PDA

View Full Version : ръст/години



bishop
05-15-2009, 15:17
сега прочетох анкетата за ръста на момчетата и ми хрумна че само тук не съм питал. защо момичетата не харесват по-ниски (или по малки на години) от тях момчета? най адекватният отговор който са ми давали беше от приятелката ми и беше 'хък, мък, защото като е по малък или по нисък ще ми се струва като дечко и ще ми е трудно да го уважавам'

моля без отговори 'ръстът(годините) няма(т) значение', на всички ни е ясно че не го мислите сериозно, а и питам за принципа.

6u6uLkA
05-15-2009, 15:58
Има различни хора .Аз харесвам по-ниски момчета.За по-малки мх не ми допадат, да кажа че мислим много различно.

w0lf
05-15-2009, 16:04
Хъм, момче съм но имам мнение. Момчетата, когато са по малки - имам предвид 14-15 годишни, са си олигофрени. Аз също съм такъв, сега да не кажете тоя па къде говори да погледне себе си първо :-D Момчетата започват да се държат по зряло на малко по голяма възраст - 16,17 и нагоре (като пак има изключения) Едва ли на момиче ще му е приятно приятеля и да търчи наоколо да пищи и да си пляска лицето, нали разбирате :lol: А относно това за по-ниски момчета - може би стои малко смешно момичето да се навежда за да се целунат, но пък любовта е сляпа :)

6u6uLkA
05-15-2009, 16:10
Хъм, момче съм но имам мнение. Момчетата, когато са по малки - имам предвид 14-15 годишни, са си олигофрени. Аз също съм такъв, сега да не кажете тоя па къде говори да погледне себе си първо :-D Момчетата започват да се държат по зряло на малко по голяма възраст - 16,17 и нагоре (като пак има изключения) Едва ли на момиче ще му е приятно приятеля и да търчи наоколо да пищи и да си пляска лицето, нали разбирате :lol: А относно това за по-ниски момчета - може би стои малко смешно момичето да се навежда за да се целунат, но пък любовта е сляпа :)
+ 1

fenasf
05-15-2009, 16:19
ми с баскетболистка не бих тръгнал 8-) обичам мааалко по-ниски от мен - 3-4 см по-ниска от мен е перф :)

chaotic
05-15-2009, 16:19
Хъм, момче съм но имам мнение. Момчетата, когато са по малки - имам предвид 14-15 годишни, са си олигофрени. Аз също съм такъв, сега да не кажете тоя па къде говори да погледне себе си първо :-D Момчетата започват да се държат по зряло на малко по голяма възраст - 16,17 и нагоре (като пак има изключения) Едва ли на момиче ще му е приятно приятеля и да търчи наоколо да пищи и да си пляска лицето, нали разбирате :lol: А относно това за по-ниски момчета - може би стои малко смешно момичето да се навежда за да се целунат, но пък любовта е сляпа :)
Едва ли ще има по-правилен отговор от тоя.

tItEufFf
05-15-2009, 16:27
Ами..аз искам да е по-висок и по-голям. Защо ли? Ами старомодна съм. Така е прието просто.
Не, че не съм си харесвала по-малки и/ или по-ниски момчета, но..

lLady_MooN_RaiN
05-15-2009, 16:39
Жените са привлечени от по-възрастните (или поне на същите години) и по-високите мъже, защото имат инстинкт да търсят такива мъже, които да могат да ги защитят, такива, с които биха се чувствали сигурни. Това става на подсъзнателно ниво.

smileforyou12
05-15-2009, 16:44
Хъм, момче съм но имам мнение. Момчетата, когато са по малки - имам предвид 14-15 годишни, са си олигофрени. Аз също съм такъв, сега да не кажете тоя па къде говори да погледне себе си първо :-D Момчетата започват да се държат по зряло на малко по голяма възраст - 16,17 и нагоре (като пак има изключения) Едва ли на момиче ще му е приятно приятеля и да търчи наоколо да пищи и да си пляска лицето, нали разбирате :lol: А относно това за по-ниски момчета - може би стои малко смешно момичето да се навежда за да се целунат, но пък любовта е сляпа :)
Едва ли ще има по-правилен отговор от тоя.
така е
все пак и момичетата търсят някаква сигурност в по зрелите и по големи момчета

