PDA

View Full Version : Не знам защо се получава така...



wigito
05-15-2009, 17:50
ами хора...нз хора...имам проблем...мисля, че всички гледат само външния вид...и затова няам мноо фр от училище една от причините, които е , че не си слагам по 1000 тона грим, не нося високи токове и не си топирвам или изправям косата всеки ден...мисля, че се обличам добре....е, имам малко проблеми с акнето, но се поддържам...на 14 год съм и не съм имала гадже и нз дали това е срамно...мн ми е кофти...ако имате някви идейчици давайте съветчета....предварително благодаря...

ПП:Сори, ако темата не е за тук ...

smileforyou12
05-15-2009, 17:56
защо всички задават въпроса срамно ли е.... спрете да живеете за хорското мнение това е живот който единствено ти трябва да контрлираш и определяш какво те прави щастлив
щом нямаш приятелки значи това явно е въпрос на различия и характери спокойно за всичко си има време
излизай повече с хора от твоя блок примерно или където жевееш ако си общителна всичко ще е ок

BaiToq
05-15-2009, 17:56
Ще намериш някой ден.

w0lf
05-15-2009, 17:57
Кът за начало ни съ здухвай. Не е срамно това да нямаш гадже на 14 бъди спокойна, някои на 15 друг на 17 трети на 20, за всеки се намира точния човек. Тези които гледат външния вид не са приятели...даже не знам как им се вика на такива. Съвет - не гледай другите бъди себе си, всеки човек има сродни души.

moon_flower
05-15-2009, 18:00
Запомни следното - на приятелите ти не им пука как изглеждаш.Въпроса е да си пасвате на характер и да умеете да се забалвлявате като сте заедно.
Виж за гаджетата...момчетата ще ти гледат външния вид.Но не мисля,че за да имаш гадже трябва да си гримирана,с 10 см токчета и топирана коса.На 14 и аз нямах гадже.Първото ми беше на 15.Няма нищо страмно в това,че не си имала досега.Даже трябва да се гордееш,че си една от малкото момичета,които още не са спали с момче и тн.Знаеш,че половината 13 годишни вече са спали с 2-3 момчета.
Не променяй нищо в себе си.Истинските приятели ще ценят самата теб,а не марката на обувките ти или грима,който използваш.И имаш толкова много време пред себе си.Гаджета ще имаш много.Не виждам изобщо за какво се притесняваш . :)

Hilary_
05-15-2009, 18:03
Ооо ман ити изостанала си... ти на твоите години вече са се прое*али... :grin: :grin: :? Спрете с това хорко мнение...майната му! :? Като имаш проблем с пъпките... постарай се да ги няма... като не ти се носят токове и грим...недей...косата...ти решаваш как да бъде!!! :? Не се влияй от другите!!! :?

ifkataAa
05-15-2009, 18:16
Ооо ман ити изостанала си... ти на твоите години вече са се прое*али... :grin: :grin: :? Спрете с това хорко мнение...майната му! :? Като имаш проблем с пъпките... постарай се да ги няма... като не ти се носят токове и грим...недей...косата...ти решаваш как да бъде!!! :? Не се влияй от другите!!! :?

+ 1 :) Не за другите ,, за себе си живей ! ;)

FlashMX
05-15-2009, 19:31
Дай някой PIC да видим положението какво е :D

unicorn_f
05-15-2009, 19:36
Ооо ман ити изостанала си... ти на твоите години вече са се прое*али... :grin: :grin: :? Спрете с това хорко мнение...майната му! :? Като имаш проблем с пъпките... постарай се да ги няма... като не ти се носят токове и грим...недей...косата...ти решаваш как да бъде!!! :? Не се влияй от другите!!! :?
+1 и аз не се гримирам и не нося токове и не мога да разбера момичетата които го правят...носят ги за да се фръцкат с тях и после опяват колко ги болят краката и за кво са ти като не са ти удобни :? да не ти пука намери си хора с които се разбираш не е нужно да са кифли като всички други :wink:

