PDA

View Full Version : Колкото по-хубави ...



NastyGirl3597
05-16-2009, 20:06
толкова по-гнили отвътре .. това ли са мацките на днешно време :]

Hilary_
05-16-2009, 20:14
Горе долу да... и определено не са "мацки" ... :lol: :lol:

smileforyou12
05-16-2009, 20:17
не всички

ThePowerOfLove
05-16-2009, 20:19
близо си до истината :?

sh3_1s_7h3_0n3
05-16-2009, 20:20
Не. ((:
Това са предразсъдъци.
Имам няколко мноооого красиви приятелки и са мноого точни като хора. Въпреки че за някой, който не ги познава, изглеждат надути и високомерни, но нормално. (: Хората подхождат винаги с едно на ум към такива момичета. И аз в началото ги мислех за кухи смотли, но се оказаха невероятни девойки. Изключение от правилото "красиви и тъпи". ;)

DevilWish
05-16-2009, 20:26
О аз си мислих, че темата е за момчета.
Това важи и за двата пола според мен.И това е голяма грешка на тея хора.Мислят си ,че могат да имат всеки и за това сменят гаджетата и нараняват, но накрая ще паднат на земята от много високо и ще съжаляват ;)

sexy89
05-16-2009, 21:04
То си е до човек и макар че съм момиче съм съгласна с теб. Но не всички са такива. Общо взето света върви на зле. Всеки е във филма :grin:

unicorn_f
05-16-2009, 21:15
ум . красота = константа :P
и все пак май наистина това не важи за всички,но за повечето :P

dydolinkka93
05-16-2009, 21:16
ее и аз съм момиче и също съм на мнение ,че не всички , но повечето :D

TheNewReligion
05-16-2009, 21:25
Глупави предразсъдъци. Има и изключения.

NastyGirl3597
05-16-2009, 22:16
всяко правило с изключенията си :]

got2Bthe1
05-16-2009, 22:42
Глупави предразсъдъци. Има и изключения.
+

valdesbg
05-17-2009, 05:24
Глупости приказвате.

Който знае как да чука ще му отворят всяка врата.(може и да си пуснете МПС-тата смисъла е почти идентичен)

Така че стига сте изкарвали момичетата/момчетата виновни за това че не знаете как да си поискате там каквото искате.

soul1199
05-17-2009, 07:13
не всички

Bellatrix
05-17-2009, 07:26
Има красиви момичета, които сами сякаш не го осъзнават и хич не са високомерни и тъпи. Познавам няколко такива. Всичко е до нагласа.

А и, честно казано, аз мисля, че "гнили от вътре" са по-скоро някои комплексирани девойки, които са доста грозновати и си го изкарават нон стоп + че се пробват да го скрият с 2 кила грим и тесни дрешки. Те са истинските кучки.

Повечето, ама наистина изключително красиви момичета не тръбят с тва и са доста свити.

CheriHool
05-17-2009, 08:09
Всеки път различно. :booooomb:

elsy
05-17-2009, 09:13
С тия "общи знаменатели"... :lol: :lol:

hisy
05-17-2009, 09:51
Не всички момичета са такива...

vampirekiss
05-17-2009, 12:03
Или още казано > хубостта разваля човека,а грозотията го прави човек.

В тази тема има нещо вярно,но не е при всеки така.Хората са различни все пак.

Punisherrr
05-17-2009, 12:17
Не мисля. ;) Както казаха вече - всичко си има изключения.
Според мен пък красотата на човек от части се определя и от характера... де да знам.. просто ако си някъв пълен гадняр/гаднярка и както се казва в темата си ''гнил'' отвътре не мисля,че можеш и да излъчваш особена красота и чар ;) Поне мен това ме отблъсква веднага ...Ако ще мис свят да е,ако си личи,че е надута и т.н ще се отрази малко или много и на излъчването и..няма да ми изглежда никак красиво.
Просто като се замисля не се сещам за нито едно истински красиво момиче,което да е такова...(под красиво не разбирам тукашния модел - фолкаджийски имидж,който доста от вас приемат за красота...те този тип 'красавици' са си гнили отвсякъде ;) )

Lady_AMG
05-17-2009, 15:26
Колкото сме по-хубави, толкова на по-важни се правим. Суетата е лоша работа.

