PDA

View Full Version : Помощ !! Много е спешно ,, устата миии



vladincetoo
05-16-2009, 18:50
Днес се опитах сама да си направя пиърсинг на долната джука от дясно но нещо се обърка ии изведнж почна от вуншната страна и от вътрешната да ми тече адски мн кръв и устата ми за няма и 3 секунди почна да преливадаже ж шепите не можех да я събера а цалата устна от дясно се поду за около 10 секунди
веднага отидох налекър исписа ми някъкъв антибиотик през 8 часа да пия но цялата ми утна от вътре посинява или по точно полилавява
от тогава и сега ми се е разнесло даже кум самата устна отвън а подутото малко спадна но върпроса ми е много ли е сериозно и просто нз какво да правя нашите също знаят а и някой може ли да ми каже след колко днии ще почне да ми се управяя мн ме е страх да не си остане такаа
Моля вии хора помогнете ми много се исплаших

cookie_power
05-16-2009, 18:53
споко, не си тъпа :) :wink:

Dark_Angel_F
05-16-2009, 18:57
Като си правиш експерименти с тялото си така е... И спокойно ще се оправи няма къде да ходи , но никой не може да ти каже то1нчо след колко вр.

djudjulinkaa
05-16-2009, 18:57
вместо пари за лекарство и тревогите..можеше да отидеш да те пробият някъде :)

zai4ety13
05-16-2009, 19:01
егати тъпата идея! Отде ти дойде наум сама са си направиш пиърсинг!!?? На някои хора така им се чудя....
Ти си си виновна и напълно си го заслужаваш тва(дето е текло мн кръв и е посиняла устната)
Научете се да мислите бе!!!

vladincetoo
05-16-2009, 19:03
Off awe kfo me napadate we .. as iskam suwet wia oshte malko na boy sha m iskochite
znam che as sum si winowna znam che ne trqqshe
tfa sum si go razbrala weche
prosto pomolix za nqkakfi suweti a ne za napdaki ..

tuzaro
05-16-2009, 19:16
кво няма да те нападат, преди да се прави нещо се мисли.

vladincetoo
05-16-2009, 19:19
Awe as kogato e trqbwalo sum si mislila ..kfoto e stanalo stanalo e weche
prosto iskam da znam dali i ewentualno sled kolko wreme sh ischezne toq otok ...

tuzaro
05-16-2009, 19:22
и като си мислила ся що искаш съвет :lol: ше ти изчезне утока спокойно, ама акъл няма как да ти дойде :lol:

Mi6inka
05-16-2009, 19:28
и ние от къде можем да знаем след колко време ще ти спадне оттока.. :neutral: :? ..пфф...

nefchi_bs
05-16-2009, 19:31
Днес се опитах сама да си направя пиърсинг на долната джука от дясно но нещо се обърка ии изведнж почна от вЪншната страна и от вътрешната да ми тече адски мн кръв и устата ми за няма и 3 секунди почна да прелива даже В шепите не можех да я събера а цалата устна от дясно се поду за около 10 секунди
веднага отидох налекАр иЗписа ми някАкъв антибиотик през 8 часа да пия но цялата ми уСтна отвътре посинява или по точно полилавява
от тогава и сега ми се е разнесло даже кЪм самата устна отвън а подутото малко спадна но върпроса ми е много ли е сериозно и просто нз какво да правя нашите също знаят а и някой може ли да ми каже след колко днии ще почне да ми се управяя мн ме е страх да не си остане такаа
Моля вии хора помогнете ми много се иЗплаших

Като ти гледам правописа се радвам че си оцеляла...С какво се опита да го пробиеш ми е интересно..И толкова ли нямасхе 5 лева да отидеш да те пробият..Не знам вече какво да кажа,то бива бива ама това е прекалено според мен...

vladincetoo
05-16-2009, 19:37
Днес се опитах сама да си направя пиърсинг на долната джука от дясно но нещо се обърка ии изведнж почна от вЪншната страна и от вътрешната да ми тече адски мн кръв и устата ми за няма и 3 секунди почна да прелива даже В шепите не можех да я събера а цалата устна от дясно се поду за около 10 секунди
веднага отидох налекАр иЗписа ми някАкъв антибиотик през 8 часа да пия но цялата ми уСтна отвътре посинява или по точно полилавява
от тогава и сега ми се е разнесло даже кЪм самата устна отвън а подутото малко спадна но върпроса ми е много ли е сериозно и просто нз какво да правя нашите също знаят а и някой може ли да ми каже след колко днии ще почне да ми се управяя мн ме е страх да не си остане такаа
Моля вии хора помогнете ми много се иЗплаших

