PDA

View Full Version : Проблем в училище



Tutmanik
05-15-2009, 10:45
Много ми е гадно,хора.Днес 2 момчета от съседния клас дойдоха да се заяждат с мен и една моя приятелка без абсолютно нищо да им кажем и направим.Дойдоха,почнаха да ни обиждат и да ни плюят. :( Отидохме да се измием и после ни беше страх да излезем от тоалетната.Това не се случва за 1 път тея двамата много често са ме плюли и изкарвали извън нерви.Нищо не мога да им направя,защото ще ме пребият,въпреки,че съм момиче.7 клас съм и нямам търпение да се махна от даскало но просто не ги понасям.
Какво мога да направя?

colymoly
05-15-2009, 11:01
и в нашия клас има такива идиоти, не плюят ама са огромни тъпанари, това изобщо неса момчета, ако кажеш на директор или психолог каквото там имате нищо няма да стане, по добре кажи на някой фр който може да им тегли по един бой да си знаят, по приницп се закачат щото знаят,ч е няма кой да те защити

Tutmanik
05-15-2009, 11:07
Аз абсурд да кажа на някой г-жа или нещо такоа щото те нищо няма да направят.Пък няма на кой да кажа да иде да ги бие,защото нямам приятели момчета,които да се навият...въпреки че не съм питала може да пробвам.

colymoly
05-15-2009, 11:10
ами трябва им един як бой или пък щом нямаш такива приятели големи момчета, кажи на някой братовчед ддз, някой който има смелостта или в краен случей на бащати което също ще свърши работа

sexa_na_kompleksa
05-15-2009, 12:37
Кажи на родителите си! Нека говорят с класната и тя да говори с родителите на въпросните момчета. Недей да оставяш нещата така!

Infinity
05-15-2009, 12:41
Кажи на родителите си! Нека говорят с класната и тя да говори с родителите на въпросните момчета. Недей да оставяш нещата така!

sladur4etyYy
05-15-2009, 13:18
на който и да кажеш, едва ли ще има ефект. ако не откриеш изход от ситуацията, поне се успокоявай с мисълта, че след по- малко от месец завършваш и след като си 7 клас, ще се преместиш в друго даскало едва ли някога пак ще се срещнеш с тия кретени :D

BloomF
05-15-2009, 17:20
И още си траеш??

w0lf
05-15-2009, 17:25
Плюят омг ебаси децата батенце :lol: :lol: :lol: да плюеш момичета е много зряло и яко

moon_flower
05-15-2009, 17:26
Ми аз на твое място бих се ядосала страшно много и принципно аз като се ядосам ми става черно пред очите и почвам да креща,чупя и да трепя наред.Ако ви видят,че сте такива ненормални може и да ви оставят.Така че не се давай,ами им покажи,че и ти не си за подценяване.

dark_wings
05-15-2009, 17:33
Плюят омг ебаси децата батенце :lol: :lol: :lol: да плюеш момичета е много зряло и яко

Много са тия идиоти :?
Кажи на класната си ..Ше е много тъпо и ти да им върнеш.

colymoly
05-15-2009, 17:35
казвам ви, ако има кой да ги натупа няма да е така

Slave4You
05-15-2009, 18:45
И аз в 7 клас имах такива случки, ама с момичета :D Можеш да кажеш на директора.. аз това се опитах да направя, но тя не ми обърна особено внимание.. Вашата директорка или директор може да направи нещо по въпроса, давай!

dark_wings
05-15-2009, 18:58
казвам ви, ако има кой да ги натупа няма да е така

А то нема ли?

Tutmanik
05-16-2009, 10:26
Ми аз на твое място бих се ядосала страшно много и принципно аз като се ядосам ми става черно пред очите и почвам да креща,чупя и да трепя наред.Ако ви видят,че сте такива ненормални може и да ви оставят.Така че не се давай,ами им покажи,че и ти не си за подценяване.

Aз ако им се разкрещя ще стане много по-лошо.

Абсурд да кажа на наще щото един път казах на баща ми и той отиде и вика айде да се разберем спокойно и някви такива ..Абсурд да спрат.

fluffka1
05-16-2009, 11:15
:lol: наплюй ги и ти :razz:

soul1199
05-16-2009, 11:42
Кажи на родителите си! Нека говорят с класната и тя да говори с родителите на въпросните момчета. Недей да оставяш нещата така! ;-) ;-)

fashion4etyy
05-16-2009, 11:56
Много ми е гадно,хора.Днес 2 момчета от съседния клас дойдоха да се заяждат с мен и една моя приятелка без абсолютно нищо да им кажем и направим.Дойдоха,почнаха да ни обиждат и да ни плюят. :( Отидохме да се измием и после ни беше страх да излезем от тоалетната.Това не се случва за 1 път тея двамата много често са ме плюли и изкарвали извън нерви.Нищо не мога да им направя,защото ще ме пребият,въпреки,че съм момиче.7 клас съм и нямам търпение да се махна от даскало но просто не ги понасям.
Какво мога да направя?

abe kak taka 6te biqt momi4e :-o

smileforyou12
05-16-2009, 12:22
и ти ги плюи :lol:

colymoly
05-16-2009, 12:27
щом и баща ти е непосилен, просто не се сещам за никакво решение, ужасно е да се държат така с теб! не им позволявай най-малкото което можеш да направиш е да си далеч от тях, в междучасията излизай навън с фр, не стой при тези глупаци, щом ги видиш,ч е идват се разкарай с някакъв предтекст, а в часовете сядай възможно най-далеч от тях, така ще те забравят а и да искат да се докопат до теб, просто няма да могат, това е въпрос на психика, трябва да разбереш слабото им място!

YakUZa777
05-16-2009, 15:44
:lol: наплюй ги и ти :razz:
Преди това изяж един шоколад да ти е по мазна плюнката

sexa_na_kompleksa
05-16-2009, 15:50
Отивай на крак при родителите на тези момчета! Ако са свестни хора, ще им стане много неудобно и ще направят нещо по въпроса!

Tutmanik
05-17-2009, 19:03
Много ми е гадно,хора.Днес 2 момчета от съседния клас дойдоха да се заяждат с мен и една моя приятелка без абсолютно нищо да им кажем и направим.Дойдоха,почнаха да ни обиждат и да ни плюят. :( Отидохме да се измием и после ни беше страх да излезем от тоалетната.Това не се случва за 1 път тея двамата много често са ме плюли и изкарвали извън нерви.Нищо не мога да им направя,защото ще ме пребият,въпреки,че съм момиче.7 клас съм и нямам търпение да се махна от даскало но просто не ги понасям.
Какво мога да направя?

abe kak taka 6te biqt momi4e :-o

Те не ме бият,но ме унижават

shubet0
05-17-2009, 20:38
Запиши се да тренираш бокс,карате,джудо или някакъв такъв спорт и ги пребии :D :grin: :-P

petinkataaa
05-18-2009, 09:44
още от сега ти е разбита психиката..ежедневно унижение и стрес.. мисля че знам какво е :( поговори с вашите и им кажи,че макар и да остава малко време не можеш да издържиш,защото се чувстваш ужасно,когато го направят... за Бога не позволявай да го правят,знам че е трудно ама намери някакво решение.. :-k