PDA

View Full Version : След кола маска...?



ramoss
05-16-2009, 08:19
По принцип моята кожа е доста чувствителна и след кола маска доста често ми излизат обриви. Можете ли да ми предлложите някакъв препарат с който да се мажа след кола маска за да се предотврати обрива?

-

Още един въпрос. Последните няколко пъти си обезкосмих краката с епилатор и някои косъмчета започнаха да растат подкожно. Някакви методи това да се предотврати ?

AnIcHkAtA
05-16-2009, 08:27
И аз имам същите проблеми.Честно казано, никога не съм успявала да се отърва от подкожните и обривите напълно, но съм успявала да ги направя почти невидими.След кола маска/епилатор се мажа с памуче, напоено с розова вода, но грижата ти трябва да е почти всеки ден.Лятото се ексфолирам всеки ден и слагам хидратиращи кремове.Има и още едно трикче, което при мен действа, но е много досадно.Лятото редувам бръснене и епилатор.От бръсненето стават по-твърди и сякаш по-трудно се обръщат.Зимата само кола маска.От целия си опит съм разбрала, че тия неща си се получават от епилатора, обаче лятото е трудно да чакаш всеки път за кола маска.

guinessgirl
05-16-2009, 11:31
къпеш се първите няколко дни с хладка вода и сапун тео-бебе

може да се мажеш със крем здраве или бочко,съдържат смрадлика,а тя много успокоява. :)

NaskoKaulitz
05-16-2009, 11:33
Да, с бебешки пудри/кремчета :)

anitram
05-16-2009, 12:47
Да, с бебешки пудри/кремчета :)ах ти :lol:

Dundy
05-16-2009, 13:25
Да, с бебешки пудри/кремчета :)ах ти :lol:
разтапят ми се краката от този мъжага
кремче кремче е истината