Take_That
05-15-2009, 16:49
Хъм, момче съм но имам мнение. Момчетата, когато са по малки - имам предвид 14-15 годишни, са си олигофрени. Аз също съм такъв, сега да не кажете тоя па къде говори да погледне себе си първо :-D Момчетата започват да се държат по зряло на малко по голяма възраст - 16,17 и нагоре (като пак има изключения) Едва ли на момиче ще му е приятно приятеля и да търчи наоколо да пищи и да си пляска лицето, нали разбирате :lol: А относно това за по-ниски момчета - може би стои малко смешно момичето да се навежда за да се целунат, но пък любовта е сляпа :)
+ 1

+2

lipsvashh_mi
05-15-2009, 16:51
отговарям ти,щом искаш
1во за ръста-аз съм 1.60 и момче 1.70-1.80 ще ми е идеално...нито искам дългуч 2.20,нито лапе1.50..сещаш се,нали :)
За годините-то нестига,че момчетата на мойта възраст се държат и на акъл са като 13 годишни,пък да не става дума да си хвана по-малък...
Предполама за всяко правило си има изключения,но аз такива що не съм срещала :)

w0lf
05-15-2009, 17:02
Аз също съм такъв, сега да не кажете тоя па къде говори да погледне себе си първо
яко
и съм написал че има изключения. Като се имаш за не олигофрен евала, но според мен бързаш и изпускаш, имаме цял живот да сме сериозни :lol:

hisy
05-15-2009, 17:15
Аз мисля че годините и ръста не са важни..важното е да се обичат :grin:

Hilary_
05-15-2009, 17:20
Зависи от предпочитанията... аз не харесвам по ниски момчета от мен защото са ми смешни... :? а за годините ако разликата е година по малък защо не но по малко... дечковци са ми и няма смисъл... :?

moon_flower
05-15-2009, 17:23
Все ми е тая,стига да се харесваме.Сегашното ми гадже е с 4-5 см. по -нисък,а за годините дори не го бях питала преди да станем приятели и после гаджета.Мисълта ми е,че не ме интереува особено възрастта му.Е са,много ясно,че като съм на 16 няма да тръгна с 13 годишен..

Ivalinka
05-15-2009, 18:22
ами защото не ми е хубаво да се навеждам, за да му кажа 'здрасти' :D много ми е тъпо. за мое огромно съжаление, обаче, напоследък са се навъдили много такива индивиди.... за мен най-малко 10 см по-висок. Минимум!!!! е, поне за момента, де :)

sladur4etyYy
05-15-2009, 18:57
защото мъжът/ момчето трябва да вдъхват сигурност. според теб кой вдъхва по- голяма такава- силен, висок, атлетичен мъж, с малко повече опит от теб или хилав дечко, толкова по- нисък, че да ти е удобен за целуване само, когато сте седнали? ;]

dark_angel3
05-15-2009, 20:10
Жените са привлечени от по-възрастните (или поне на същите години) и по-високите мъже, защото имат инстинкт да търсят такива мъже, които да могат да ги защитят, такива, с които биха се чувствали сигурни. Това става на подсъзнателно ниво. ;-)

FiRe_LaDy
05-15-2009, 20:23
Сегашния ми приятел е по-малък от мен ... но това не ми пречи изобщо!Иначе за височина ... ми незнам и аз защо,но ми е кофти момчето да е по-ниско от мен и не бих тръгнала с по-нисък от мен!

