PDA

View Full Version : Да чуя вашето мнение по мой случай с една непозната дама...



pavelvasilev
05-15-2009, 21:50
Значи, днес имах среща с една наистина много красива и финна дама която е чувала за мен от една моя обща позната хубави неща и е искала да се запознаем което и стана днес на живо, но малко предистория, преди да се срещнем сме си писали по skype няколко пъти от които постоянно ми казваше и ставало на въпрос че искала да има човек до себе си на който може да разчита и да е преди всичко приятел не само да е добър в леглото, също така че тя не се влияла дали имал пари или от този род, както и че била много разочарована от мъжете които искали само секс и била много разочарована че истинските джентълмени са били на изчезване... Та в този вид раговори днес като се видяхме на живо и от дума на дума ми казва че имала някакъв приятел чужденец който живеел в бг временно и че много го харесвала но само като приятел както и той нея и също така че и давал пари ей така да си има :shock: е аз я питам тя не очаква ли той да поиска нещо от нея, все пак когато един мъж прави скъпи подаръци и дава само пари в случая едва ли ще е само за приятелство, а тя ми казва че не искал нищо от нея вече 3 месеца, изобщо не можах да разбера каква игра играе но при следващите срещи мисля че ще ми проясни ситуацията, вие какво мислите по въпроса... ?

sh3_1s_7h3_0n3
05-15-2009, 21:57
...че при следващите срещи ще ти се изясни ситуацията. ^^ ;)

Какво да ти кажем? Ти нищо кой знае колко не знаеш за нея, ние не можем да сме по-наясно от теб в ситуацията. На пръв поглед наистина звучи малко странно, 'познат' да й дава пари ей така за нищо. Може да има някаква по-особена причина, може и той просто да я 'купува' нещо от нея... с цел в последствие тя да му пусне, да тръгнат или разни такива.

Опознайте се.. и вероятно сам ще достигнеш до отговора. ;)

eveto_xx
05-15-2009, 22:31
Или тя да послъгва ... Може би той нищо не иска, тя му пуска по желание. Или въобще не и дава пари...Нещата не се връзват.

Bellatrix
05-16-2009, 04:51
Или тя да послъгва ... Може би той нищо не иска, тя му пуска по желание. Или въобще не и дава пари...Нещата не се връзват.
+1. Или е някой балък, който си въобразява, че ако я сваля достататъчно време "джентълмено-тузарски", тя ще му пусне.

NeZaPoznat
05-16-2009, 07:07
От всичко написано съдя, че е просто използувачка. Това че е красива не пречи да е боклук. Намерила е балък да и се върже и сега ще те омае и най-малкото ще те изръси. А за чужденеца дето и давал пари ей така - това и бабите пред блока не биха го повярвали. Как си се вързал не знам.

Не ти се вярва ли? Не мога да ти го докажа по никакъв начин защото явно те е омотала.

Ще почакам сам да се увериш в това .. :D

vampirekiss
05-16-2009, 07:27
Дамм как така хем и дава пари,хем и нищо не иска в замяна?В 21 век тези неща не стават.Или лъже,че изобщо има такъв чужденец за да се направи на интересна,или просто премълчава нещо.Каквото и да е имай си едно на ум.Всъщност наистина сигурно при другите ви срещи ще разбереш каква е ситуацията.

BaiToq
05-16-2009, 08:28
Значи, днес имах среща с една наистина много красива и финна дама която е чувала за мен от една моя обща позната хубави неща и е искала да се запознаем което и стана днес на живо, но малко предистория, преди да се срещнем сме си писали по skype няколко пъти от които постоянно ми казваше и ставало на въпрос че искала да има човек до себе си на който може да разчита и да е преди всичко приятел не само да е добър в леглото, също така че тя не се влияла дали имал пари или от този род, както и че била много разочарована от мъжете които искали само секс и била много разочарована че истинските джентълмени са били на изчезване... Та в този вид раговори днес като се видяхме на живо и от дума на дума ми казва че имала някакъв приятел чужденец който живеел в бг временно и че много го харесвала но само като приятел както и той нея и също така че и давал пари ей така да си има :shock: е аз я питам тя не очаква ли той да поиска нещо от нея, все пак когато един мъж прави скъпи подаръци и дава само пари в случая едва ли ще е само за приятелство, а тя ми казва че не искал нищо от нея вече 3 месеца, изобщо не можах да разбера каква игра играе но при следващите срещи мисля че ще ми проясни ситуацията, вие какво мислите по въпроса... ?
Финната дама взима пари от
чужденец....ей така само...