Seducti0n
05-15-2009, 19:52
:) Подържането е задължително за 1 момиче.
Явно просто не си атрактивна, модерна, предизвикателна...
Ако искаш да направиш промяна-нека бъде заради самата теб, но не и да е мотивирана от желанието да се харесваш на другите! :wink:

zvercho
05-15-2009, 20:21
Приятелите не са хора,които харесват положението ти относно маркови дрехи или обратното,или външния ти вид.Те са с теб заради самата теб,защото с теб намират обща приказка,с теб се смеят,с теб плачат,с теб могат да споделят.И да знаеш,никой няма нужда от много приятели,нужни са само двама-трима,но такива,които изпълват сърцата ни. :)
А за приятеля,поздравления!Аз съм на 15 пък още нямам,вярно,че възможности има,както и при теб,сигурна съм,но това не значи,че всяка възможност е правилната врата.Този,който е твоето 2ро аз,ще дойде,когато най не го очакваш,но когато ти е най-нужен. ;)
Всеки човек има чар,притежава нещо с което превъзхожда другите,нещо ценно,неповторимо,единстве но,това е нещото,което тези,които знаят какво е да харесваш или обичаш намират у другия.
А за акнето,не се притеснявай,изчезва с времето,но понеже съм дистрибутор на ЕЙВЪН ще ти препоръчам едни продукти,които от опит знам,че много помагат.Пъпките не могат да изчезнат безследно заради хормоните,но до учудваща степен се заличават.Те са и за мазна кожа(понеже малко или много и заради нея ги има комедоните) - гел-пяна за мазна кожа и почистващ лосион за премахване на черни точки.
Надявам се помогнах :) Чао чао! :-({|=

Jeannie
05-15-2009, 20:29
Не се притеснявай! В един или друг момент от живота си всеки изпада в такива ситуации и дори най-популярните хора в училище (а пък и навсякъде) се чувстват понякога самотни, неразбрани ... Затова приятелите ти трябва да са хора, които те ценят не заради външния ти вид, а заради онова, което е в теб :P

sh3_1s_7h3_0n3
05-15-2009, 22:03
Истинските приятели не гледат външния вид.
Истинското гадже също не би държало най-вече на това.

Това, което си мислиш, чувстваш, преживяваш, те притеснява.... това е просто пубертет. ;) И тресе както теб, така и другите.

Не се задълбавай толкова единствено във външността... и изобщо не се фокурсирай върху 'проблема'. Колкото повече се взираш в него, толкова по-голям ще ти се струва и по-безсилна ще се чувстваш пред него.
Затова поддържай си се, бъди естествена, и хората, които те харесат няма да е просто защото си супер-модерната-изкуствена-кукличка, а ще е заради теб самата... ;) Тогава удовлетворението ти ще бъде много по-голямо.
Би ли ти било приятно, ако някой дружи с теб само защото си красива и харесвана? Няма ли да се чувстваш самотна играейки някаква роля, представяйки себе си в противоположна на твоята светлина? ;)

DimovB
05-15-2009, 22:32
е дреме ти
пък и си на 14, имаш предостатъчно време

и махни тая идиотска шапка, ако ходиш по принцип така
открий си малко лицето и бъди малко по женствена..

cinderella_gugutka
05-16-2009, 06:32
аз съм моми4е като теб (само 4е на 16) и по4ти вси4ките ми приятелки са като теб и съм имала гадже !така4е изводът е 4е проблема не е във външния ти вид а май във вътрешния

wigito
05-16-2009, 08:43
Дай някой PIC да видим положението какво е :D
ем...понеже съм нова немога да давам сайтове, ама в импулса се пиша WiGi70

soul1199
05-16-2009, 09:55
Ще намериш някой ден. ;-) ;-) ;-)

NeZaPoznat
05-16-2009, 11:03
Това ти ли си ??!!
http://gal2.impulse.bg/galleries/socialbg/92/2c/8b656d46_0510009471410_00_600.jpg

http://gal.impulse.bg/galleries/socialbg/92/2c/8b65d72f_0510010519934_00_600.jpg

СУПЕР ГАДЖЕНЦЕ !! :grin: :grin:

Що не съм на 17 ... :-o

vampirekiss
05-16-2009, 13:11
Абе момиче ти си на 14 не на 34 все пак.К'во като не си имала гадже.Това не е болка за умиране.И за това,че не се гримираш и не се правиш на така,каквато не си мога са мо браво да ти кажа.На тази възразт момчетата не оценяват момичетата като тебе,защо те сега лапат при ''нахаканите'',но слес няколко години тези ''нахаканите'' остават сами.Братовчедка ми е на 16 и е много хубаво момиче,умна е и е голяма симпатяга(обективна съм и не го казвам,защото ми е рода),но до сега и тя не е имала гадже.На 14 гаджета не ти трябват.

hisy
05-16-2009, 13:13
Проблема не е в външния ти вид..проблемът е каква си вътрешно..явно не харесват характера ти ...