mim4ety_sara
05-16-2009, 06:51
Хъм, момче съм но имам мнение. Момчетата, когато са по малки - имам предвид 14-15 годишни, са си олигофрени. Аз също съм такъв, сега да не кажете тоя па къде говори да погледне себе си първо :-D Момчетата започват да се държат по зряло на малко по голяма възраст - 16,17 и нагоре (като пак има изключения) Едва ли на момиче ще му е приятно приятеля и да търчи наоколо да пищи и да си пляска лицето, нали разбирате :lol: А относно това за по-ниски момчета - може би стои малко смешно момичето да се навежда за да се целунат, но пък любовта е сляпа :)


ънРиЪл бУлШит.Кат говориш за олигофрени,говори за себе си ;] оке? просто многхо се дразня! и кой дет не е ала-балнат ше търчи и ше си удря лицето и за връх ше пищи ;дд ?! :shock:
Абе има много малко изключения,момчета,които на 13 мислят за връзки и т.н От нашия клас момчетата,играят на топчета,казват че момичетата сме тъпи и всекви такива,и повечето са едни дребосъци.На 13 повечето,не казвам всички мислят само как да играят на нещо,да си ръчкат телефоните и т.н

soul1199
05-16-2009, 10:50
някой мислят,че е смешно момичето да е по-високо от момчето,други-не,различни хора,различни идеалиa и една от 12-ти кл тругна с един от 9-ти,така,че явно не и пука

w0lf
05-16-2009, 15:27
Хъм, момче съм но имам мнение. Момчетата, когато са по малки - имам предвид 14-15 годишни, са си олигофрени. Аз също съм такъв, сега да не кажете тоя па къде говори да погледне себе си първо :-D Момчетата започват да се държат по зряло на малко по голяма възраст - 16,17 и нагоре (като пак има изключения) Едва ли на момиче ще му е приятно приятеля и да търчи наоколо да пищи и да си пляска лицето, нали разбирате :lol: А относно това за по-ниски момчета - може би стои малко смешно момичето да се навежда за да се целунат, но пък любовта е сляпа :)


ънРиЪл бУлШит.Кат говориш за олигофрени,говори за себе си ;] оке? просто многхо се дразня! и кой дет не е ала-балнат ше търчи и ше си удря лицето и за връх ше пищи ;дд ?! :shock:
Абе има много малко изключения,момчата,които на 13 мислят за връзки и т.н От нашия клас момчетата,играят на топчета,казват че момичетата сме тъпи и всекви такива,и повечето са едни дребосъци.На 13 повечето,не казвам всички мислят само как да играят на нещо,да си ръчкат телефоните и т.н
Ей за това говорех ;)

donkihot
05-16-2009, 17:51
аз съм ниска и се чувствам защитена с по-висок..за годините е ясно,то просто мислим по различен начин,все пак момчетата се развиват по-бавно...а и по-малките от мен са детски гъзове...ама ако е с разум като моя -няма да е проблем,но не съм срещалаа такъв индивид

dydolinkka93
05-16-2009, 18:23
защото мъжът/ момчето трябва да вдъхват сигурност. според теб кой вдъхва по- голяма такава- силен, висок, атлетичен мъж, с малко повече опит от теб или хилав дечко, толкова по- нисък, че да ти е удобен за целуване само, когато сте седнали? ;]
+ 1

Ilikeliljon
05-16-2009, 18:42
Жените са привлечени от по-възрастните (или поне на същите години) и по-високите мъже, защото имат инстинкт да търсят такива мъже, които да могат да ги защитят, такива, с които биха се чувствали сигурни. Това става на подсъзнателно ниво. ;-)

Уау гениален извод. Първо са привлечени, донякъде поради това, че момичетата израстват по-бързо в душевно състояние от момчетата, но впоследствие се уравновесяват. Ако говорим за много по-възрастни това вече мирише на нещо друго (Едипов комплекс). Колкото до защитата според мен и да, и не. Нека не приемаме, че жената е някакво свръхкрехко същество, което чака само някой батко или мъжага да го защитава, а пък то да се мисли за голямата работа, че никой не може да го докосне (което пак не си е вярно), защото все някога изгаря човек. :-o :-o :-o