smileforyou12
05-16-2009, 08:34
явно си спестява някой подробности около това даване на пари просто така за да не излезе като онея курви които взимат пари за секс. но единствения човек който знае как седят нещата е тя. това да ти проясни ситуацията нз зависи от нея

rusova
05-16-2009, 08:37
ммм савсем нормално е нищо да не иска, аз имам не едни такъв приятел който ми е давал пари и такива ,но нищо не иска :) напулно възможно е това ,

soul1199
05-16-2009, 09:37
сиг спи с нея и и дава пари или няма никакъв чужденец :) но на мен едно не ми е ясно,тая защо ти говори за него,като на теб едвали ти пука?

NeZaPoznat
05-16-2009, 10:49
ммм савсем нормално е нищо да не иска, аз имам не едни такъв приятел който ми е давал пари и такива ,но нищо не иска :) напулно възможно е това ,

Че да ми даде и на мен :D И аз нищо няма да му давам :D

Take_That
05-16-2009, 12:48
...че при следващите срещи ще ти се изясни ситуацията. ^^ ;)

Какво да ти кажем? Ти нищо кой знае колко не знаеш за нея, ние не можем да сме по-наясно от теб в ситуацията. На пръв поглед наистина звучи малко странно, 'познат' да й дава пари ей така за нищо. Може да има някаква по-особена причина, може и той просто да я 'купува' нещо от нея... с цел в последствие тя да му пусне, да тръгнат или разни такива.

Опознайте се.. и вероятно сам ще достигнеш до отговора. ;)

Съгласна съм ....

Hilary_
05-16-2009, 13:49
Ами според мен просто се е представяла за друга...а колкто до разясняването... рано или късно ще се издаде каква е всъщност... :?

neznaesh
05-16-2009, 13:59
Имах една приятелка навремето, коато също получаваше пари от един чужденец и той в началото нищо не искаше. После обаче си показа истинските намерения и стана една такава голяма каша...
Така че така от добро сърце пари никой не дава. Всичко си има цена..

NeZaPoznat
05-16-2009, 14:04
Имах една приятелка навремето, коато също получаваше пари от един чужденец и той в началото нищо не искаше. После обаче си показа истинските намерения и стана една такава голяма каша...
Така че така от добро сърце пари никой не дава. Всичко си има цена..

Така е - безплатно е само сиренцето в капана :?

beb4yy
05-16-2009, 14:27
къде са тия хора да дават пари и на мене е така за без нищо и по пощтата може даже :shock: :lol:

got2Bthe1
05-16-2009, 15:13
Или тя да послъгва ... Може би той нищо не иска, тя му пуска по желание. Или въобще не и дава пари...Нещата не се връзват.

Най-вероятно вече му е пуснала...смис кофти е ама така е по принцип с повечето връзки от тоя сорт...

beiho
05-16-2009, 18:08
Тая да не е частна к***а, че и плащат всеки месец?

pavelvasilev
05-16-2009, 18:59
Днес се срещнахме пак с дамата, и от дума на дума я подхванах пак за онзи чужденец какви са им точно взаимоотношенията уж че ми е любопитно все пак нямаме нищо още между нас, 2-ра среща ни беше днес. Относно чужденеца той много я харесвал и искал да бъде с нея но тя искала да бъдат само приятели и му го е казвала, е аз и казвам добре защо тогава приемаш парите му като по този начин му даваш повод да си му един вид "задължена" или в "натура" а тя ми каза че чужденеца и давал пари защото знаел колко са били малки българските заплати и просто искал приятелски да и помага да живее по-добре и това беше в общи линии....

Реших при следващата ни среща да действам към по-интимни моменти и тогава мисля че ще се покажат как стоят при нея нещата, но чудя се за какъв дявол е трябвало да ми говори за него изобщо освен ако не е искала да ми намекне един вид да съм платежноспособен защото повярвайте ми дамата е страхотна има как да го кажа някакво аристократично излъчване ако можете да ме разберете...
Ще ви пиша пак като разбера за какво става въпрос другия път

smileforyou12
05-16-2009, 19:20
всяко удоволствие се заплаща рано или късно

nikemilov
05-16-2009, 19:29
но чудя се за какъв дявол е трябвало да ми говори за него изобщо освен ако не е искала да ми намекне един вид да съм платежноспособен защото повярвайте ми дамата е страхотна

