PDA

View Full Version : Обява за помощници



UTM
05-15-2009, 18:47
Група разработчици - ентусиасти търси помощници за изработката на уеб сайт. Работата е предимно с PHP и бази данни. Към момента заплащане няма, но това не означава, че при успех нещата ще останат същите. В случай, че разбирате и от CSS или AJAX, сте с предимство.

За проекта ще бъдат взети максимално трима човека. Моля, при интерес, пишете лично съобщение или на e-mail: ksoteam [at] gmail [dot] com

AnD1i
05-15-2009, 18:54
че за кво ще работя за тебе и то без заплащане то ако си напрая аз саит аз ще печеля повече от колкото ти ми даваш :D

UTM
05-15-2009, 19:00
че за кво ще работя за тебе и то без заплащане то ако си напрая аз саит аз ще печеля повече от колкото ти ми даваш :D

Мисля, че трябва да порастнеш. Със сайт с 2 снимки мисля, че доникъде няма да я докараш. Или трябва да имаш идея, или пари, ако не и двете.


Ново изискване - ако "писачите" са като този горе, няма смисъл да си правите труда. Търся сериозни хора, които желаят да вършат нещо, не да си чешат езиците. А ти, приятелю, когато ми покажеш нещо и ми докажеш, че ти си го правил, тогава ще призная, че заслужаваш заплащане! :-x

Genetix
05-15-2009, 19:35
Искам подробно описание на проекта и плана за работа. Параметри на работния сървър.

Умения: PHP,MySQL,CSS,HTML,XHTML,JS,FLASH,ACTION SCRIPT 3,LINUX;
Участвал съм в разработката на доста проекти, както и съм разработвал доста. Ако проекта ми хареса и видя, че има хляб (пара) в него с вас съм.

ПП. С AJAX до сега не съм работел но човека е създаден да се учи.

Maskata
05-16-2009, 09:43
Аз бих помагал с дизайн! :)
От езици неразбирам много,да не кажа,че само от HTML знам нещичко!Но пък с програми като PS ,Flash съм работил и мога да помагам!
За заплащане няма да споря,но и аз искам да видя перспективата!
Ако има хлям,както казаха,навит съм!

Единствения ми минус е,че с времето съм зависим.Тоест съм зает,но когато имам задача винаги ще е в срок!!!

rosenhristev
05-16-2009, 15:32
че за кво ще работя за тебе и то без заплащане то ако си напрая аз саит аз ще печеля повече от колкото ти ми даваш :D

Мисля, че трябва да порастнеш. Със сайт с 2 снимки мисля, че доникъде няма да я докараш. Или трябва да имаш идея, или пари, ако не и двете.


Ново изискване - ако "писачите" са като този горе, няма смисъл да си правите труда. Търся сериозни хора, които желаят да вършат нещо, не да си чешат езиците. А ти, приятелю, когато ми покажеш нещо и ми докажеш, че ти си го правил, тогава ще призная, че заслужаваш заплащане! :-x
защо пишеш глупости при положение че ако беше достатъчно кадърен нямаше да пишеш и то точно в този форум... ако имаше знанията щеше да си го направиш сам и да си и сам да си дърпаш парите тъй че не си прав да се дъхаш на другите

UTM
05-18-2009, 04:18
че за кво ще работя за тебе и то без заплащане то ако си напрая аз саит аз ще печеля повече от колкото ти ми даваш :D

Мисля, че трябва да порастнеш. Със сайт с 2 снимки мисля, че доникъде няма да я докараш. Или трябва да имаш идея, или пари, ако не и двете.


Ново изискване - ако "писачите" са като този горе, няма смисъл да си правите труда. Търся сериозни хора, които желаят да вършат нещо, не да си чешат езиците. А ти, приятелю, когато ми покажеш нещо и ми докажеш, че ти си го правил, тогава ще призная, че заслужаваш заплащане! :-x
защо пишеш глупости при положение че ако беше достатъчно кадърен нямаше да пишеш и то точно в този форум... ако имаше знанията щеше да си го направиш сам и да си и сам да си дърпаш парите тъй че не си прав да се дъхаш на другите

Освен ако не си някакъв тотален бог на PHP, mySQL, AJAX, CSS & HTML сам няма как да се справиш с 2 тона информация и с толкова мащабен проект. Иначе, благодаря за загрижеността. Това, че искам да дам възможност на всеки, когото няма да го приемат като стажант в някоя фирма, да се изяви и да понаучи нещо си е мой проблем. И когато си на обучение, не получаваш заплащане. Разбирам, че повечето сте на по 15 години и си мислите, че с дишането си трябва да получавате пари, но има доста път да извървите, докато стигнете до този момент, да си изкарвате хляба със знания. И следващия, който си мисли, че може да каже нещо против мен - или да си го запази за себе си или да ми пише лично съобщение, това все пак е форум и с некадърността и непросветеността си не бива да се излага пред другите.

Благодаря

Ge7OverHere
05-18-2009, 05:54
Само кажи каква е темата. Така едва ли някой ще се навие.

Xanibal
05-18-2009, 07:00
че за кво ще работя за тебе и то без заплащане то ако си напрая аз саит аз ще печеля повече от колкото ти ми даваш :D

Мисля, че трябва да порастнеш. Със сайт с 2 снимки мисля, че доникъде няма да я докараш. Или трябва да имаш идея, или пари, ако не и двете.


Ново изискване - ако "писачите" са като този горе, няма смисъл да си правите труда. Търся сериозни хора, които желаят да вършат нещо, не да си чешат езиците. А ти, приятелю, когато ми покажеш нещо и ми докажеш, че ти си го правил, тогава ще призная, че заслужаваш заплащане! :-x
Никой няма да се хване на работа при която няма заплащане,или това заплащане не е сигурно!А анди мисля че не ти дължи абсолютно никакво доказателство,той си знае че знае или обратното...