Tera
05-17-2009, 20:19
w0lf написа:
Хъм, момче съм но имам мнение. Момчетата, когато са по малки - имам предвид 14-15 годишни, са си олигофрени. Аз също съм такъв, сега да не кажете тоя па къде говори да погледне себе си първо.Момчетата започват да се държат по зряло на малко по голяма възраст - 16,17 и нагоре (като пак има изключения) Едва ли на момиче ще му е приятно приятеля и да търчи наоколо да пищи и да си пляска лицето, нали разбирате .А относно това за по-ниски момчета - може би стои малко смешно момичето да се навежда за да се целунат, но пък любовта е сляпа
Отговора е изключително точен! :)

Slave4You
05-17-2009, 21:03
Хъм, момче съм но имам мнение. Момчетата, когато са по малки - имам предвид 14-15 годишни, са си олигофрени. Аз също съм такъв, сега да не кажете тоя па къде говори да погледне себе си първо :-D Момчетата започват да се държат по зряло на малко по голяма възраст - 16,17 и нагоре (като пак има изключения) Едва ли на момиче ще му е приятно приятеля и да търчи наоколо да пищи и да си пляска лицето, нали разбирате :lol: А относно това за по-ниски момчета - може би стои малко смешно момичето да се навежда за да се целунат, но пък любовта е сляпа :)
Взе ми думите от устата :-D

miss_asi
05-18-2009, 06:03
Еми не знам дали заради общоприетото,ама и аз искам да ходя със момче,което да е хем по-високо от мен,хем по-голямо на години.Просто ми е някак странно,да съм с някого,който е по-нисък от мен ... не знам защото. :(

3oPuTy
05-18-2009, 06:41
За годините нямам претенции :) Бих тръгнала и с момче по-малко от мен с година (дори веднъж за малко да ми се случи да тръгна с един на 17 г.,нооо той приличаше на най-малко 19 г. :shock: ).
Що се отнася до височината ... Аз съм около 167 см.,т.е. по-нисък от 170 см. не ми трябва :-D А идеалния ръст може би е някъде около 180 см.
А защо предпочитаме по-големи и по-високи момчета?!Защото се чувстваме по-сигурни и защитени,може би ... :-o

deFakto
05-18-2009, 07:34
Този потребител дето каза че пичовете на 14-15 са олигофрени ,да се замисли момичетата на 14-15 какви са .. още по-зле ,не си пляскат лицето ама са си в някакъв собствен свят и изглеждат три пъти по-зле :smt023 .. Относно ръста ,момчето с малко според мен трябва да е по-високо и разликата в годините да е макс 2

cinderella_gugutka
05-18-2009, 08:28
еми ли4но при мен е защото когато е по-висок някак си се 4увствам по-сигурна и защитена с него.а относно възрастта-ами по принцип когато е по-голям му е уврял пове4е мозъка и не се 4уди коя още да забие за да се хвали пред приятелите....или поне се надявам да е така,но това не е гаранция :(

HipHopBlond
05-18-2009, 08:35
Хъм, момче съм но имам мнение. Момчетата, когато са по малки - имам предвид 14-15 годишни, са си олигофрени. Аз също съм такъв, сега да не кажете тоя па къде говори да погледне себе си първо :-D Момчетата започват да се държат по зряло на малко по голяма възраст - 16,17 и нагоре (като пак има изключения) Едва ли на момиче ще му е приятно приятеля и да търчи наоколо да пищи и да си пляска лицето, нали разбирате :lol: А относно това за по-ниски момчета - може би стои малко смешно момичето да се навежда за да се целунат, но пък любовта е сляпа :)
+ 1

+2

+3

w0lf
05-18-2009, 11:40
Ебати съпорта :lol: :lol: и deFakto прав си, не съм взимал страна; в тази възраст повечето момичета не знаят какво искат.

