PDA

View Full Version : Проблем с приятелите



neptulon
05-16-2009, 14:42
Здравейте!Тук съм нов потребител,но исках да ви споделя един мой проблем.Аз съм на 16 и нямам никакви приятели освен няколко мои съученици с които общувам всеки ден,но само в училище съм с тях,а след това се пребирам в къщи и си седя по цял ден пред компютъра.За гадже пък да не говорим.Никога не съм имал.Преди имах приятели,с които излизах,но вече година и нещо не са ме потърсили просто ме зарязаха и нищо.Моля ви кажете какво да правя.Знам,че не е нормално въобще. :cry:

afterforever
05-16-2009, 14:43
Готиин, не е нормално да стоиш пред компютъра.. на 16 години можеш да им кажеш "ае да излезем" на тия твойте приятели от даскало. Не може да не се разбираш с никого, просто почваш да се асоциализираш... я дай малко по-весело, ко се прицняъш. Излизай навън дори сам, в парка супер ободряващо е...

sexa_na_kompleksa
05-16-2009, 16:45
И според мен висенето пред компютъра не е най-добрия начин за уплътняване на свободното време. Намери си някакво хоби по-добре или се запиши на някакъв спорт/курс, където не само ще научиш нещо ново, но и още можеш да си намериш приятели. ; )

got2Bthe1
05-16-2009, 16:47
ЕТо как най-лесно да се сприятелим с някои отивате след даскало в някоя градинка зимате си по 1 бира и говорите за квот дойде...и готово ако ти хареса някой поддържате връзка и така не е трудно....

lipsvashh_mi
05-16-2009, 18:54
излизай повечко,зарежи го тоя компютър..като се вайкаш тук във форума нищо няма да промениш,това сигурно. :) Иначе според интересите си отиди на стадиона,в театъра ,в библиотеата и там ще срещнеш хора с твоите интереси и ще завържеш нови приятелства.С хората от училище проддържай връзка и извън него и така..
За момичета има време,когато ти е писано ще я намериш любовта..нали знаеш-никой няма да ти седне на стола щом вече е наречен за теб :-D
успех и не се впрягай за глупости :)

neptulon
05-16-2009, 20:39
Добре казвате да ходя на места където ще намеря хора с моите интереси.А от къде да съм сигорен,че няма да си помислят ,че съм някой някои натрапник и им се натрапвам или неяо подобно.

got2Bthe1
05-16-2009, 22:48
естествено че ще си го помислят точно затова тряа ги убедиш че и ти имаш какво да покажеш (надявам се :D ) просто тряа покажеш на хората около тебе какъв си и ще те харесат.

unikat4e94
05-17-2009, 14:34
zdr ne se pritesnqva i az sam taka samo 4e sam momi4e

unikat4e94
05-17-2009, 14:37
nie mojem da si zasdadem edno priqtelstvo estestveno ako ti iskash
prati i skaipa ti

napulnootchaqn
05-17-2009, 14:39
Шанс... :-o

unikat4e94
05-17-2009, 14:41
samo da ne si pomislish 4e e ot sajalenie

Et4etoo
05-17-2009, 16:01
Гледай сега с тези които се движиш в даскало излизайте и през свободното време- не трябва изобщо да се притесняваш какво си мислят за теб в момента докато говорите или, дали изглеждаш глупаво отстрани..и такива работи .Просто бъди естествен. Ако не те искат за приятел , намери си други - винаги можеш да се запишеш на някакви извънкласни дейности и т.н. Успех :)

puhi14
05-17-2009, 17:14
Хмм и аз преди бях така :( но сега се преместих в квартала до даскало и дето са ми съучениците и всеки ден съм навън...А ти...незнам...и аз преди ей така всеки ден си стоях пред компа и като дойдох тук бях много свита една такава...излизай навън..запознай се с някой ала-бала....

neptulon
05-17-2009, 21:17
Добре примерно ще излена в квартала и ще отида при някой и ще кажа:"Искаш ли да се запознаем?"И кво той сякаш си няма някаква групичка там от приятели та притрябвал съм му аз.Тва е проблема не.че няма къде да отида.

Et4etoo
05-17-2009, 21:43
Добре примерно ще излена в квартала и ще отида при някой и ще кажа:"Искаш ли да се запознаем?"И кво той сякаш си няма някаква групичка там от приятели та притрябвал съм му аз.Тва е проблема не.че няма къде да отида.

Абе човек, няма дa стане тъй . Аз се местих в нов квартал.Излязох , запознах се с едно момиче - тя в момента ми е в класа и тя ме зяпозна с всичките си приятелки :) Тъй че...действай

neptulon
05-19-2009, 11:09
Абе човек, няма дa стане тъй . Аз се местих в нов квартал.Излязох , запознах се с едно момиче - тя в момента ми е в класа и тя ме зяпозна с всичките си приятелки :) Тъй че...действай
Да,ама твоето е друго.В друг квартал никой не те познава и ти никои не познаваш,започваш отначало,а мен са ме виждали в квартала и знаят,че не излизам.

nesu6testvuva
05-19-2009, 11:21
Kato se zapoznae6 s nqkoi nqma k'vo da gubi6!Moje da spe4eli6 za t'va ne stoi pred komputara a izles i se zabavlqvai! :)