Jadzia
05-17-2009, 15:49
не всички,ама повечето ..

uFko
05-17-2009, 15:51
Повечето момичета са САМО самочувствие, но без покритие :(

skuck
05-17-2009, 16:00
ае ... според мене
80% ---- Даааааа точно така ... колкото по красиви толкова по гадни!
20% ---- май има леки изключения

Tera
05-17-2009, 20:13
Bellatrix:

Има красиви момичета, които сами сякаш не го осъзнават и хич не са високомерни и тъпи. Познавам няколко такива. Всичко е до нагласа.

А и, честно казано, аз мисля, че "гнили от вътре" са по-скоро някои комплексирани девойки, които са доста грозновати и си го изкарават нон стоп + че се пробват да го скрият с 2 кила грим и тесни дрешки. Те са истинските кучки.

Повечето, ама наистина изключително красиви момичета не тръбят с тва и са доста свити.

+1

cinderella_gugutka
05-18-2009, 04:42
ами така е с пове4ето но има един малък процент които не са така

mechtaq_za_teb
05-18-2009, 04:47
Има красиви момичета, които сами сякаш не го осъзнават и хич не са високомерни и тъпи. Познавам няколко такива. Всичко е до нагласа.

А и, честно казано, аз мисля, че "гнили от вътре" са по-скоро някои комплексирани девойки, които са доста грозновати и си го изкарават нон стоп + че се пробват да го скрият с 2 кила грим и тесни дрешки. Те са истинските кучки.

Повечето, ама наистина изключително красиви момичета не тръбят с тва и са доста свити.Съгласна съм. Имам приятелки, които са толкова красиви, но не са нито надути, нито кучки. Като си го имаш, си го имаш.
А онези другите, те са комплексарки.

miss_asi
05-18-2009, 05:57
Не е така!!! :?

lipsvashh_mi
05-18-2009, 06:06
не съм съгласна..има много хубави и същевременно умни момичета :)
Има естествено и кухи лейки,но това е друг въпрос :-D :-D :-D

NeZaPoznat
05-18-2009, 06:08
Глупави предразсъдъци. Има и изключения.

Изключенията потвърждават правилото !!

Работата е там че при тъй наречените 'фаворитки' има голям наплив от обожатели и свалячи, което предизвиква и пренебрежителното им отношение към момчетата. Това е все едно да имаш в изобилие и да нямаш нещо. Имаш ли го в изобилие - не го цениш. Вържете си очите за 1 час и ще разберете колко много ви трябват, а сега даже и не мислите за това. Ако същите момичета останат сами по някаква причина - веднага ще променят пренебрежителното си отношение към околните. Мога да дам и пример но за сега ще се въздържа.

deFakto
05-18-2009, 07:54
А бе какво значи "надута" .. Красива ли е трябва да е надута и да има самочувствие ,една красива мадама трябва да го притежава това нещо .. Аз харесвам такива момичета които знаят какво са и го използват ,като седнем някъде да има силно присъствие и да придава вид,така и за самия мен е по-добре :smt023 ... А за онези с набитите дебели крака ,те са много болни и затова са с такива филми :)

dimanushka
05-18-2009, 08:22
ами има ги много такива... мнооооогоооо

HipHopBlond
05-18-2009, 08:29
То не може кура в гъза до края и душата в рая :D

NastyGirl3597
05-18-2009, 20:47
значии не мисла че съм казала че сички са такива ;]
ии не знам от каде ви хрумват тия работи с комплексите ама айде ;]

AnzaRe
05-18-2009, 20:55
Ще ти кажа 1 99% както се казва са Ку*ви,материалистки а 1% от тях са нормални и красиви.......това много ме дразни.....аве вие момичета що не си хващате момчета колкото вас ееее?

Jaffs
05-18-2009, 21:20
Не. ((:
Това са предразсъдъци.
Имам няколко мноооого красиви приятелки и са мноого точни като хора. Въпреки че за някой, който не ги познава, изглеждат надути и високомерни, но нормално. (: Хората подхождат винаги с едно на ум към такива момичета. И аз в началото ги мислех за кухи смотли, но се оказаха невероятни девойки. Изключение от правилото "красиви и тъпи". ;)

Напълно съм съгласна.
Макар, че имам един познат, който наистина е глуповат, но е най-добрият и мил човек, който познавам. Винаги ще ти помогне, ще те утеши (без да иска да те вкара в леглото).
Не казвам, че няма и „гнили“, но във всяка партида има и брак :)

slun4ice_90
05-19-2009, 17:33
От такива клишета-АМАН...!Как и защо, ще определяте човек само по външния вид? :-o Все едно да видите заглавието на хубава книга..Какво става тогава?Може ли да прецените книгата,преди да сте я прочели?Баси,злетата има тук все още за съжаление... 8) :lol:

myNameIsImmortal
05-19-2009, 17:48
Колкото по-хубави...
.. толкова по-добре.. :-D