Jumbie483
05-18-2009, 13:07
еми ли4но при мен е защото когато е по-висок някак си се 4увствам по-сигурна и защитена с него.а относно възрастта-ами по принцип когато е по-голям му е уврял пове4е мозъка и не се 4уди коя още да забие за да се хвали пред приятелите....или поне се надявам да е така,но това не е гаранция :(

съгласна съм..
Мен лично някак си не ме привличат момчета на моята възраст :D Не е защото аз така искам.. просто си е така и честно казано не се оплаквам.
Всички знаят, че момчетата проумяват някои неща много по-късно от момичетата..
Аз например не искам да съм с някой, който не знае кое за какво служи :lol:

toni_nemezis
05-18-2009, 13:23
Не знам защо но сички момичета слагат момчетата под 1 общ знаменател? Да вярно е че има много който са по на 15 16 години и са още с детския си акъл но не всички са такива.Има много момчета на по 14 15 години който са много по свестни от 18 19 20 годишни.
П.С. Иначе за ръста еми не може некой да е кинта и 20 и некоя мацка да тръгне с него.Има момичета на които не им пука ама са много малко. 8) 8) 8)

vesito13
05-18-2009, 14:02
С едно по-голямо и по-високо момче , всяко момиче би се чувствала по-сигурна и по-защитена . А колко и силно да е едно момиче , то има нужда от някое такова момче до нея , поне при повечето е така :)

lLady_MooN_RaiN
05-18-2009, 14:12
Жените са привлечени от по-възрастните (или поне на същите години) и по-високите мъже, защото имат инстинкт да търсят такива мъже, които да могат да ги защитят, такива, с които биха се чувствали сигурни. Това става на подсъзнателно ниво. ;-)

Уау гениален извод. Първо са привлечени, донякъде поради това, че момичетата израстват по-бързо в душевно състояние от момчетата, но впоследствие се уравновесяват. Ако говорим за много по-възрастни това вече мирише на нещо друго (Едипов комплекс). Колкото до защитата според мен и да, и не. Нека не приемаме, че жената е някакво свръхкрехко същество, което чака само някой батко или мъжага да го защитава, а пък то да се мисли за голямата работа, че никой не може да го докосне (което пак не си е вярно), защото все някога изгаря човек. :-o :-o :-o

За защитата мисля, че идва на подсъзнателно ниво, както вече го написах по-горе. Просто някои жени не го осъзнават. Идва още от дрвеността, когато високите мъже са били символ на сила, мощ, били са воини, рицари и каквото искате още... И изобщо няма значение каква е жената, как е устроена психиката й, дали се възприема като крехка и беззащитна.

gLoRiToO
05-18-2009, 15:04
Различни хора,различни предпочитания.Лично аз предпочитам човека до мен да е по голям и на години и на ръст.Но като се влюбиш не тичаш с метъра да го премериш колко е висок... :D

I_Know
05-18-2009, 15:15
аз мисля че ако момичето е на 17 а момчето на 16 няма проблем (смисъл разлика 1 година .. година и малко), обаче като цяло момичетата не харесваме по-малки момчета (на години) защото така и така момчетата се развиват по-бавно... а пък относно ръста не мисля че може да се каже че не харесваме момчета по-ниски от нас... по-точно казано е: "не можем да си го позволим"

kitty9410
05-18-2009, 16:05
Хъм, момче съм но имам мнение. Момчетата, когато са по малки - имам предвид 14-15 годишни, са си олигофрени. Аз също съм такъв, сега да не кажете тоя па къде говори да погледне себе си първо :-D Момчетата започват да се държат по зряло на малко по голяма възраст - 16,17 и нагоре (като пак има изключения) Едва ли на момиче ще му е приятно приятеля и да търчи наоколо да пищи и да си пляска лицето, нали разбирате :lol: А относно това за по-ниски момчета - може би стои малко смешно момичето да се навежда за да се целунат, но пък любовта е сляпа :)
+евала :D

Shia
05-18-2009, 16:14
Едната височина не те прави по-силен и още повече закрилник.Мое да си висок и да не можеш да си защитиш момичето от слабост....примерно.