Точно това смятах да ти кажа. По скайп ти е намекнала, че не се впечатлява от пари и такива работи, но пък изниква чужденец, който я подкрепя финансово. Така че мойто мнение е че иска да намекне че може да получава пари (не отказва), но нали е "скромна" и не се впечатлява от това. С една дума - иска да си плащач и разводач. :) Успех при следващите срещи! :)

pavelvasilev
05-17-2009, 21:08
... такаа вие се оказахте прави за съжаление тя се оказа от тези жени които обичат да се забавляват и да бъдат с готини мъже НО естествено с дебели портфейли... Днес се срещнахме пак и както си се разхождахме по улиците влязохме в магазин за дрехи и познайте тръгна да избира някакво скъпо белъо и като тръгна да го плаща ми каза в последния момент че не е взела пари че ги е забравила и познайте накъде е биела... да ама не позна защото аз имах в себе си 40-тина лева все пак беше през деня за по кафе а не за вечеря и затова не носех повече пари в мен, така и иначе разбрах достатъчно за нея след тази поредна среща и реших повече да не я търся, не за друго а защото търся истинска приятелка земен човек а не само секс, ако ми е само до секса да съм и платил по единия или другия начин но от това няма да изпитам истинска удовлетвореност а само физически, затова и търся истинска жена с човешки и нормални разбирания! Язък за красивата мадама но трябва и нещо истинско зад красивия и външен вид...

got2Bthe1
05-17-2009, 23:28
told ya...ама се пак гадно се е получило...нищо майната и :D

smileforyou12
05-17-2009, 23:42
ще я намериш... някой ден

pavelvasilev
05-18-2009, 08:49
ще я намериш... някой ден

Защо си мисля че искаше да ми кажеш нещо друго... аз направих своя избор, и не съжалявам защото все пак не забравяй че за един мъж който се представя добре и има пари винаги ще е като нож с две остриета не знаеш жената до тебе заради парите или заради мъжа до себе си е с него...!

pavelvasilev
05-18-2009, 08:57
told ya...ама се пак гадно се е получило...нищо майната и :D

Споко не съм се изложил купих й го с картата, въпроса беше за начина по който ми каза че нямала пари... и и казах че имам 40 лв в мен но после естествено че и го купих с картата, другото вече го знаеш писал съм...

vesito13
05-18-2009, 08:59
Тази си е била чисто и просто за парите , по-добре , че си я зарязал , поне според мен :) А това за оня нейн познат , който е така и дава пари , просто нереално е . Никой не дава пари е така за нищо . Дори сега да не иска нищо от нея , рано или късно ще си поиска отплатата :?

CucAgMuH
05-18-2009, 10:05
pavelvasilev, спокойно. Дишай. Ако някой има пари - жената е с него заради парите. Ще ми е сложно да ти го обесня кратко, затова го приеми на доверие. В някои варианти жената дори не го осъзнава. Тогава ще се скъса да те убеждава че не е заради това. Решението - кимай. Понякога казвай "Да, тиквичке, добре..." и я потупвай разбиращо по глава/рамо/ръка за да се успокои.

Има едно изключение: Ако жената има повече пари от теб, тогава не е с теб заради парите ти. Ти си с нея заради нейните. И това не означава ти да имаш 10 лева, а тя 20... мисля че схващаш.

Ето няколко полезни практични съвета.

Първо - не носете повече от шестотин-осемстотин лева кеш. Повярвайте ми - напълно достатъчни са да се отрежете като талпа. После да хапнете и пак да се отрежете като талпа. Всъщност точно това е критичният момент в който ще се олеете ако имате повече. Спазвайки това правило наскоро си спестих абсолютно ненужна пластична операция на гърдите на бегло познато момиче... На сутринта вече бях убеден че операцията не е наложителна - и така са си добре...

Второ - много на място за случеят - не купувайте на бегло познато момиче неща като бельо. Защо да купувате нещо, което ще се опитвате после да свалите от нея?!? Вкарайте малко логика, ебаси. Също така не купувайте неща които биха й попречили сутрин да си тръгне, като например - белезници. Или неща които могат да бъдат използвани срещу вас при възникване на лек спор - тук е уместно да споменем камшиците. Също така не е много разумно да й подарявате тава, в която да ви приготвя мусака(ще се опита да ви я захлупи на главата). Хубавите неща които можете да й купите са с следните характеристики:

1) Без остри ръбове(ще ви спести няколко шева).
2) Неиздаващи звук(ако имате махмурлук ще ви извади душата).
3) С относително ниско тегло. Или с прекомерно тегло, за да не може да бъде запратен по главата ви(но пък рискувате да бъдете затиснат от него).
4) Ако е нещо живо - да не може да бъде дресирано и насъскано срещу вас(прекалено съм разумен за да имам практически опит тук).

