PDA

View Full Version : Случвало ли ви се е?



beb4yy
05-16-2009, 07:21
...Да останете сами всеки да е някъде никой да не ви търси... е така един два или повече дни да се чувстваш гадно, а да се чудиш към кой да се обърнеш и да излезнеш да се разсееш и да знаеш, че човека който обичаш грижил се е за теб и щял да бъде до теб го няма мамка му толкова гадно чувство тогава разбираш кой какъв е пожелавам ви в слънчевите дни вие да имате с кой да излезнете исках да си излея душата.... :?

xplay
05-16-2009, 07:28
На мен ви се е случвало и занм, че е много гадно. :) Съчувствам ти :) Но е още по-гадно да има с кого да излезеш и да си болен ... както аз в момента :x

vampirekiss
05-16-2009, 07:30
Да на мене ми се е случвало и е супер прецакано чувството.Лятото имаше време,през което общо взето така бяха нещата.Споко -то през пролетта всеки се щурка на някъде и за това е така.И аз сега много много не излизам.

NeZaPoznat
05-16-2009, 07:35
...Да останете сами всеки да е някъде никой да не ви търси... е така един два или повече дни да се чувстваш гадно, а да се чудиш към кой да се обърнеш и да излезнеш да се разсееш и да знаеш, че човека който обичаш грижил се е за теб и щял да бъде до теб го няма мамка му толкова гадно чувство тогава разбираш кой какъв е пожелавам ви в слънчевите дни вие да имате с кой да излезнете исках да си излея душата.... :?

Така се получава когато умишлено се изолираш от приятелите си за да се отдадеш само и единствено на един човек.
Ако си направила тази грешка - не я повтаряй. Гаджетата идват и си отиват - приятелите остават ..

beb4yy
05-16-2009, 07:35
Просто при мене няма повод е така или просто повода е като ми кажат че винаги тичам кат му е гадно на някой..

NeonBlack
05-16-2009, 07:46
Драги потребители,

в тази тема виждате нагледен пример по темите "как сами да си създаваме проблеми" или "твърде сме зле за да си намерим занимание".

Обикновено се чудя как да се разкарам за няколко дни от всички заобикалящи ме глупаци, навлеци и друга сган. Млад съм и имам да върша в свободното си време поне 300 неща. И седмица никой да не се обади, няма да ми направи впечатление - даже бих се зарадвал.

А и не изпитвам нужда да плача на нечие рамо и да се оплаквам от проблемите си - мои са, аз ги решавам и точка.

silky92
05-16-2009, 09:33
Горе главата ,всичко идва и си отива .Винаги идват и хубави моменти отново. :-)

soul1199
05-16-2009, 09:42
случвало ми се е,но ще минава...рано или късно,ще срещнеш друг спокойно

blackvelvet
05-16-2009, 12:59
Случвало ми се е...не се безпокой,ще ти мине.Чувството е ужасно.

MoHuTo
05-16-2009, 13:32
Случвало ми се е и в момента ми се случва, сякаш съм сама на този свят :(

Hilary_
05-16-2009, 13:37
Ми аз съм така от години мацка... :D :D Вече ми минава нали знаеш през кое... ами мен моеите "прителки" ме търсят само и единствено за работа и за услуги а аз нали съм добра душа и не отказвам никога! ... :? :? Да не говорим на скоро, че и човека до мен изгубих...абе "много ми е яко" ... :? А единствените приятели, които имам са на мноооооого километри далече от мен... :? :? Та идеята ми е като нямаш с кой да излезеш да не ти пука... смисъл... търси нови приятели или пиши на ЛС да излезем някой път... :D :D :D

cinderella_gugutka
05-16-2009, 13:49
ами аз винаги съм имала с кой да излезна и да си излея душата но въпреки това пак си ме е боляло :( обикновено когато съм в кофти настроение не излизам с никой за да не скапя и неговото

beb4yy
05-16-2009, 14:12
Ми аз съм така от години мацка... :D :D Вече ми минава нали знаеш през кое... ами мен моеите "прителки" ме търсят само и единствено за работа и за услуги а аз нали съм добра душа и не отказвам никога! ... :? :? Да не говорим на скоро, че и човека до мен изгубих...абе "много ми е яко" ... :? А единствените приятели, които имам са на мноооооого километри далече от мен... :? :? Та идеята ми е като нямаш с кой да излезеш да не ти пука... смисъл... търси нови приятели или пиши на ЛС да излезем някой път... :D :D :D Мацка сеедно ме описа е тва имам в предвид услуги услуги или като нямат кво да правят ужас направо почва да ми писва..

r3al_l0ff
05-16-2009, 14:18
Мисля,че всеки се чуства сам понякога .. Понякога наистина е така..понякога си внушаваме.. но чуството наистина е ужасно...но не се безпокой и това ще мине ! :)

hisy
05-16-2009, 14:51
Случвало ми се е...не се безпокой,ще ти мине.Чувството е ужасно. +1

beb4yy
05-16-2009, 15:32
абе незнам докато отмине кво ше права

Tutmanik
05-16-2009, 16:53
Да, много често имам такова чувство.Нямам на кого да излея чувствата си,на кого да се оплача,да се похваля..нищо.Само някакви познати,дето ако им споделя нещо или щ останат безразлични или ще се изсмеят.Не държа да ми се обръща толкова много внимание,но поне някой да ме изслуша.
Най-добрата ми приятелка е много по-голяма,в различни смени сме и през учебната година не поддържаме много много връзка.Имам чувството,че се отдалечава от мен все повече и повече.Но пак я обичам.