Искам по-високо момчче от мез,за да мога когато се гушна в него да правя "прегръдката" на Цар лъв" с гуши" 8-) 8-) 8-) 8-)

Evanescense
05-18-2009, 16:46
Момичетата озряват по-рано, а момчетата по-късно и до 17-18 годишни попринцип се дърват като от детската градина (с изключения естествено) А и биологичналита разлика между мъжа и жената е 5-6 години. По-високи защото е по-красиво вероятно, смисъл момичето да се навежда да го прегръща и целува си е направо грозно. А и когато той те гушне и като е по-висок можеш да се облегнеш на него, ииии е по-приятно и за двамата.

МОЕ СИ МНЕНИЕ! :)

GreenFairy
05-18-2009, 19:28
Както за всяко друго нещо и за това всичко си зависи, зависи дали ще е много по-малък от мен, зависи дали ще е нисък спрямо другите момчета или нисък спрямо мен... Ниски момчета по принцип харесвам, стига да са малко по-високи от мен( аз съм 1,56м, та това не е проблем)

BigFakeSmile
05-18-2009, 20:32
аз съм 1.62 но харесвам момчета 1.85
и аз не мога да дам точно обяснение защо...просто ми се струват по сексапилни...нз..едно момче като е по високо...
ама секи си има вкус

CheriHool
05-18-2009, 20:54
Жените са привлечени от по-възрастните (или поне на същите години) и по-високите мъже, защото имат инстинкт да търсят такива мъже, които да могат да ги защитят, такива, с които биха се чувствали сигурни. Това става на подсъзнателно ниво.
а така. 8-)

в тая връзка всичките ми ниски и дребни гаджета (а те не са никак малко :oops: ) беха бая несериозни. и още куп други пороци.

Не ми трябва мъж като тях. Ставаха единствено за развлечение.

pam1
05-18-2009, 21:02
винаги високи момчета са ми допадали повече а и като застана до високо момче се чувствам някак защитета я и мога да си нося токчет без да се притеснявам че ще съм по-висока от гаджето ми а относно годините смятам че момчетата започват да мислят по-зряло след 17 (е не всички дано не обидя някой)

sumerwind
05-19-2009, 10:31
по-висок и по-голям ... но по-висок задължително,защото ще е смешно аз съм висока няма начин да харесам по-нисък а за годините не съм мн съгласна,че тези на нашата възраст не биха могли да са ни гаджета вярно е че повечето са с детски ъкъл,но има и такива,които са с повече ум...

blackvelvet
05-19-2009, 13:55
Хъм, момче съм но имам мнение. Момчетата, когато са по малки - имам предвид 14-15 годишни, са си олигофрени. Аз също съм такъв, сега да не кажете тоя па къде говори да погледне себе си първо :-D Момчетата започват да се държат по зряло на малко по голяма възраст - 16,17 и нагоре (като пак има изключения) Едва ли на момиче ще му е приятно приятеля и да търчи наоколо да пищи и да си пляска лицето, нали разбирате :lol: А относно това за по-ниски момчета - може би стои малко смешно момичето да се навежда за да се целунат, но пък любовта е сляпа :)

+1 :)

BlueFace
05-19-2009, 21:36
Смешно е когато момчето е по-ниско от момичето...А относно годините....Момичетата търсят яки батковци които да ги плющят.Доказано е ,че те се развиват по-бързо от момчетата. Пък и по-голям , по-силен и е по-модерно естественно.... Трябва да си търсиш момиче на твоята възраст или 1-2 години по-малко ;]

voLtage
05-20-2009, 04:34
Хъм, момче съм но имам мнение. Момчетата, когато са по малки - имам предвид 14-15 годишни, са си олигофрени. Аз също съм такъв, сега да не кажете тоя па къде говори да погледне себе си първо :-D Момчетата започват да се държат по зряло на малко по голяма възраст - 16,17 и нагоре (като пак има изключения) Едва ли на момиче ще му е приятно приятеля и да търчи наоколо да пищи и да си пляска лицето, нали разбирате :lol: А относно това за по-ниски момчета - може би стои малко смешно момичето да се навежда за да се целунат, но пък любовта е сляпа :)


