PDA

View Full Version : малко любовна поезия



Tempestjuji
05-15-2009, 21:37
ЗАГЛАВИЕ (http://escapemu.com/?un=wereger)

Да любиш или не ?!
Това е въпросът.... Но нима любовта не е трепет и стягане под лъжичката?!
НЕ!! Тя е смесица от хормони (според биолози и учени), а според мен тя е нещо субективно... Разбира се вие няма да разберете естеството на този "вечен " проблем, защото сте преклено малки ( и споренто, и доводите, и забележкие, с които ще ме нападнете само подкрепят моята теза!!)..
А бе, малки, малки, ама парично сте се ориентирали..."пари , секс и чалга" е лозунга на новите поколения.... толкова съм се отчаяла, че се замислям дали да раждам чернобили като вас :D .. Момичетата реват за някого, само защото не могат да го имат, а момчетата искат "нормално, ненафлякано момиче", но дойде ли такова им се струва прекално "незабележима"..т'ва е така открай време...Не..всъщност не открай време, а от 26 април 1986 насам.. ДА.. Разбира се , че сте неграмотни и не знаете тази дата... на кратко и се вика ЧЕРНОБИЛ, а вие сте плода на този чернобил. :razz: за щастие моето поколение се отърва само с прекалено голямо акне и криви зъби, а ващето е уменствено засегнато ...
В заключение..УЧЕТЕ БЕЕЕ, моля ви се... за любов има време :-o

eveto_xx
05-15-2009, 22:51
Комплексите другаде, мацко. Чети си , забавлявай се, коментарите от този род са излишни. Това, че се чувстваш недоразбрана и незабележима от околните, не значи, че трябва да се заяждаш на децата.Отивай да се доказва там, където му е мястото.
Споменаването на трагедията в Чернобил по този ироничен начин показва, че май теб те е засегнал. Жестоко и неприемливо е да се шегуваш с такива работи, дори е тъжно.Тъжно е , когато се замислиш за тежките последствия от тази катастрофа, и в същото време някакво момиче, претендиращо , че е над другите , започва да се гаври , без да си даде сметка какво се е случило.
Чалгата, секса, парите - За съжаление, много от съвременниците ни са приели тези "ценности" за свои- техен си е живота, само Бог може да ги съди. Ти нямаш право на глас, единственото , което можеш да направиш, е да родиш деца, и да ги възпиташ като умни и интелигентни хора. "толкова съм се отчаяла, че се замислям дали да раждам чернобили като вас " - Ха-ха, забавно ... Осъзнай се ти, не гледай прашинката в чуждите очи.
Не искам да обиждам никого с поста си. Форума е направен, за да споделяме любовната си мъка , да питаме, да се учим. В днешно време И-нета е едно от основните средства за общуване.В демократична държава сме, имаме свобода и на словото, и на личния ни живот.
Тук не е мястото за подобни коментари, седни, и се замисли над това, ти с какво се различаваш от другите, и дали с това твое държане във форума не доказа собствените си обиди.
Успех :)

NeZaPoznat
05-16-2009, 07:32
Не мога да повярвам, че чета това. Ако си преживяла някаква любовна мъка и искаш да си излееш някъде чувствата можеше да го направиш и по друг начин. Мислиш си, че света се е свършил ?! Мислиш си, че всичко е против теб ?! Мислиш си, че заслужаваш много, а не получаваш нищо ?! Мислиш си, че всичко ти се полага и всички са ти длъжни ?! Защо мислиш така ? Ще ти кажа защо ! Защото никога не си имала истински проблеми. Но това не е нещото, което най-много ме изнерви. Знаеш ли кое ме изнерви максимално? Фразата за Чернобил. Защо си мислиш, че си пострадала от Чернобил ? Виждала ли си истински пострадали от Чернобил ? Знаеш ли как изглежда Чернобилско дете ?! Искаш ли да видиш ? Помисли си пак преди да отвориш линка защото аз сънувах кошмари. Ето го - Предупредена си (чукни на снимката в ляво и после долу на Slideshow):

http://www.paulfuscophoto.com/

След като се опомниш си помисли пак дали наистина имаш някакви проблеми.

Знам, че модераторите сигурно няма да са доволни, но не понасям някой, който никога не е имал истински проблеми да се подиграва така на нещастни деца, които с нищо не са виновни за положението си. Ако някога имам деца ще се постарая да ги възпитам така, че никога да не се подиграват на никого. Едва ли ще успея, но поне ще опитам.

