PDA

View Full Version : песента.текст :S



dirtyyy
05-15-2009, 19:38
Хей.
Рядко си позволявам да пускам теми,но когато го правя гледам да са смислени!! но няма да ви изнасям лекции а ви моля да ми помогнете за търсене на текста на може би една от най-бруталните БГ хип хоп песнии- на Илмейт-Песента.
Ако някой не е запознат,от рекламата на лууп.
Ще ви бъда призната доживот .. Потърсих навсякъде и не ми се стори,че има подобна тема или текст някъде в гугъл,359,текстове инфо :S
БЛАГОДАРЯ за търпението ви и за това,че прочетохте дотук :-)
Симона хоохо :)

dirtyyy
05-15-2009, 20:27
Илмейт на пулта ,респективно култа вдигнат хип хоп още хиляди думи няма да стигнат
Стига да не съм сам бих направил всичко да не съм човек в кавички,но да се държа прилично
Прилично безразличен тичам с акробатичен похват докато някъде на земята тихо протича преврат
Преврат Хахахаха от пролетта до есента история наша водена от песента
Припав: ля ля ляяя
Намери ли атмосферата с всеобщи усилия
Песента ме кара да изпадам в безсрочна идилия
Идилия ,но няма място да седна докога ще съм прав 99%
А процента е еквивалент на коафициента на интелигентност на стоте пишещи ми оценка
Оценка получавам,но много не ми пука страшно много свикнал съм с абсурда-икономика ми перподава сашо томов
Томов-места феста като багер двеста тона.Смятам знаеш,че съм между трона и икона
Икона накарала хората да променят закона ,но ето че фатален се оказа опитът ми да вляза в тона
Искрено и лично съм открито различен ,даже за бббрейкърите съм твърде ппластичен
Пластичен взрив,естетически див,предпочитам бели косми пред психически срив
И пак практически съм прав,математически крив,но така ще бъде докато съм физически жив жив
Жив за да мога да казвам „да за да мога да бъда краен за да мога да бъда аз,за да съм в час
И всеки ден ми е 6 ,няма да питам дали ме разбра , всичко казано до тук е ефект от песента
Намерил сили да спра на място в междукласово надбягване „аз немога да разбера всички масово преиграваме” пряко предаване в което пристрастно представяме фактите и честно казано от части успяваме
Успяваме ,но пак оставаме посредствени ,естествено това не се харесва на широкото общество
А това е следствие,че от културна гледна точка положението е бедствено.
А бедственото месно управление е предпоставка за посредствено обществено мнение,което ражда поколение в доста,но и трудна обстановка
Песента е реалността-всичко друго постановка!
Постановка изпъкваме на фона на сивата масовка в сложна обстановка-като брокер след фалит
Разказ „предай –нататък” Битка между старите идеи на бъдещето-визирам нас
В нас фас паля по ритъма се търкаля моя гласкойто просто не се намаля
Нютон е в грешка-на бас ,че няма земя а ябълката я привлича песента

SuperBadSuperFresh
05-16-2009, 09:05
Някой ами каже откъде да я изтегля равен няма да има ...

PIF
05-16-2009, 09:10
тук
http://illmate.com/media/Wosh%20MC,%20LOGO5,%20F.A.R.S.,%20Ruth%20+%20DJ%20 Darkstep%20-%20Pesenta.mp3

dirtyyy
05-16-2009, 18:53
да от сайта на илмейт :)

bybi
06-03-2009, 15:20
Песента е наистина велика.А пък за текста-никъде не можах да го намеря.Добре че сте вие :-) иначе може да се свали и от pesenta.bg

SsSuX
06-18-2009, 06:39
това целият текст ли е

PaulaSandr3z
07-06-2009, 07:32
Toi e celiq ama ima netochnosti kato imam vreme shte go pooprawim :):)

Tempest
07-06-2009, 12:35
Илмейт на пулта ,респективно култа вдигнат хип хоп още хиляди думи няма да стигнат
Стига да не съм сам бих направил всичко да не съм човек в кавички,но да се държа прилично
Прилично безразличен тичам с акробатичен похват докато някъде на земята тихо протича преврат
Преврат Хахахаха от пролетта до есента история наша водена от песента
Припав: ля ля ляяя
Намери ли атмосферата с всеобщи усилия
Песента ме кара да изпадам в безсрочна идилия
Идилия ,но няма място да седна докога ще съм прав 99%
А процента е еквивалент на коафициента на интелигентност на стоте доцента пишещи ми оценка
Оценка ниска получавам,но много не ми пука страшно много свикнал съм с абсурда-икономика перподава ми Сашо Томов
Томов-места феста като багер двеста тона.Смятам знаеш,че съм между трона и икона
Икона накарала хората да променят закона ,но ето че фатален се оказа опитът ми да вляза в тона
Искрено и лично съм открито различен ,даже за бббрейкърите съм твърде ппластичен
Пластичен взрив,естетически див,предпочитам бели косми пред психически срив
И пак фактически съм прав,емблематически крив и така ще бъде докато съм физически жив
Жив за да мога да казвам „да за да мога да бъда краен за да мога да бъда аз,за да съм в час
И всеки ден ми е 6 ,няма да питам дали ме разбра , всичко казано до тук е ефект от песента
Намерил сили да спра на място в междукласово надбягване „аз немога да разбера всички масово преиграваме” пряко предаване в което пристрастно представяме фактите и честно казано от части успяваме
Успяваме ,но пак оставаме посредствени ,естествено това не се харесва на широката общественост
А това е следствие,че от културна гледна точка положението е бедствено.
А бедственото местно управление е предпоставка за посредствено обществено мнение,което ражда поколение в доста проста,но и трудна обстановка
Песента е реалността-всичко друго постановка!
Постановка изпъкваме на фона на сивата масовка в сложна обстановка-като брокер пред фалит
Разказ „предай –нататък” Битка между старите идеи и бъдещето-визирам нас
В нас фас паля по ритъма се търкаля моя гласкойто просто не се намаля
Нютон е в грешка-на бас ,че няма земя а ябълката я привлича песента


направих няколко редакции...(болднатото) иначе това е текста... там около брокера казва още нещо, ама не мога да го разбера какво точно :?