PDA

View Full Version : Търся стар филм ?!



PUSS
05-16-2009, 06:54
значи добраи утра парво :) та за филма гледал съм го преди -7-8 години по ДИЕМА си спомням или по ТВ 1000 ужас е филма и мисля че е много стар , та за какво иде реч ..... става дъма за едно семеиство дето живеее в къща и мамата и таткото заминаат за някаде и лапето остава само и в къщаща в хола се появява няква пропаст и от нея илиза някво монстер до колкото си спомням и други по малки монстер.....абе общо зето това си спомням ако някои има идеи нека да ги сподели благодаря за отделеното време :oops:

Daniella_
05-16-2009, 09:08
Мисля ,че е Джуманджи ,но не съм сигурна;

vampirekiss
05-16-2009, 09:17
PUSS

значи добраи утра парво Smile та за филма гледал съм го преди -7-8 години по ДИЕМА си спомням или по ТВ 1000 ужас е филма и мисля че е много стар , та за какво иде реч ..... става дъма за едно семеиство дето живеее в къща и мамата и таткото заминаат за някаде и лапето остава само и в къщаща в хола се появява няква пропаст и от нея илиза някво монстер до колкото си спомням и други по малки монстер.....абе общо зето това си спомням ако някои има идеи нека да ги сподели благодаря за отделеното време Embarassed

За филма и представа си нямам,ама автора голямо писане вади.Свежо,свежо!!Пооправи ме настроението.

PUSS
05-16-2009, 10:45
тъкмо бях станал :P