PDA

View Full Version : Сайт за телефони!



mgs_92
05-15-2009, 23:10
Здравейте! Реших да си купувам телефон и почнах да ровя из нета. Така попаднах на тоя сайт: http://www.mobibg.com . Иксма да ви питам какво мислете за него. Там цените са много по-ниски отколкото в други сайтове и магазини. Обяснението за това ми е, че този сайт не е обвързан с нито един от мобилните ни оператори и съответно не им плаща нищо и за това продава по-евтино. Ако греша, моля да ме извините. Има 24 месеца гаранция и ако съм на прав път мисля да си купя телефон от там. Моля, да споделите мненията си по въпроса!


Предварително, благодаря!

hamilcar
05-16-2009, 03:27
Аз бих препоръчал www.mobilebulgaria.com купувал съм си три телефона оттам и нямам никакви проблеми. Мога и да препоръчам няколко магазина, ако искате.

mgs_92
05-16-2009, 07:19
Аз бих препоръчал www.mobilebulgaria.com купувал съм си три телефона оттам и нямам никакви проблеми. Мога и да препоръчам няколко магазина, ако искате.

Тези телефони са чисто нови, нали?

m3talmania
05-16-2009, 08:00
То си пише - Експлоатация 7 месеца, Експлоатация нов и т.н.
П.П. mobibg е хубав сайта, но всички неща, които си харесах не бяха в наличност. :lol:

hamilcar
05-16-2009, 13:09
Има и чисто нови, има и втора ръка. Зависи какво търсиш.

mgs_92
05-19-2009, 15:31
Има и чисто нови, има и втора ръка. Зависи какво търсиш.

Търся нови. Ако можеш да ми предложиш някой магазин ще е супер. :)

hamilcar
05-19-2009, 21:35
Има и чисто нови, има и втора ръка. Зависи какво търсиш.

Търся нови. Ако можеш да ми предложиш някой магазин ще е супер. :)

http://www.mobilebulgaria.com/shop/markets.php?id=63

Два телефона съм купувал от този магазин и до момента нямам проблеми. Единия го ползвам вече година и малко.

mgs_92
05-20-2009, 18:32
Има и чисто нови, има и втора ръка. Зависи какво търсиш.

Търся нови. Ако можеш да ми предложиш някой магазин ще е супер. :)

http://www.mobilebulgaria.com/shop/markets.php?id=63

Два телефона съм купувал от този магазин и до момента нямам проблеми. Единия го ползвам вече година и малко.

Щом нямат проблеми значи е надежден. Можеш ли да ми обясниш как така в магазините на Глобул, Мтел и Вивател са с по 100-150 лв по-скъпи телефоните? :)

hamilcar
05-20-2009, 18:39
Все пак магазините, които каза имат персонал, а за да има заплати за тях трябва да се изкарват пари по някакъв начин.

Линка за магазина, който ти дадох е на 1 или 2 момчета. Те също слагат надценка, но не е толкова голяма, защото работят само двамата. Затова още се чудя на хората, които си купуват от магазини на Глобул, Мтел или Вивател.

Ако имаш още въпроси, казвай няма проблем. А ако искаш може и заедно да отидем.

mgs_92
05-20-2009, 19:04
Все пак магазините, които каза имат персонал, а за да има заплати за тях трябва да се изкарват пари по някакъв начин.

Линка за магазина, който ти дадох е на 1 или 2 момчета. Те също слагат надценка, но не е толкова голяма, защото работят само двамата. Затова още се чудя на хората, които си купуват от магазини на Глобул, Мтел или Вивател.

Ако имаш още въпроси, казвай няма проблем. А ако искаш може и заедно да отидем.

Можеш ли да ми дадеш скайпа ти или ако искаш търси ме направо на моя casper_92.