа колко посредствена мисъл имаш.
За 2 минути мога да измисля 3 стихотворения.
За 2 минути мога да чуя любима част от любима песен.
Да видя любима снимка.
Да прочета 2 страници от любима книга.
Да си измия зъбите.
Да се обадя на някого, който искам да чуя.
Да напиша 3 теми във форума.
Да ти кажа, че темата ти е тъпа.

Славейков ми е омразен.
Чао.

ПС: Дребна душица си ти .... дребна ;/

_donna_
05-15-2009, 09:44
:shock:

пхахаха.
а можеш ли да пърдиш две минути без да спираш?

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-15-2009, 09:46
:shock:

пхахаха.
а можеш ли да пърдиш две минути без да спираш?

Имаш още 2 стъпала до пълната низотия ! Знам, че го можеш !

_donna_
05-15-2009, 09:51
Аз мога всичко.

Стига си ми спамил темата.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-15-2009, 10:11
Аз мога всичко.

Стига си ми спамил темата.

Това аз го решавам.