Като ти гледам правописа се радвам че си оцеляла...С какво се опита да го пробиеш ми е интересно..И толкова ли нямасхе 5 лева да отидеш да те пробият..Не знам вече какво да кажа,то бива бива ама това е прекалено според мен...



s Abokat .... s kfo moje ..

Rofl4e
05-16-2009, 20:05
да беше отишла в студио..

нали лекаря ти е изписал лекарства мирувай си ся там .. и живей спокойно

clever
05-16-2009, 20:55
САМА СИ ПРАВИШ ПИЪРСИНГ!?? :shock:
не трябва така......
консултирай се с специалист в тая област!

EarthShaker
05-16-2009, 21:36
wia oshte malko na boy sha m iskochite


тъпа със селски диалект! супер!

neocide
05-16-2009, 22:03

tedytyy
05-16-2009, 22:31
Мила,нормално е да срещнеш критика при проявата на подобно лекомислено действие.Аз не съм никоя за да те съдя,но щом молиш за съвет мога само да ти кажа,че няма смисъл да очакваш някой от форума да ти каже как ще се развият обстоятелствата.Както казаха по-рано,щом си се консултирала с лекар,той е взел необходимите мерки и ако нещо те интересува,ти препоръчвам да се посъветваш с него.Гледай за вбъдеще да бъдеш малко по-предпазлива и уважавай тялото си.

vladincetoo
05-17-2009, 04:06
wia oshte malko na boy sha m iskochite


тъпа със селски диалект! супер!

Eyyy ... mn gi razbirash ti .. ama ne sum ot selo qwno ti si ot selo
i nqmam nikakuw dialekt zatwa ne me ubijday bes da znaiesh zakwo tochno stawa wupros
samo 1 shte ti kaja
Γαιμησε η μαμα σου !

puhi14
05-17-2009, 04:50
Off awe kfo me napadate we .. as iskam suwet wia oshte malko na boy sha m iskochite
znam che as sum si winowna znam che ne trqqshe
tfa sum si go razbrala weche
prosto pomolix za nqkakfi suweti a ne za napdaki ..
:razz: :razz: :razz: щото си тъпа бе...разбери...тъпа си,тъпа си,тъпа си,тъпа си,тъпа си,тъпа си :!: :!: :!:
Какъв съвет искашБ!Станалото е станало,ние кво?!да ти направим машина на времето и да те върнем в деня,в който не си била толкова загубена ,че да си пробиеш устната ли?!Иии във сайта се пише на кирилица! :x

Carmen_Kass
05-17-2009, 05:03
Зависи как си се оризилила...кой знае дали не си засегнала нещо(нерв итн.) пий си лекарствата и чакай...може за 1-2 седм.да ти мине,а може да се влачиш така и 1-2 месеца.

Hilary_
05-17-2009, 10:45
Аууууууу защо сама бее... ](*,) ](*,) #-o Не си прави повече такива експерименти...а иначе спокойно ще мине... :(

Jumbie483
05-17-2009, 11:30
wia oshte malko na boy sha m iskochite


тъпа със селски диалект! супер!

Eyyy ... mn gi razbirash ti .. ama ne sum ot selo qwno ti si ot selo
i nqmam nikakuw dialekt zatwa ne me ubijday bes da znaiesh zakwo tochno stawa wupros
samo 1 shte ti kaja
Γαιμησε η μαμα σου !

ηρεμήστε λίγο :x

Поо темата: Не попита ли лекаря кога ще спадне отока ?
Сложи и малко лед.. Та ти си си пробила САМА кожата.. Нормално да продължи всичко малко повече от нормална драскотина или рана.
Като искаш да се пробиваш иди в студио.
Явно не си много информирана за пиърсингите..
Поне трябваше да знаеш, че първото правило е: Не се пробивайте сами ! :?

