PDA

View Full Version : Съвет моля



me40
05-15-2009, 10:06
Здравйте.Хм сега ще ви прозвуча като поредния идиот ама карай просто искам съвет и мнение :) такам вчера с моя прияте правихме секс за пръв път.и двамата бяхме девствени!Значи сичко беше наред с презерватив,почти безболезнено мина,но когато свърши презерватива беше се изхлузил до половината и не е падал просто седеше сякъш не е сложен докрай и отпред имаше свободно място (малко се беше набрал).Та понеже ни е за пръв път и то паниката си идва сама и се стреснахме нали да не е станало нещо макар шанса да е минимален.Та веднага след като видяхме презерватива отидох до тоалетна и после се изкъпах,но още ми е притеснено...трябва да ми дойде до една седмица ама ще се побъркам до тогава,а тест може чак след 14 дена...Ескапел няма да пия защото е много вреден не искам да рискувам толкова.Та въпроса ми е какво мислите,какво да правя и имали място за притеснение или съм луда?А и също има ли значение това,че ми е за пръв път?

jenichka
05-15-2009, 10:13
ами по твоите обяснения няма шанс да е станало нещо!това че ти е за първи път няма никакво значение.при първия път може да забременееш така както при 10-ия и при 100-ния!но по това което си обяднила няма за какво да се притесняваш!

NeZaPoznat
05-15-2009, 10:20
и трите :D

tydi
05-15-2009, 10:26
ами овулацията ти одавна е минала .. тай че споко .. :P

me40
05-15-2009, 10:34
ами не моите притеснения са,че не знаем дали е влезнало нещо в мен,защото презерватива и бил наполовина...той казва,че не вярва защото не се е оклепал и т.н. но няма 100% та на мен не ми се вярва някак си така между презерватива да се е процедило нещо той не е някъф хлабав все пак,но ... нз Пък и всички ми казват "то не се забременява така...от толкова малко дори и да е влезнало шанса е минимален...и т.н." ама първо,че при всеки е различно пък и малко ама и от малко е възможно :?

tydi
05-15-2009, 11:25
първо нали не е свършвал ..второ дори да е като не си в овулация няма начин просто ..надявам се знаеш какво е овулация ако не виж някъде ..аз лично два пъти съм пила escapelle и нямаше никакъв смисъл ..просто се успокой аа и знай че щом ти е за пръв път сигорно ще ти закъснее около 5 дена споко иначе .. не се бременна :)

bebok
05-15-2009, 13:49
po zakona na vseop6tata gadost vinagi ima 1 % 6ans
ama ne se spi4ai 4e nai- mn da ti zakusnee i o6te pove4e da se spe4e6 :)
spoks stanaloto stanalo
napravila si kvoto si mogla
6ansa e ni6tojen ima go no tva nezn da prevurta6 :)

me40
05-15-2009, 19:38
ами той свърши ама в презерватива и казва,че не е излязло нищо...знам какво е овулация и изчислих горе-долу до колкото ми е редовен цикъла кога е е не съм в овулация,което е добре...също така прочетох нз до колко е вярно,че 1 седмица преди и една седмица след цикъла възможността да забременееш е по-малка,което също е окей щото на мен до 3-4 попринцип трябва да ми дойде.

Vichko0o
05-15-2009, 20:02
Здравйте.Хм сега ще ви прозвуча като поредния идиот ама карай просто искам съвет и мнение :) такам вчера с моя прияте правихме секс за пръв път.и двамата бяхме девствени!
Съжалявам ама с тоя правопис ми прозуча, че и двамата сте момчета. И бях малко шашнат :smt119 :smt119
Не няма опастност не се плаши ;) Щом не е пропуснал или не е капнало няма от какво да се плашиш ;)

tydi
05-16-2009, 05:53
Абе сериозна ли и на двамата ви е било за пръв път и той е свършил :-o

Rofl4e
05-16-2009, 08:14
:o нищо ти няма живей спокойно!

soul1199
05-16-2009, 11:12
нищо ти няма,не се притеснявай :)

Boyd
05-16-2009, 14:33
Било е с презерватив. Презерватива е бил на него. Тогава няма от какво да се панираш. Недей да пиеш хапчета за щяло и нещяло. След като тези презервативи са му хлабави, вземете по-малки, защото при хлабави/широки е по-голям шанса да се скъса и тогава вече ще умреш от страх, като те гледам. Щом до седмица, или там колкото каза, ще ти дойде, значи овулацията ти е минала и няма от какво толкова да се притесняваш. Като наслагваш събитията едни върху други, виждаш колко намалява шанса, който е 1%.