Очаквам БАН, но ще го преживея някак си.

istinata
05-16-2009, 14:53
Комплексите другаде, мацко. Чети си , забавлявай се, коментарите от този род са излишни. Това, че се чувстваш недоразбрана и незабележима от околните, не значи, че трябва да се заяждаш на децата.Отивай да се доказва там, където му е мястото.
Споменаването на трагедията в Чернобил по този ироничен начин показва, че май теб те е засегнал. Жестоко и неприемливо е да се шегуваш с такива работи, дори е тъжно.Тъжно е , когато се замислиш за тежките последствия от тази катастрофа, и в същото време някакво момиче, претендиращо , че е над другите , започва да се гаври , без да си даде сметка какво се е случило.
Чалгата, секса, парите - За съжаление, много от съвременниците ни са приели тези "ценности" за свои- техен си е живота, само Бог може да ги съди. Ти нямаш право на глас, единственото , което можеш да направиш, е да родиш деца, и да ги възпиташ като умни и интелигентни хора. "толкова съм се отчаяла, че се замислям дали да раждам чернобили като вас " - Ха-ха, забавно ... Осъзнай се ти, не гледай прашинката в чуждите очи.
Не искам да обиждам никого с поста си. Форума е направен, за да споделяме любовната си мъка , да питаме, да се учим. В днешно време И-нета е едно от основните средства за общуване.В демократична държава сме, имаме свобода и на словото, и на личния ни живот.
Тук не е мястото за подобни коментари, седни, и се замисли над това, ти с какво се различаваш от другите, и дали с това твое държане във форума не доказа собствените си обиди.
Успех :)

кво се обясняваш ? На мен коментара ми хареса супер много ! И казвата истината на хората в очите ,какво е поколениото ! Ти самата си жив пример за това ! Предполагам ,че на снимката на аватара си самата ти ,като гледам как си се разчекнала приличаш на "лека жена" ... май и за теб тези неща ,които написа автора на темата са най-важни :) и за това толкова плюеш !

blackvelvet
05-16-2009, 14:58
Във връзка с горния коментар:тя има пълното право да изрази своето мнение,аз съм съгласна с нея.Не мога да разбера едно:защо всички са настроени срещу нашето поколение,защо ние излизаме криви на всички?!?!?!Оправданието:вие сте деца-Чернобилчета...еми гадно е,само като си го помислиш.Родителите имат по-голямата част от вината,че не са възпитали децата си како трябва.Ето това е проблема....

got2Bthe1
05-16-2009, 15:01
Комплексите другаде, мацко. Чети си , забавлявай се, коментарите от този род са излишни. Това, че се чувстваш недоразбрана и незабележима от околните, не значи, че трябва да се заяждаш на децата.Отивай да се доказва там, където му е мястото.
Споменаването на трагедията в Чернобил по този ироничен начин показва, че май теб те е засегнал. Жестоко и неприемливо е да се шегуваш с такива работи, дори е тъжно.Тъжно е , когато се замислиш за тежките последствия от тази катастрофа, и в същото време някакво момиче, претендиращо , че е над другите , започва да се гаври , без да си даде сметка какво се е случило.
Чалгата, секса, парите - За съжаление, много от съвременниците ни са приели тези "ценности" за свои- техен си е живота, само Бог може да ги съди. Ти нямаш право на глас, единственото , което можеш да направиш, е да родиш деца, и да ги възпиташ като умни и интелигентни хора. "толкова съм се отчаяла, че се замислям дали да раждам чернобили като вас " - Ха-ха, забавно ... Осъзнай се ти, не гледай прашинката в чуждите очи.
Не искам да обиждам никого с поста си. Форума е направен, за да споделяме любовната си мъка , да питаме, да се учим. В днешно време И-нета е едно от основните средства за общуване.В демократична държава сме, имаме свобода и на словото, и на личния ни живот.
Тук не е мястото за подобни коментари, седни, и се замисли над това, ти с какво се различаваш от другите, и дали с това твое държане във форума не доказа собствените си обиди.
Успех :)

кво се обясняваш ? На мен коментара ми хареса супер много ! И казвата истината на хората в очите ,какво е поколениото ! Ти самата си жив пример за това ! Предполагам ,че на снимката на аватара си самата ти ,като гледам как си се разчекнала приличаш на "лека жена" ... май и за теб тези неща ,които написа автора на темата са най-важни :) и за това толкова плюеш !

Що сички злобни,недоразбрани храните а??? КВо ти пука как е застанала на снимката тя е тва не си ти...прави си квот знаеш с живота и остави другите да си живеят както си искат...

