PDA

View Full Version : Държи се много гадно, а аз не мога да му отвърна със същото.



shoshka
05-16-2009, 21:25
Хораа хораа... не е проблем, по скоро ме е яд на всичко тва:
Преди време се зарибявахме с едно момче, но започнахме само като приятели, станахме много близки и си споделяхме много неща. Той беше супер точен и можех да си говоря с него за всичко. Така беше известно време. 3-4 месеца. Но не ходехме. В един момент той си хвана приятелка и се промени коренно, спряхме всякакви контакти, не знам точно какви са били чувствата ми към него, но все пак го чувствах страшно близък и ми беше кофти - бях загубила един от малкото хора, които чувствах близки. Те ходиха само около 1 месец. Скасаха, но неговата промяна беше непоправима. Пак се виждахме, дори стигнахме до целувки и сладки приказки, но само моментно. Той се държеше много дръпнато. От стария него нямаше и следа. Никога преди не ме беше обиждал, никога не ми беше говорил на въпреки, да, сърдел ми се е, но за глупости и всичко отминаваше бързо. А сега беше ужасен. Отново спрях всякакви контакти, дори се подминавахме, след време той започна пак да ми пише в скайп и да ми говори някви работи, но бях сигурна че е пил или по лошо - през времето когато ходеше с тва момиче ми беше споменал, че е взимал някакви работи, пък и редовно си пушеше трева. На мен не ми се занимаваше с неговите простотии и не му вярвах на думите, но исках просто да останем с едното "здрасти" - заради миналото, заради старото приятелство. Той не разбираше от дума. Започна да се държи гадно, да ме обижда прекалено много. Да проявява агресия - не ме е удрял, но ме буташе като ме види, дори настройваше хора срещу мен. Пред други хора ми говореше все едно съм едно нищо, аз му отговарях също, но някак си го обръщах на майтап. Не исках да се карам с него. Но вчера ми прикипя. Той започна пак да ме обижда в скайп и аз му отвърнах доста гадно. Той продължи и то по много брутален начин, но аз не му върнах макар че мога да го направя да си говори сам, не знам. Всичко което сме преживяли заедно не ми позволи да го наяравя за 1 стотинка. Имам много добри приятели, на които тоя смотлио се кланя. Поне от тва може да ми има уважение. Но той явно е толкова затъпял, че няма на къде. ПФффф не ми е гадно, тъпо ми е и ме е много много яд на тоя. Ще продължа да го подминавам и другия път когато ми се отдаде възможност такива ще му ги наговоря без грам да ми мигне окото. Така ли да постъпя моля за съвет :@

dydolinkka93
05-16-2009, 21:32
естествено,че ще го направиш на 2 стотинки .. как се дразна на такива как да кажа сори ама боклуци :? .. не му се връзвай,не заслужава

valdesbg
05-17-2009, 04:57
Направи го да е по нисък от тревата и по тих от водата. Без да те е грижа какво е било преди. Ама изобщо да не те е грижа. Да се връща там откъдето е изпълзял.

ghetto_superstar
05-17-2009, 05:06
Такива като него просто си го просят...

TooLittelTooLate
05-17-2009, 05:51
Такива като него просто си го просят...

+1

soul1199
05-17-2009, 06:55
явно преди може да е изпитвал нещо към теб,но,като е разбрал,че ти искаш да си му фр.се е отказъл и си е намерил гадже,според мен го остави,няма смисал да се занимаваш с такъв идиот,не падай на неговото ниво,просто да не ти пука

Hilary_
05-17-2009, 08:02
Аааааа кво изобщо си го търпяла... :? теглиш му една майна и готово...такива знаеш ли колко ги обичам?!?! :? :? Изобщо не се занимавай се едно не го познаваш... мърльо :?

hisy
05-17-2009, 09:38
Аааааа кво изобщо си го търпяла... :? теглиш му една майна и готово...такива знаеш ли колко ги обичам?!?! :? :? Изобщо не се занимавай се едно не го познаваш... мърльо :? +1

shoshka
05-17-2009, 17:38
според мен те е харесвал и иси е фанал другата за да може да те забрави.......... :?

Всъщност е точно така, той беше много влюбен и му личеше, но аз не исках нищо друго освен приятелство поне за момента, пък и нямаше как да се получи нещо повече между нас. Ама за кво пък трябва да се държи толкова гадно, аз никога не съм се държала така до сега, не съм му дала повод да го прави, мисля че прай така, защото го е яд на мен, след тази "любов", която е изпитвал, а аз не съм отвърнала със същото :neutral: ... Тъпо е, яд ме е както казах по-рано, ама не е прав. Все ми е тая за него, яд ме е, че си мисли че ме прави на шматка, като се държи така, мисли си че ме унижава, а на мен пък грам не ми дреме от думите му. Мразя такива хора, все едно не се познаваме и не знаем кой откъде е тръгнал, за да се правим сега на такива каквито не сме. Мерси на отговорите надъхах се много.

beachy_bunny
05-17-2009, 18:48
Наранена мъжка гордост :D

smileforyou12
05-17-2009, 22:10
повече дори не го поглеждай той губи :?

mechtaq_za_teb
05-18-2009, 04:44
Ахххх... :-x Не се занимавай с него. Както казаха по-горе, той губи!