AlaBalaa
05-19-2009, 18:14
ами повечето са такива и аз имам 1-2 приятелки (момче съм) които са ХОРА никога не ти казват нещо гадно или такива глупости да те наранят или нещо подобно така че не всички са гнили ... 8)

NastyGirl3597
05-19-2009, 18:51
От такива клишета-АМАН...!Как и защо, ще определяте човек само по външния вид? :-o Все едно да видите заглавието на хубава книга..Какво става тогава?Може ли да прецените книгата,преди да сте я прочели?Баси,злетата има тук все още за съжаление... 8) :lol:

на практика не каза нищо смислено .. ;]

slun4ice_90
05-19-2009, 18:57
От такива клишета-АМАН...!Как и защо, ще определяте човек само по външния вид? :-o Все едно да видите заглавието на хубава книга..Какво става тогава?Може ли да прецените книгата,преди да сте я прочели?Баси,злетата има тук все още за съжаление... 8) :lol:

на практика не каза нищо смислено .. ;] Настина,ли? :shock: :D Кажи,ти тогава... 8)

Lonelysoul
05-19-2009, 19:29
несъм съгласен има момичета , красиви момичета и кукли барби аз бих стоял към красивата графа барбитата са при дълбоките джобове затова са и барбита тарсят си Кен а момичетата не чак толкова красивите пак могат да ми допаднат и като приятелка но трябва да има мн приятен характер а 1 средно красиво приятно момиче в никакъв случе инее като барбитата имам няколко познати момичета които са мн точни хора и са средно между 1ра и 3та графа но въпреки това са мн мили и разбрани като характер нема да се държат надуто и тн но ако неги познаваш и се праиш на интересен ест че няма да се държат мн добре с теб но ако ги познаваш ще знаеш че са точни хора но неми казваите кличе но си има и кукли барби коит онеим пука за ничии чувства само гелдат да си фанат някои Кен които да използват на макс докат им писне еитакива момичета мразя от дъното на душата си

w0lf
05-19-2009, 19:46
несъм съгласен има момичета , красиви момичета и кукли барби аз бих стоял към красивата графа барбитата са при дълбоките джобове затова са и барбита тарсят си Кен а момичетата не чак толкова красивите пак могат да ми допаднат и като приятелка но трябва да има мн приятен характер а 1 средно красиво приятно момиче в никакъв случе инее като барбитата имам няколко познати момичета които са мн точни хора и са средно между 1ра и 3та графа но въпреки това са мн мили и разбрани като характер нема да се държат надуто и тн но ако неги познаваш и се праиш на интересен ест че няма да се държат мн добре с теб но ако ги познаваш ще знаеш че са точни хора но неми казваите кличе но си има и кукли барби коит онеим пука за ничии чувства само гелдат да си фанат някои Кен които да използват на макс докат им писне еитакива момичета мразя от дъното на душата си
АААААА ПОЛЗВАЙ ПРЕПИНАТЕЛНИ ЗНАЦИ :lol: :lol:

NastyGirl3597
05-19-2009, 20:10
От такива клишета-АМАН...!Как и защо, ще определяте човек само по външния вид? :-o Все едно да видите заглавието на хубава книга..Какво става тогава?Може ли да прецените книгата,преди да сте я прочели?Баси,злетата има тук все още за съжаление... 8) :lol:

на практика не каза нищо смислено .. ;] Настина,ли? :shock: :D Кажи,ти тогава... 8)

e деба аз съм написала темата |(

BlueFace
05-19-2009, 21:55
Глупави предразсъдъци. Има и изключения.
+

+1
Така е :)

VerryBerry
05-20-2009, 07:15
Има красиви момичета, които сами сякаш не го осъзнават и хич не са високомерни и тъпи. Познавам няколко такива. Всичко е до нагласа.

А и, честно казано, аз мисля, че "гнили от вътре" са по-скоро някои комплексирани девойки, които са доста грозновати и си го изкарават нон стоп + че се пробват да го скрият с 2 кила грим и тесни дрешки. Те са истинските кучки.

Повечето, ама наистина изключително красиви момичета не тръбят с тва и са доста свити.