По темата подкрепям eveto_xx изцяло...

r3al_l0ff
05-16-2009, 15:08
ОМГ ...кфа е тая безмислена тема..всяко поколение си има своите издънки...като гледам вие сте част от тях...Това ,че от младото поколение съществуват такива индивиди,не значи че всички тука сме...Това дето си го написал върви го кажи в лицето на някой такъв,а не да досаждаш на някакви хора по сайтовете ,дето нищо общо нямат... И по думите ти не разбрах "вашето" поколение с кфо повече е ..не ти прави чест да се отнасяш така с по-малките.. още повече срам за теб ,че почти всички от тях пишат по-грамотно и смислено от теб... ;]

got2Bthe1
05-16-2009, 15:11
ОМГ ...кфа е тая безмислена тема..всяко поколение си има своите издънки...като гледам вие сте част от тях...Това ,че от младото поколение съществуват такива индивиди,не значи че всички тука сме...Това дето си го написал върви го кажи в лицето на някой такъв,а не да досаждаш на някакви хора по сайтовете ,дето нищо общо нямат... И по думите ти не разбрах "вашето" поколение с кфо повече е ..не ти прави чест да се отнасяш така с по-малките.. още повече срам за теб ,че почти всички от тях пишат по-грамотно и смислено от теб... ;]

Да и ми е интересно кога успяхте да се запознаете и опознаете всички от нащо поколение че знаете кви сме пропаднали???Не говора за мене ама им мн други свестни хора...

blackvelvet
05-16-2009, 15:13
Просто се извъдиха "специалисти",които си мислят,че познават всяко едно поколение и неговите добри и най-вече лоши страни.

got2Bthe1
05-16-2009, 15:15
Просто се извъдиха "специалисти",които си мислят,че познават всяко едно поколение и неговите добри и най-вече лоши страни.

Амчи естествено то сички форумни-майстори знаят всичко...те затва само по форумите говорат щото има кой да ги слуша...

blackvelvet
05-16-2009, 15:17
Или има хора,които просто обичат да критикуват.....а да.....и друг да им е виновен :-D

Tempestjuji
05-17-2009, 12:28
:-P мацки, самите снимки, който качвате по форумите издават кви сте ;)
ше си пиша квот си знам!!1 тва е форум и щом темата не е затворена, значи е смислена и има кво да се каже по нея.. аз не съм Бог, че да променям нищо, само споменавам да се опомните ;) аз ако бях Бог, щях да унищожа човешкия вид преди много време 8-)

Tempestjuji
05-17-2009, 12:40
а бе, малумници ( NeZaPoznat ) ..да съм казала, че имам проблем :Д
Не!! кво ми говориш за проблеми ве... хаха.. споделям мение..тва е форум ...а за снимката е ужасна, но както Димчо Дебелянов казва "Paul , не ни е вече враг " ;) именно нещо толкова голямо трая във времето..ма трая когато става дума, че "НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ТИ ОПОНИРА" .. ако не бях спонела датата ще6е ли изобщо да се сетиш, ве ???????? Щеше ли труда да си направиш да видиш за кво става дума ?? :x
Вие, сте едни неразбрани, критикуващи издунки на едно застаряващо , "демократично" общество 8-)

ПС: И СТЕ НЕПРОСВЕТЕНИ!!!!
НАНАНАНАНАААААА

dydolinkka93
05-17-2009, 12:41
ти зле ли си с извинение.. по тъпа тема явно не си могла да измислиш какви са другите хора тебе изобщо не те бърка,гледай себе си.. а колкото до eveto_xx я подкрепям напълно и щом едно момиче направило шпагат е лека жена направо .. нямам думи :D

Tempestjuji
05-17-2009, 12:45
пф..само тва знаете..себе си да гледате .. :Д само така..с тази тактика ще стигнете звездите ;)

istinata
05-17-2009, 12:46
аве прочетох малко теми от този форум от различни раздели и щях да повърна!Вие наистина сте ченобилчета на по 11-12 години се ебете ,раждате,друсате и един бог знае още какво.Вие сте боклуци и истината боли,но се опитаите да я приемете :-D

got2Bthe1
05-17-2009, 15:08
аве прочетох малко теми от този форум от различни раздели и щях да повърна!Вие наистина сте ченобилчета на по 11-12 години се ебете ,раждате,друсате и един бог знае още какво.Вие сте боклуци и истината боли,но се опитаите да я приемете :-D

Добре че ти си съвършен/а....като не ти харесва потърсис си църковен форум...

Tempestjuji
05-28-2009, 18:49
malko se iztri s toq curkoven forum.. ;) traio tam ..v toq forum si mi haresva..da vi fgleam seira :?