PDA

View Full Version : той е тъп, ама аз два пъти повече .. ;х



ifkataAa
05-15-2009, 18:52
Тази тема е продължение на продължението на цялата каша .. Толкова съм нервна, че не мога да си намеря място вече седмица.Та в предната тема разказвах за бившия ми приятел, който обичам от супер много време и с който се разделихме, поради най - тъпите причини, които могат да съществуват. :x Както и да е ! Реших, че не е единствения и си викам на ъкъла ще тръгна с друг.Хванах много точен пич и всичко добре, ама връзка без любов не върви :? Нищоооо ,, аз си знаех моята и продължавах целия фарс.Бившия ми, обаче една вечер ми пише по скайп. ( уточнявам, че от момента на раздялата ни - 3 февруари с него не си бяхме разменили и дума ),, та на 17 април той ми писа и започна да ми говори за преди, ала бала и аз сляпата скъсах още същата вечер с гаджето ми и пак хукнах след тоя глупак. :lol: Минаха се, не минаха 4 дни и той спря да ми пише и айде пак рев сумати време.Пак си стъпах на краката и го позабравих малко и той пак ми писаааа :-x И аз пак след негооооо, как може да съм толкова тъпо момичеее :lol: Този път вече си пишем от 1 седмица и още не е спрял и напредъккк .. говорим си като се видим, снощи ме изпраща до нас, ала бала ... :grin: това мен ме радва, обаче ако се мине още една седмица и той пак прекъсне всякакви взаимоотношения ще се съсипяяя ,, ще рева две години и отивам да живея на квартира в друг град ! :grin: Да не се отклонявам .. моя много добра бибша приятелка го харесвала, но това мене не ме е*е . Той няма чувства към нея, ама до вчера с това момиче съм била постоянно, а сега да постъпвам толкова подло .. малко ми тежи на съвеста, ама какво да се прави .. или аз или тя :D Та въпроса ми е, според вас да продължа ли да се занимавам с тоя пич, щото ми е много напрегнато и не искам пак да ме зае*бе, а го искам супер много пак за мен .. само за мен .. :-P

Резюме:Той е идиот интересуваш се до болка от мнението на хората, а аз съм 100 пъти по голяма идиотка, глупачка и каквото още се сетите, щото след всичко което ми е направил го обичам и го искам все по-силно и по-силно .. абе тъпо звучи, ама 4 години от живота на човек не се подминават просто така ..

ПП:съжелявам, че не разказвам по-задълбочено и сериозно, но в момента ми е много лигаво, а и не искам да ви тормозя с теми по 10001 реда. :?

Hilary_
05-15-2009, 19:01
Охх много сложно... :o :o Ами мога да ти кажа да се спреш малко и да решиш дали изобщо си заслужава и малко усилия да правиш за този момък...след толкова разигравки виж че и той не знае какво иска... :? Остави го и нека сам да те потърси и под това нямам предвид да ти напише "здр" в скайпа... :? Не тръгвай да търчиш веднага след него... :? Изчакай!!! Колкото и да е трудно и непосилно... :? Нали знаеш че щом един път сте скъсали за някакви причина пак така ще стане при евентуално събиране по простата причина че никой колкото и да му се иска не се променя... :?

smileforyou12
05-15-2009, 19:09
виждаш че човека незнае каво иска остави го ако изпитва още чувства към и държи на теб би трябвало да ти каже точно и ясно че иска да е теб така че недей да му вървиш зад гъза остави го

ifkataAa
05-15-2009, 19:21
еми просто не мога да го забравя, не мога ... аз също искам да се влюбя в някой друг по същия начин, нооо ... не се получава просто ... :(

smileforyou12
05-15-2009, 19:22
воля

Take_That
05-15-2009, 19:38
Та въпроса ми е, според вас да продължа ли да се занимавам с тоя пич

Не!!!! На този "пич" му прави кеф да вървиш подире му, да знае, че го обичаш и каквото и да направи ти пак ще го искаш, т.е ТОЙ НЕ ТЕ ОБИЧА, а просто ей така м уе драго на сърчицето да те разиграва :? :? :? Вземи се в ръце и го махай от главата си

Neet
05-15-2009, 21:05
Той е идиот интересуваш се до болка от мнението на хората
Тука е грешката... хорското мнение може да ти докара само проблеми, нищо друго...