Някой с голям житейски опит се изказа... Мога да ти кажа, че от личен пример, че не всички 14-15 са олигофрени. Айде аз съм на 15 и какво? Тръгвате да правите изводи и това слагане под общ знаменател е голяма простотия...

john95
05-20-2009, 04:40
Тфа за 14,15 годишните "олигофрени" - далеч не е вярно - това че има некфи тъпанари на тая възраст не прави и останалите такива...
Аз съм на 13 и съм 172 някъде.. Като харесвам момичета високи малко по малко от мен 8-)

w0lf
05-20-2009, 11:15
ох добре forget bout it!
Говорех за масите -> които наистина са такива, уместно споменах че има изключения; евала че си такъв. Малко хора си мислят за сериозни връзки на тази възраст, отново евала за което ;) Пък и моето "олигофрени" има малкo по-друго значение но нямах право да ви наричам така защото не ви познавам, a говоря за всички като ползвам опита с хора които познавам; съжалявам че сложих всички под общ знаменател ^&^
Happy now?

splendour
05-20-2009, 11:32
ami za godinite... ne si padam po nekfi golemi poskoro okolo moqta v1zdrast no ne iskam po mal1k.za ko mi e da go za6titavam na detskata plo6tadka li?
a za po nis1k-imala s1m i kato xodi6 preg1rnata s nqkoi i st1r4i6 nad nego se 4yvstva6 kat maika my po skoro otkolkoto kat gadjeto my :D :D :D

gabba
05-20-2009, 12:07
Ами да и аз харесвам по големи момчета ... ма не некви дето могат да са ми баща .. от мойте години до към 5-6 по-голям .. .А за височината ..с по нисък не съм ходила ама така или иначе не попадам на такива..примерно аз съм 1.67 бившия беше 1.90 а беше на 17 :D ..а сегашния ми е 1.81 ..просто все ми се падат по високи ..... :D а и харесвам такива по височки ... просто си се чуствам по защитена и тва си е ..

sunyty
05-20-2009, 17:27
Предпочитам момчето да си е по-високичко .. не като тръгне да ме целува и да се наддига на пръсти ... :D :D :D

mucunkoto
05-20-2009, 17:48
ами лично аз не бих тръгнала с по нисък или по малък от мен :D

BuKuTyY
05-20-2009, 18:24
xax аз честно казано все ниски момчета харесвам.. :P иначе за по-малки на възраст има дето ма кефят разни момченца ама... иначе отговора е че момичетата се развиват по бързо от момчетата в тази насока :)

bebybsss
05-21-2009, 17:10
Повечето момчета, които са по- малки някъде на 12-13 год. тееее съвсем не знаят какво означава думата сериозна връзка... Те още използват свалка тип:" запалка по дупето".... :smt015 Те самите още не знаят какво трябва да правят и как да се държът с момичето. И идва един период, когато стават на 15-16 и изведнъж израстват, хормоните се ативизират и всичко постепено се нарежда. А за ръстта,в една традиционна двойка винаги момичето, трябва да е по-ниско, а пък и едно момиче трябва да има добра сигурност, когато се минава по тъмни улички и тем. подобни...
Е сега всеки си има различни предпочитания и вкусове, но аз лично винаги съм ходила с по-високи и по-големи момчета от мен. :wink:

KRaLiCa_na_OrGaZmA
05-21-2009, 17:20
По-висок от мен нормално да искам, като се има предвид, че съм 153 :D До 175 са ми благи максимум 180... нагоре е някяк неудобно за мен :? А на години иска ли питане.. то малко зрели мъже могат да се нарекът зрели и по акъл, пък какво остава за малките пишчици на по 15-16-17! Изключения може и да има, но те на, аз още не съм срещала :?