Bufti4ka
05-16-2009, 17:27
:( Аз в момента се чувставм точно,по същия начин.Петък вечер,събота вечер всеки е на някъде и не се сеща за теб!Според мен драги ми съфорумци,така сме си научили грешно "приятелите",да ни търсят като имат нужда!Нали сме добри,ще помогнем,а като ние имаме нужда,насреща ни е празно!
Моя съвет е да си подбираме по-внимателно приятелите,за да може винаги да имаме изход от сдуханото настроение :)
Hilari_ като се разберете да излезете,драснете и на мен едно съобщение на ЛС. :oops:

sex1to167
05-16-2009, 17:38
е случвало ми се е.и е гадно но имах време да помисля за много неща :) :)

sh3_1s_7h3_0n3
05-16-2009, 17:43
Така е като живеете живота на гаджето си и после като останете без него се чудите какво да правите...
И като сте игнорирали преди това приятелите си, не сте излизали с тях... идва един момент, в който ви се иска да се опрете на някой, ама йок. Няма на кого.
Ще порастнете... ще ви дойде "ума в мозъка", както казваше племенника ми. ;)

beb4yy
05-16-2009, 19:10
Така е като живеете живота на гаджето си и после като останете без него се чудите какво да правите...
И като сте игнорирали преди това приятелите си, не сте излизали с тях... идва един момент, в който ви се иска да се опрете на някой, ама йок. Няма на кого.
Ще порастнете... ще ви дойде "ума в мозъка", както казваше племенника ми. ;)абе не съм ги зарязвала изобщо със всички излизах просто всички ме търсят за услуги а аз за всички винаги съм на разположение ма как и да е :?

sh3_1s_7h3_0n3
05-16-2009, 22:08
Значи не са ти приятели. -=> Намираш нови. ;)

valdesbg
05-17-2009, 05:19
Намираш нова среда в която да се движиш. Сама виждаш че сегашната не е от най-хубавите :)

И неон е казал доста верни неща.

beb4yy
05-17-2009, 07:33
така ли се намират приятели и къде :( :-o

Hilary_
05-17-2009, 07:53
така ли се намират приятели и къде :( :-o
Аз ги намерих тук във форума... не ти казвам почвай на всеки втори да пишеш на ЛС ама... моите приятели са тук (те си знаят кои са) ... мака и повечето да са далече от София ... (скоро ще дойдат няма къде да ходят :D ) ... ако не от тук... от общи познати или някой непознат... абе търсиш ли намираш...само внимавай! :wink:

CheriHool
05-17-2009, 08:08
Кофти, а. 8-)

beb4yy
05-17-2009, 08:29
абе незнам ма....

Blo0DMoNey360
05-17-2009, 08:43
Случвало ми се е...и продължава да се случва!

kris4en
05-17-2009, 08:51
при мен е така всеки божи ден...понякога си казвам "И какво като си сама,ще си се оправяш сама и няма да разчиташ на никого" е да ама не ми се получава.Никога никой мен не ме търси да излизаме-ако изляза ще е ако аз се обадя на някой...Имам сестра и кажи речи почти всичките ни приятели са общи,та всички търсят нея когато им е кофти или им се излиза.Случвало се е една приятелка да ми звънне на мене и да плаче по телефона и да ми каже "сестра ти там ли е,дай да говоря с нея". Много яко ми става... :) Така и с момчето което обичам...не ми звъни той...много рядко да излезем някъде с много убеждения и за кратко време...Въпреки това излизам почти всеки ден защото се намира някой човек който да се реши да излезе като го питам 8-)

Ilikeliljon
05-17-2009, 09:24
при мен е така всеки божи ден...понякога си казвам "И какво като си сама,ще си се оправяш сама и няма да разчиташ на никого" е да ама не ми се получава.Никога никой мен не ме търси да излизаме-ако изляза ще е ако аз се обадя на някой...Имам сестра и кажи речи почти всичките ни приятели са общи,та всички търсят нея когато им е кофти или им се излиза.Случвало се е една приятелка да ми звънне на мене и да плаче по телефона и да ми каже "сестра ти там ли е,дай да говоря с нея". Много яко ми става... :) Така и с момчето което обичам...не ми звъни той...много рядко да излезем някъде с много убеждения и за кратко време...Въпреки това излизам почти всеки ден защото се намира някой човек който да се реши да излезе като го питам 8-)

Много тъжно наистина. Значи трябва да си извадим поука и да си намерим хора, които държат на нас, а не само ние да ги търсим. :)

beb4yy
05-17-2009, 11:52
дам да си бъдем ние приятели и да си помагаме :)

Tera
05-17-2009, 19:27
Дам,случвало ми се е....Не е приятно...Горе главата,всичко ще се оправи :)

DevilWish
05-17-2009, 20:01
хм ,знам го това чувство.
А какво да ти кажа ,когато трябваше да дойда в чужбина дойдох 1 ден след като свърши даскало в Бг, тук никой не познавах, нито знаех езика, цяло лято съм била сам самичка, само с майка ми.Побърквах се.Всички ,които обичах и всички, за които ми пукаше бяха далеч от мен :С
Но ще ти мине ;)