PDA

View Full Version : Сложно --> помощ



lionska
05-16-2009, 22:17
Здр Та при мен историята е мн сложна...Аз съм 7 клас и учех в едно училище . Там мн хар едно момче от класа ми(бяхме мн добри фр) , но се преместих в др училище. Той нз че аз го хар. Все още се виждаме и си пишем по скайп, но той наистина ми либсва. Искам да му кажа какво изпитвам , но нз как. Срам ме е. За първи път ще ми е ... ами ако не изпитва нищо към мен(не че нещо ама ще ми бъде гадно)... Абсурдно е да му кажа в очите :-) ...дали да не използвам посредник или по скайп.. Какво да правя? Помогнете!!!!! :-)

valdesbg
05-17-2009, 05:22
Като начало слушай в часовете по български. Не че нещо но е дразнещо.

После - как по друг начин освен на живо в очите да му кажеш? Не почвай отсега с глупостите.

А и още нещо - не се задълбавай в тоя скайп....

Bombshell
05-17-2009, 05:25
Здр Та при мен историята е мн сложна...Аз съм 7 клас и учех в едно училище . Там мн хар едно момче от класа ми(бяхме мн добри фр) , но се преместих в др училище. Той нз че аз го хар. Все още се виждаме и си пишем по скайп, но той наистина ми либсва. Искам да му кажа какво изпитвам , но нз как. Срам ме е. За първи път ще ми е ... ами ако не изпитва нищо към мен(не че нещо ама ще ми бъде гадно)... Абсурдно е да му кажа в очите :-) ...дали да не използвам посредник или по скайп.. Какво да правя? Помогнете!!!!! :-)
ооот дума на дума изцепваш "след всичкото това време, мисля че искам да ти споделя нещо.."
Друг начин няма...
хмм и все пак, не ти препоръчвам да му го 'споделяш' в интернет... :)

elsy
05-17-2009, 09:11
Отивай и му казвай, щом толко го харесваш.

smileforyou12
05-17-2009, 09:36
излезте и му кажи това с посредника е лапешко а за скайп няма да можеш да видип как ще реагира

beti4ka28
05-17-2009, 10:10
И аз бях така е не точно де но в подобна ситуация и най-добрата ми приятелка знаеше че го харесвам супер много и постоянно мислих за него обаче много ме беше срам да му кажа и един ден без да знам тя му каза за това какво изпитвам към него и аз много и се разсърдих ама после се оправихме и и благодарих много защото го изчистихме проблема с него оказа се че той не ме харесва и аз спрях да го харесвам и си останахме само приятели :) :) не че ви интересува ноо исках да кажа че ако наистина мног много много те е срам кажи на някого да му каже и после говори с него :) :) :)

hisy
05-17-2009, 11:29
кажи му в очите това което чувстваш към него... :)

Sa6eks
05-17-2009, 11:40
кажи му в очите това което чувстваш към него... :)
Така ще е най-добре.

vampirekiss
05-17-2009, 11:46
В никакъв случай не му го кавай по скайп.Това би могло да е най-тъпото нещо,което можеш да направиш.Каниш го но кафе и му го казваш.

Lady_AMG
05-17-2009, 15:25
Сладко е да четеш за нечия първа любов и да се чувстваш като баба, която в седми клас си е играела с куклите още :)

Fritz
05-17-2009, 15:30
Като за начало му предложи да му направиш една свирка.

uFko
05-17-2009, 15:44
Като за начало му предложи да му направиш една свирка.
Що не му напрайш ти с*ирка като си толква отворен?

fluffka1
05-17-2009, 16:17
еми нали сте били приятели, кажи му че искаш да излезете... като "приятели"... и просто му го кажи. ще се справиш :)