Sa6eks
05-17-2009, 11:35
Аууууууу защо сама бее... ](*,) ](*,) #-o Не си прави повече такива експерименти...а иначе спокойно ще мине... :(
И аз съм на това менение...
Само, дане земе да й стане нещо, че.. се живее само 1 път.

GossipGirl89
05-17-2009, 11:37
Мале, мале ... Докъде стигна поколението -вече се дупчи само :D
Защо не попита лекаря кога горе-долу ще спадне? Нали за това си ходила ...
Иначе ТИ СИ ЛУДА да се дупчиш сама :shock: :shock: :shock: Не помисли ли за последствията ? Първо - то си има определени зони за дупчене, дето няма нерви и т.н. не може да се дупчиш където ти падне... и второ - остави, че може да засегнеш някой нерв ама и може дза си лепнеш някой вирус - тия неща се правят със стерилни инструменти...
Мале, аз като се бях навила да си дупча езика и ме беше страх в студио да отида щото не знаех къде как работят и ме беше страх, че може да не са им стерилни инструментите, а ти сама вкъщи... :shock: Луда работа!

hisy
05-17-2009, 12:09
...на къде отива светът ?... вече сами почнахте да си правите пиърсинг :shock: ... иначе...ние не сме гадатели за да ти кажем точно кога ще ти мине... най-добре си сложи лед... и другия път отиди в студио :)

smileforyou12
05-17-2009, 12:11
що пък сама не аз как съм се дупчила сама и устната и веждата 8-)

kaprizni4ku
05-17-2009, 12:53
Малееееее ти добре ли си бе мило мое момиче???!!!Няма да казвам че акала просто явно бая ти липсва щото то като гледам хората са го казали....тктктктц....и аз имах една такава откачена приятелка дето тръгна да си пробива устната-същата работа каот твойта.Отиде на лекар,ония и даде лекарства да пие и след 2 месеца и спадна малко ама пак не се подобри напълно...Ся вече сигурно една година мина и като се целува още малко я боли...тъкаче можеш само да си чакаш да мине и дотогава си оважавай тялото....все пак само едно е и не се сменя когато искаш.

colymoly
05-17-2009, 13:02
наистина е доста найвно това което си извършила, а оттокът ще мине, няма как, успокой се :)

Celence
05-17-2009, 13:12
не схванахте ли, че е фейк :-o

vladincetoo
05-17-2009, 13:15
не схванахте ли, че е фейк :-o

da 100 % sym ... omg..
emi to mi spadna weche samo kudeto si mi e otkelo i sinio
pochna da izbeldnqwa ama se nadqwam skoro da mi se maxne ..

vivteen
05-17-2009, 13:34
не схванахте ли, че е фейк :-o

Не е фейк,явно.И аз не вярвах,че има толкова тъпи хора... И преди да вършиш нещо мисли по-добре.Точно на лицето сама да се дупчиш :?

splendour
05-17-2009, 14:34
e vijte sq to momi4eto si mislelo 4e 6tom sled kato afrikanskite plemena ot vekove se dyp4at sami v pystinqta 6to tq da ne moje........ ako ne e ebavka de. ina4e po temata stanaloto stanalo sledvai instrykciite na lekarq.nedei da raz4ita6 na koi znai kvi s1veti ot forym .se pak nii ne si dyp4im ystnite seki den predi da vlezem v saita i neznaem ko moji da stane.

fashion4etyy
05-17-2009, 16:44
spokoino be 6te se oprai..za nqkolko dena nqma da ima ni6to :)

vladincetoo
05-17-2009, 18:32
Абе къв FAKE кво са тези глупости.Закво да лъжа за такова нещо
явно ти си доста по тъпа от мен щом не се чуваш кви ги говориш
Стана точно тва ,което съм написала
и спрете да ме упреквате сичко tова си е за мен
просто исках да го споделя с някой и ако някой може да ми даде съвет
а не да ми викате че съм FAKE @!

billytalent
05-17-2009, 18:36
Ти пък кво се нервиш такава,щом искаш мнение ще търпиш и критика...естествено,че ще ти мине,но едва ли някой може да ти каже кога

NeZaPoznat
05-18-2009, 08:11
Даа !! Пиърсинг - модерно. Умно - сама да се перфорираш !