съгласна съм с теб

slun4ice_90
05-20-2009, 07:29
От такива клишета-АМАН...!Как и защо, ще определяте човек само по външния вид? :-o Все едно да видите заглавието на хубава книга..Какво става тогава?Може ли да прецените книгата,преди да сте я прочели?Баси,злетата има тук все още за съжаление... 8) :lol:

на практика не каза нищо смислено .. ;] Настина,ли? :shock: :D Кажи,ти тогава... 8)

e Д**а аз съм написала темата |( Сега скивах. :D Ами научи се първо да пишеш,след това пускай теми.Нали искаш мнения? :-o Пиша,каква е моята гедна точка.Нещо против? 8)

moneycomeme
05-20-2009, 08:23
...айде стига такива определения...всякакви ги има и всяка девойка в крайна сметка си намира момчето-грозна,тъпа,дебела,хубава... това са си индивидуални термини всеки ги разбира по различен начин....сериозно спрете да слагате знаменатели и аз мога да сложа много за момчетата,но не го правя,защото всеки е уникален,но не всеки е наш тип и това не го прави човек втора ръка! :)

Nellynka
05-20-2009, 08:25
...айде стига такива определения...всякакви ги има и всяка девойка в крайна сметка си намира момчето-грозна,тъпа,дебела,хубава... това са си индивидуални термини всеки ги разбира по различен начин....сериозно спрете да слагате знаменатели и аз мога да сложа много за момчетата,но не го правя,защото всеки е уникален,но не всеки е наш тип и това не го прави човек втора ръка! :)

Подкрепям със две ръце :)

nikkiiii
05-20-2009, 09:58
Не. ((:
Това са предразсъдъци.
Имам няколко мноооого красиви приятелки и са мноого точни като хора. Въпреки че за някой, който не ги познава, изглеждат надути и високомерни, но нормално. (: Хората подхождат винаги с едно на ум към такива момичета. И аз в началото ги мислех за кухи смотли, но се оказаха невероятни девойки. Изключение от правилото "красиви и тъпи". ;)+1

Take_That
05-20-2009, 19:52
Горе долу да... и определено не са "мацки" ... :lol: :lol:

8-) 8-) 8-) 8-) +++

fc
05-21-2009, 16:44
Не. ((:
Това са предразсъдъци.
Имам няколко мноооого красиви приятелки и са мноого точни като хора. Въпреки че за някой, който не ги познава, изглеждат надути и високомерни, но нормално. (: Хората подхождат винаги с едно на ум към такива момичета. И аз в началото ги мислех за кухи смотли, но се оказаха невероятни девойки. Изключение от правилото "красиви и тъпи". ;)
Аз съм на твърдото мнение, че 99% от жените са еднакви курви. Ще те преебат във всяко едно отношение!!! Не говоря само за любов и т.н. Днес за пореден път се убедих в това. :-x :-x :-x Докато не срещна някоя от тези 1% процент, ще твърдя, че всички жени са курви.

NastyGirl3597
05-21-2009, 18:02
От такива клишета-АМАН...!Как и защо, ще определяте човек само по външния вид? :-o Все едно да видите заглавието на хубава книга..Какво става тогава?Може ли да прецените книгата,преди да сте я прочели?Баси,злетата има тук все още за съжаление... 8) :lol:

на практика не каза нищо смислено .. ;] Настина,ли? :shock: :D Кажи,ти тогава... 8)

e Д**а аз съм написала темата |( Сега скивах. :D Ами научи се първо да пишеш,след това пускай теми.Нали искаш мнения? :-o Пиша,каква е моята гедна точка.Нещо против? 8)


аайде ще си замълча .. че ще останеш мн. обидена :)

sadsad
05-22-2009, 14:46
Знаеш ли...от една страна те подкрепям в днешно време е така. ;) Но не слагам всички под общ знаменател. Иначе просто отбелязвам, че сигурно си афектирана от нещо за да кажеш това. ;)

BlueFace
05-22-2009, 15:12
Не. ((:
Това са предразсъдъци.
Имам няколко мноооого красиви приятелки и са мноого точни като хора. Въпреки че за някой, който не ги познава, изглеждат надути и високомерни, но нормално. (: Хората подхождат винаги с едно на ум към такива момичета. И аз в началото ги мислех за кухи смотли, но се оказаха невероятни девойки. Изключение от правилото "красиви и тъпи". ;)
Аз съм на твърдото мнение, че 99% от жените са еднакви к**ви. Ще те преебат във всяко едно отношение!!! Не говоря само за любов и т.н. Днес за пореден път се убедих в това. :-x :-x :-x Докато не срещна някоя от тези 1% процент, ще твърдя, че всички жени са к**ви.

Казваш курви на тези на които обръщаш внимание.Тези които ги смяташ за грозни , забити и т.н. не ги ли смяташ към числото на момичетата :D:D