PDA

View Full Version : Нямам късмет или какво.. ??



pammy
05-15-2009, 11:51
Такамм.. ето нещо което се случва при мен ..

..преди..
най-добрия приятел на момчето което харесвах беше влюбено в мен .. а аз не .. сътветно той казва че ме обича и т.н. но нищо немога да направя .. но както и да е целухме се с момчето което харесвах и когато вече повечето разбраха и най-добрия му приятел също .. всичко свърши..
знам че го е направил заради него (или поне така казва)но .. защо трябва да губя това което искам заради някакви дето ме обичали и т.н. ..
и сега пак се получи но с др. момче, но това момче ... него вече наистина аз усещах че го обичам и той каза че иска много иска да сме заедно но... най-добрия му приятел :( иии простоо вече незнам какво да правя ... всичко е толкова fucked up !!!

*и имам един въпрос предимно за момчета.. ако кажете на момиче (на което държите) че ако тръгнете ще си изгубите приятелството а неискате .. това поредното оправдание като не харесваш някой ли е , или какво ? защото малко се обърквам...

NeZaPoznat
05-15-2009, 12:05
Дразни ме репликата: “заради някакви дето ме обичали”. Тия ‘някакви’ са също хора като теб и ако сега се тръшкаш, че ти е тежко на тия ‘някакви’ не им е било по-леко.
Има едно .. нещо - някои му викат съдба. Съдбата си прави гаргара с нас като ни поставя в ситуациите на потърпевши на това, което ние сме причинили на другите. Сега си точно в такъв момент - някой те е обичал ама ти не. Ти сега обичаш някого - ама той - не. Лафа, че ще си развалите приятелството си е чисто оправдание защото предполагам той си е харесал някоя твоя по-секси приятелка, а ти в момента си ‘някаква’ дето го обича.
Чат ли си ?

pammy
05-15-2009, 12:17
da.. razbrah te (:
mersi mnogo .. to4no tova iskah da razbera (:


a tezi "nqkakvi" vsyshtnost i az nz zashto taka sym go napisala .. no vsyshtnost te sa hora koito sa mi syshto priqteli i to ediniq mi e mn doyr priqtel .. no prosto kato se seshtam kakvo "gubq" zaradi tqh iii malko im se nervq hah.. no moje bi e bilo za dobre zashtoto pone razbiram 4e mom4etata koito haresvam .. qvno prosto ne me haresvat tolkova .. :X

fenasf
05-15-2009, 12:58
*и имам един въпрос предимно за момчета.. ако кажете на момиче (на което държите) че ако тръгнете ще си изгубите приятелството а неискате .. това поредното оправдание като не харесваш някой ли е , или какво ? защото малко се обърквам...

лично аз никога не смесвам приятелството с любовта защото наистина едното разваля другото


но ако не сте особено близки като приятели може и да е оправдание ддз

Take_That
05-15-2009, 17:07
Дразни ме репликата: “заради някакви дето ме обичали”. Тия ‘някакви’ са също хора като теб и ако сега се тръшкаш, че ти е тежко на тия ‘някакви’ не им е било по-леко.
Има едно .. нещо - някои му викат съдба. Съдбата си прави гаргара с нас като ни поставя в ситуациите на потърпевши на това, което ние сме причинили на другите. Сега си точно в такъв момент - някой те е обичал ама ти не. Ти сега обичаш някого - ама той - не. Лафа, че ще си развалите приятелството си е чисто оправдание защото предполагам той си е харесал някоя твоя по-секси приятелка, а ти в момента си ‘някаква’ дето го обича.
Чат ли си ?

+1

pammy
05-15-2009, 19:43
точно това е че и той смята че ще се развали , но ддз аз мисля че щом си имаме доверие и то доста голямо в смисъл .. той ми е най-близкия приятел и аз на него.. няма ли да се получи добре щото се и разбра че аз го харесвам повече от колко трябва той мен май също.. поне така разбрах .. и нз..
охх наистина съм много объркана.. но всичко с времето си , ако писано нещо да стане то просто става въпреки това дали искаме или не (поне така мисля) .. така че ;] всичко е под контрол хихи (:

bishop
05-15-2009, 20:44
ако е момче на място винаги най добрия му приятел ще е с приоритет пред всяко момиче. повярвай ми. и като се замислиш в това няма нищо нередно. в крайна сметка връзките са нещо преходно (крайно неприятно, винаги свършва лошо, но е факт). единственото изключение е когато приятелят каже 'или тя или аз', тогава ще има сериозно чудене. но в общия случай ти също би избрала душевното здраве на най добрата си приятелка пред едно момче, нали?