И стана ли по-красива ? :?

chuppiz
05-18-2009, 08:29
малеее...ми то се мисли преди да се правят такива неща.. с какво си проби устата, с топлийка, безопасна игла...?

sweet_bubka
05-18-2009, 09:34
Това е много опасно просто голям късмет си изкарала,че си се разминала само с това...Засегнала си вена и затова е цялата работа.Аз се страхувах,когато специалист ме пробиваше....
Няма да те критикувам всичко е свършило вече дано да се оправиш. :-)

brokeninside13
05-18-2009, 11:18
няма смисъл да искаш съвети щото не сме толко тъпи да прайм глупости като теб... сеш се? :?

vladincetoo
05-18-2009, 11:30
Ем с абокат се пробих с кво може ,,,
кат не си толква тупба като мен закво въобще пишеш

smiLe49
05-18-2009, 12:14
Поне като искаше мнения остави хората да си пишат спокойно и да кажат какво мислят.А то е ясно,че повечето ще те упрекнат щото си напрайла нещо доста тъпо.Кво на секи се нервиш и обиждаш ?! По-тъпи от тебе явно не са щом не са тръгнали сами да си правят пиърсинг.

Sa6eks
05-18-2009, 12:45
Оправи ли ти се устата ?!?

ifkataAa
05-18-2009, 13:36
не си копувай лекарства ,, купи си мозък ;)

mimsiii
05-18-2009, 13:36
Офф ... що не пита лекаря ? Ние от къде ще знаем ?! .. Да пази Господ .. :-x

LittlePrincess
05-18-2009, 13:41
Липсата на акъл до тва води.

SoFarSoG00d
05-18-2009, 14:02
Добре ли си сама да си правиш пиърсинг,може да си улучила кофти кръвоносен съд и да си го засегнала,за тези неща се ходи при специалист,не боццц дай да си продупча устата......

gabri3lla
05-18-2009, 14:24
Абе момиче, ти на колко си .... 12-13 :-o Ква ви е тая мания с тия пиърсинги на долната устна. :? След като толкова много искаш пиърсинг по - добре да беше отишла да те направи някой специалист. Бери си грижата сега ти, като не те слуша главата :-x

kaprizni4ku
05-18-2009, 15:04
Еми прати снимка на устната поне да видим кфо е що е тктктктц внимавай бе човек тфа не ти е игра и стига си обиждала хората тука,те не са виновни че няаш акъл!

SlYn4iCe
05-18-2009, 17:42
мда мдааа... Сама се проби, за да можеш след това като те питат "Къде се проби?" да се направиш на много смела и да се се похвалиш , че си го направила сама и си баси мазохистката да издържиш такава болка.. Почти съм убедена, че е това ;]

vlubeno_momi4e***
05-21-2009, 14:18
С кой акъл си тръгнала сама да си правиш пиърсинг?! Ужас....

twilightHeart
05-22-2009, 11:41
Добре де вие наред ли сте такива неща не се правят вкъщи, то и аз сама се пробивах ама на ухото не на устната, защото е опасно като не разбираш #-o . Ще ти мине ама след известно време.

Dark16
05-22-2009, 12:50
и какво стана? мина ли ти? :-o

happyfacex
05-22-2009, 15:29
И толкова ли нямасхе 5 лева да отидеш да те пробият..Не знам вече какво да кажа,то бива бива ама това е прекалено според мен...

LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL... а ти акъл за 5 лева НЯМАСХЕ ли, че да даваш такава куха идея..
да й нанесат същите щети на лицето, че и пари да й земат за тва, тъй ли?

пххх

а до авторката - мое да си засегнала нещо и след известно време да ти се парализира лицето, или пък може да развиеш сепсис.. там ако има гной... знам ли :smt017
еми за твое сведение по-добре в студио кфо ше си прави експерименти пофф да не говорим че щеше да е по-добре

laila_94
05-22-2009, 18:10
1 седмица :) Хора , наистина стига сте нападали ..

teenems
05-22-2009, 18:37
сама си правиш пиърсинг :-o . и то поне да беше на ухото ,а то на устната . а бе ти луда ли си ?! :-o имаш ли мозък . еми то няма кво поиче да се каже ,не се обиждай ама си много глупава и тъпа 8-) .