Това е горе долу за подаръците. Помага в повечето от случаите. Но ако АйКю-то на момичето е число по-голямо от годините й - веднага ще намери как да използва подаръка ви срещу вас. Просто бъдете подготвени и пъргави когато момента настъпи.

Споменах ли че ако има шанс да не подарявате нищо - не подарявате нищо? Така няма да се налага да се пазите от собственият си подарък. Брилянтно.

Трето - ако случайно, ама много случайно на бегло познатото момиче му трябват пари на заем - недейте. Всъщност ако ви иска 40-50 лева - мисля че е приемлива цена за това повече да не се виждате с нея. Но ако иска повече, ето няколко отработени в практиката реплики:

1) Подавате 20 лева с репликата "Давам ти двайсет лева за такси, с 19 и 90 повече отколкото заслужаваш"+съчувствено потупване по рамото и разбиращо кимане, докато я обръщате по посока вратата(това е вариант "Направи я на 10 стотинки")
2) Смятате на ум колко часа сте били заедно, делите сумата на часовете. Например ви е поискала 150 лева, сте били 16 часа заедно. "Хм... 9,37 на час ли вземаш? Татко беше прав че ходя по евтини курви...". Ако още ви иска пари - кажете "Прати сутеньора си да се разберем" и се усмихнете мило.

Останалите реплики ще си ги запазя за лична употреба. Важното е че схванахте духа на нещата.

Четвърто - ако мацката тръгне да се задържа у вас - това е лошо. Много лошо. Всъщност по едно време става приемливо да подпалиш собственият си дом, за да я изкараш навън. Аз този проблем съм го решил с това че не държа храна вкъщи. И най-коравият добитък не издържа на махмурлук плюс глад за повече от 24 часа. А един път като излезете - всичко е във ваши ръце. Всъщност в краката ви, бързината и как вземате ъглите. Whatever... може да пробвате и старият номер дето я зарязвате в някое заведение, а вие отивате за цигари и не се връщате.

Пето - знаят къде живеете. Не е толкова зле колкото изглежда, ако сте инвестирали разумно във врата плюс ограда за градинката, заключваща се входна врата на стълбището, заключваща се врата между етажите(на 3-тия да речем за 6 етажна сграда - невероятно удобно е) и блиндирна врата за собственото си жилище. Ако не сте инвестирали - време му е.

Шесто - телефоните. Ползвайте три. Един за работа, един за приятели(но не и такива с които спите!!!) и един за всички останали. Първите два ги правете каквото искате - само не ги раздавайте наляво и надясно. Третият телефон му сменяйте номера регулярно на всеки две седмици. Поне мен тоя период ме устройва и-де-ал-но. :) Тъкмо да станат прекалено много хора да ме търсят и е сменен.

Седмо - не говорете за себе си в детайли. Не искате утре да цъфнат на любимото ви кафе с репликата "Изненада" или "Ау, какво съвпадение". Не, наистина - не искате.

Това са по-важните неща които трябва да знаете за да можете да си изкарвате приятно вечерите, без да се събудите с ужасен махмурлук и да имате нова приятелка на която сте предплатили пластична операция, а тя от благодарност се е нанесла да живее при вас.

ПП. Абе като се замисля - има още, но да усвоите тези седем е добро начало. :)

Aicken
05-18-2009, 11:31
чужденеца ще дава пари , ти ще я чукаш и шапка на тояга

BeeRy
05-18-2009, 11:34
ммм савсем нормално е нищо да не иска, аз имам не едни такъв приятел който ми е давал пари и такива ,но нищо не иска :) напулно възможно е това ,

Че да ми даде и на мен :D И аз нищо няма да му давам :D

i az iskam : 8-)

vanilla
05-18-2009, 12:34
Ейййй има добри хора бе, разберете го.

Имам приятел, който от години ми дава по някой лев да си правя подаръци. Ей така, без поводи. Дали някой парфюм, дали някоя дрешка.

И никога нищо не е искал от мен. Безкрайно много ме уважава, както и аз него.