Баща и син се сдобили с един кон. На следващия ден тръгнали за някъде си през селото. Бащата казал:
- Сине, качи се ти на коня, а аз ще походя.

Като ги видели, селяните рекли:
- Ей, гледай какъв син - баща му ходи пеша, а той язди!

На другия ден бащата се качил на коня, а сина ходел. Селяните рекли:
- Какъв баща, детето му ходи пеша, пък той язди!

На третия ден се качили и двамата на коня. Селяните:
- Нямат милост тия, ще уморят добичето!

На четвъртия ден и двамата тръгнали пеша, водейки коня. А селяните:
- Хахаха, гледай какви глупаци! Кон имат, пеша ходят! Хахаха...

На следващия ден, от притеснение какво ще направят, конят умрял.
И бащата рекъл на сина:
- Виждаш ли сине , ако слушаш какво говорят хората, ще свършиш като коня !

Правете си изводи...

vampirekiss
05-16-2009, 07:48
Take_That

Не!!!! На този "пич" му прави кеф да вървиш подире му, да знае, че го обичаш и каквото и да направи ти пак ще го искаш, т.е ТОЙ НЕ ТЕ ОБИЧА, а просто ей така м уе драго на сърчицето да те разиграва Confused Confused Confused Вземи се в ръце и го махай от главата си

Точно

NeZaPoznat
05-16-2009, 08:04
Каквото и да ти кажем ти пак ще направиш каквото ти дойде. :?

Темата ти обяснява защо повечето момичета не са щастливи - защото вместо да използуват главата за мислене си правят прически. :D

SuperBadSuperFresh
05-16-2009, 08:12
Че не я обича е ясно.Обаче не е въпрос на воля само да го забрави.Не можеш да забравиш човек,който ти пише всеки ден,изпраща те до вас и тнт.Били сте близки.Предполагам няма да има проблем чисто и просто да му кажеш:С мен или не?
ПП:Щом толкова му пука за мнението на хората за него...кажи му че не ме кефи (доколкото ми го описа де)

soul1199
05-16-2009, 10:10
остави го,не си заслужава,яко му е че му ходиш след гъза,изобщо не му пука,как се 4увстваш,намери си друг

BuKuTyY
05-16-2009, 10:20
остави го,не си заслужава,яко му е че му ходиш след гъза,изобщо не му пука,как се 4увстваш,намери си друг
Даммм... Time for change 8)

sexy89
05-16-2009, 10:23
Така, да ти кажа знам какво е да обичаш някой, който те е наранявал много пъти и все пак не можеш да спреш да го обичаш и да го искаш за себе си. Не говоря за "нараняване" = изневяра, а за други много по-малки, но значителни наранявания от сорта на обида, безразличие и прочие. Мисля, че трябва да се държиш малко, да се правиш на по-тежка, а не като пише и ти да тръгнеш веднага по него. Прави се малко на интересна, дразни го. Иначе ако продължиш да правиш всеки път така, ще загуби интереса си както го е правил и сега като спира да ти пише. Излизай повече и се забавлявай, накарай го да ревнува. Ако той загуби интерес и спре да те търси - според мен значи не си заслужава. Не бъди такава, все едно си му в краката. Дръж се малко от малко, иначе само му вдигаш акциите така. Тва е моето мнение. Айде и успех

mechtaq_za_teb
05-16-2009, 10:24
Била съм почти в същата ситуация... с разликата, че при мен не бяха 4 години, а някъде 2-3 :D
Та... и аз така, глупава, вървях след него, докато той ме въртеше на малкия си пръст. Каквото кажеше той ставаше. Какъв рев беше....! Защото на моменти всичко вървеше супер, а на моменти всичко се сриваше пред очите ми. Както и да е... след толкова много сълзи и глупости събрах сили и обърнах нова страница.

hisy
05-16-2009, 12:42
остави го,не си заслужава,яко му е че му ходиш след гъза,изобщо не му пука,как се 4увстваш,намери си друг +1

ifkataAa
05-16-2009, 18:02
как да го забравя .. не мога, а и не искам и кажете ми, след като не ме харесва защо ме кани в тях.Като ходехме се събирахме аз, той и още двама приятели и иска утре вечер пак да се съберем в тях четиримата.Те още ходят, но ние не.Знае, че секс от мене няма да види, но каква му е целта ... другото момче каза, че бившия ми, ми е подготвил някаква специална изненада, но каквааа .. :(