PDA

View Full Version : НАСТИНКА или ГРИП?



xplay
05-16-2009, 07:43
Да ви се оплача и аз малко ... От вторник ме боли гърлото и имам главоболие. Болят ме мускулите на ръцете и отчасти на краката, нямам температура, не кашлям, ими хрема, отпаднала съм и се чувствам изморена. Днес щях да ходя на лекар, но нещо я няма личната ... според вас това настинка ли е, или симптоми на грип? И евентуално ако ви се е случвало как се излекувахте? :-o

DiDiChKa
05-16-2009, 09:00
Миналата седмица бях в същото състояние.Определено това са симптоми на грип.Отивай на лекар.На мене ми изписаха Macropen и някакви таблетки за смучене /за гърлото/ и ми мина бързо. +1 :)

LittlePrincess
05-16-2009, 09:16
Мисля, че не е настинка .. Аз съм настинала и само кашлям рядко и кихам..

clever
05-16-2009, 12:29
измери си температурата
щом имаш болки в мускулите смятам че е грип
по-добре се консултиряй с друг лекар за да ти предпише лекарства
успех

xplay
05-16-2009, 19:00
ОКаза се, че е само настинка, защото НЯМАМ температура и прекарах 8 часа на крак без проблем :D :)

clever
05-16-2009, 19:13
супер
да ти мине бързо :)

absd
05-24-2009, 13:56
аз мисля , че е настинка ,защото имах същото
нищо не правих , ходих по лекари и то си мина от самосебе си

uBeTy
05-24-2009, 17:52
Да ви се оплача и аз малко ... От вторник ме боли гърлото и имам главоболие. Болят ме мускулите на ръцете и отчасти на краката, нямам температура, не кашлям, ими хрема, отпаднала съм и се чувствам изморена. Днес щях да ходя на лекар, но нещо я няма личната ... според вас това настинка ли е, или симптоми на грип? И евентуално ако ви се е случвало как се излекувахте? :-o


В абсолютно същата ситуация съм и аз , и се чудя дали да ходя на лекaр. :D

clever
05-24-2009, 19:41
Да ви се оплача и аз малко ... От вторник ме боли гърлото и имам главоболие. Болят ме мускулите на ръцете и отчасти на краката, нямам температура, не кашлям, ими хрема, отпаднала съм и се чувствам изморена. Днес щях да ходя на лекар, но нещо я няма личната ... според вас това настинка ли е, или симптоми на грип? И евентуално ако ви се е случвало как се излекувахте? :-o


В абсолютно същата ситуация съм и аз , и се чудя дали да ходя на лекaр. :Dходи :D

LetTheMusicTalks
05-24-2009, 23:01
:(

Rofl4e
05-24-2009, 23:32
бих казала грип :P