Neet
05-15-2009, 21:00
Не говорете така... "заради някакви дето ме обичали" ... от несподелената любов боли много... знам от опит...

monttitty
05-15-2009, 21:40
Според мен можеби за това момче приятелството е било по-важно за което не можеш да го упрекваш ...и ако попадне в ситуация най-добрия фр или момиче....аз съм момиче но бих избрала бфр

monttitty
05-15-2009, 21:41
ако е момче на място винаги най добрия му приятел ще е с приоритет пред всяко момиче. повярвай ми. и като се замислиш в това няма нищо нередно. в крайна сметка връзките са нещо преходно (крайно неприятно, винаги свършва лошо, но е факт). единственото изключение е когато приятелят каже 'или тя или аз', тогава ще има сериозно чудене. но в общия случай ти също би избрала душевното здраве на най добрата си приятелка пред едно момче, нали?
+1 :)

cinderella_gugutka
05-16-2009, 06:36
еми аз смятам 4е е супер тъпо това заради някой друг да не може да сте заедно,но това няма зна4ение защото едва ли можеш да промениш нещо.просто следващия път не се запознавай с приятелите му или ако се налага се дръж отвратително с тях :D

vampirekiss
05-16-2009, 07:43
[color=darkred]Такава ситуация е много гадна.Аз пък трябваше преди време да се откажа от едно момче,защото една фр много си го била харесала.Друг е въпроса,че аз с харесването я бях изпреварила с около половин година.И да понеже мн държа на приятелката си просто се отдръпнах от момчето,въпреки че с него бяхме супер близки и наистина малко ни оставаше да тръгнем.Е от тази гадна случка мина година и нещо.Още съм си жива и здрава и успях някакси да се справя с болката.Продължавай напред и това е.Момчета на този свят колкото си искаш.Постъпката на момчето аз много добре я разбирам и те съветвам и ти да се опиташ да го разбереш./color]

lipsvashh_mi
05-16-2009, 08:14
и такива неща се случватт.Просто още не си открила подходящия за теб...има времем,не се тормози излишно :)

MiMcHeToOo
05-16-2009, 10:02
Всичко се връща, ирония на съдбата, бла-бла (: Ще си намериш твоето момче, спокойно. И никой няма да ви пречи :)

pammy
05-19-2009, 20:37
мерси много на всички!!!
Наистина търсенето продължава..хаха.. а до тогава мисля нещата просто да ги оставя да си отминават .. пък каквото ще да става.. в крайна сметка не е единствен хаха (:

сега реших да не мисля (или поне да се опитам хаха) за момчета и да гледам да си свърша годината добре .. и така тъкмо ще си отвличам вниманието от това...

иииии се пак идва лято .. (sun) вместо да се измъчвам с някой дето неиска да е с мен .. просто ще си намеря някой който иска и е свестен ест. :P

got2Bthe1
05-19-2009, 20:57
Дразни ме репликата: “заради някакви дето ме обичали”. Тия ‘някакви’ са също хора като теб и ако сега се тръшкаш, че ти е тежко на тия ‘някакви’ не им е било по-леко.
Има едно .. нещо - някои му викат съдба. Съдбата си прави гаргара с нас като ни поставя в ситуациите на потърпевши на това, което ние сме причинили на другите. Сега си точно в такъв момент - някой те е обичал ама ти не. Ти сега обичаш някого - ама той - не. Лафа, че ще си развалите приятелството си е чисто оправдание защото предполагам той си е харесал някоя твоя по-секси приятелка, а ти в момента си ‘някаква’ дето го обича.
Чат ли си ?

BlueFace
05-19-2009, 21:11
И при мене стана подобно нещо преди няколко дена....
Някаква приятелка на момичето с което ходех ме била харесвала от много отдавна и помолила приятелката ми да ме зареже ,за да можела тя да има шанс с мене О,о Не признавам такива приятели....Това са хора егоисти мислещи за собственното си щастие...И в крайна сметка тя избра "приятелката" си ....
Животът наистина си прави гавра с нас...Трябва да продължим напред...Но една приятелка ми каза:"Ако тя наистина държеше на теб щеше да осъзнае ,че тя не и е приятелка и щяхте да сте заедно" . Така че недей се хаби ако не друго в животът щастието идва рано или късно ;) Прото трябва да го дочакаме :)