PDA

View Full Version : Изневяра



ladykeisy
05-17-2009, 09:04
Предполагам има и други такива теми ,но аз за всеки случай ще питам : Как приемате изневярата ? Ами лъжата ?

Ilikeliljon
05-17-2009, 09:15
Предполагам има и други такива теми ,но аз за всеки случай ще питам : Как приемате изневярата ? Ами лъжата ?

Тази тема не е за тук май. Ами на никой не му харесва да му изневеряват. Въпроса не е в това харесва ли ни или не, а защо. Защо изневеряваме, кълнем се в любов, кълнем се във вярност, а един ден леко подпийнали (и после се оправдаваме с това) правим нещо, целуваме някой, правим секс с някой и така нататък. Така че можем да си зададем този въпрос ЗАЩО? :) :) :)

ladykeisy
05-17-2009, 09:19
Добре ще задам въпроса така: Защо изневерявате на човека ,когото обичате и твърдите ,че давате всичко за него и както се казва "човек убивате...." Какъв би могъл да бъде повода за изневяра ,ако от отсрещната страна не ви изневеряват ,а напротив ...държат се перфектно ,честно и коректно с вас ..? #-o

lLady_MooN_RaiN
05-17-2009, 09:22
Поводът за изневяра, когато с теб се държат перфектно и т.н се нарича "Напреодолимо сексуално привличане към друг". Но това зависи от индивидуалната дефиниция на думата "изневяра". Има хора, за които чисто физическият акт, в който не са вложени чувства не е изневяра...

Ilikeliljon
05-17-2009, 09:42
Това, че има такива хора не означава, че това не е изневяра. Най-лесно е всеки да си приспи съвестта като си дефинира изневярата само когато приема че има чувства към друг човек. Нека да погледнем думата изневяра (изне-извън, вяра). Означава, че човек излиза извън вярата в другия, към другия. Изневяра според мен е всяко действие, което наранява чувствата на другия (под всяко разбирам целуване с друг, секс с друг). Така че няма различни дефиниции на изневяра, според мен, а има различни начини да си приспиш съвестта като стесняваш значението на изневяра до нещо, което не те кара да се чувстваш виновен. В крайна сметка, защото всеки бяга от чувството за вина, което сам си е предизвикал и не иска да погледне къде може той самия да е сбъркал за себе си. :-o :-o

lLady_MooN_RaiN
05-17-2009, 09:54
Познавам хора, които съвсем реално "ги боли фара" ако гаджето им се е целувало с друг/а. На мен ми е странно и питам - "Е как, не ти ли е поне малко гадно?" - Отговорът е- "Не. Аз знам, че той/тя обича само мен. А това с целувката си е човещинка...Всички сме хора, всички грешим, на всеки може да се случи. Важното е, да не позволим това да съсипе връзката ни." Така че, свят широк, хора разни. Колкото хоря, толкова и мнения.

Ilikeliljon
05-17-2009, 10:22
Значи толкова им пука за приятелката/ля им щом ги "боли фара" за това, че са се целували. Никой няма ползва от това да стои на твърдението, че всеки си има мнение и неговото си е най-правилно, защото така няма никакъв напредък. Може да се случи на всеки, но това не означава, че не трябва да се разберат причините и да не се повтаря.

sh3_1s_7h3_0n3
05-17-2009, 10:32
Като науча за изневярата вече не я приемам.
Ако не знам за нея... минало-заминало. ;) Няма да ме човърка отвътре и да ми създава неспокойни нощи.

Hilary_
05-17-2009, 12:27
Да има такива теми и то не малко... :?
А иначе не я приемам нито изневярата нито лъжата... :?

lLady_MooN_RaiN
05-17-2009, 14:11
Значи толкова им пука за приятелката/ля им щом ги "боли фара" за това, че са се целували. Никой няма ползва от това да стои на твърдението, че всеки си има мнение и неговото си е най-правилно, защото така няма никакъв напредък. Може да се случи на всеки, но това не означава, че не трябва да се разберат причините и да не се повтаря.

Може би. Само казвам, че има различни видове изневяра. Някои болят повече други по-малко...Някои заслужават прошка, други - не. Просто не бива да бъдем толкова категорични, докато не ни се е случило на нас.

kriskaata
05-17-2009, 16:25
Някой изневеряват защото им липсва нещоо ... :-o

Fritz
05-17-2009, 20:46
Паа добре ми е да изневерявам,кво.

dzvera
05-17-2009, 22:17
бих изневерил на приятелката си ако са не е окапала и ако ми мирише на зеле :oops:

или па ако си нее измила краката

или ако си бръкне в носа и ма омаже

или ако си не е изтрила гъза и ми мирише

laila_94
05-17-2009, 22:53
Ami protiv iznevqrata sum estestveno ..zashto trqbva da prechinqvam loshto na choveka do men .. ako ne mi haresva s nego ,zashto da si gubq vremeto kakto moeto taka i negovoto . Kato usetq che imam nujda ot drug davam medala na priqtelq si ii .. vzemam drugiq :D :oops:

scoobydors
05-18-2009, 10:02
Трудно ми е да отговоря. Сега като се замисля май я приемам, а може би не. Не ми се е случвало и когато се случи наистина ще знам как ще я приема. :) Но ако някога ми изневерят, предпочитам да не знам, няма да му мисля толкова много.

NeZaPoznat
05-18-2009, 10:35
Изневярата често е подтикната от прекалена ревност, която пък е вид чувство за собственост. Никой не обича да е собственост на никого. :? Според мен няма изневяра без причина.

sweeTcezza
05-18-2009, 13:46
Изневярата често е подтикната от прекалена ревност, която пък е вид чувство за собственост. Никой не обича да е собственост на никого. :? Според мен няма изневяра без причина.

Ревност? Глупости.. 8) Аз вече два пъти си изневерих на приятелката, поради простата причина, че не и се прави секс. Това е може би единствената причина да и изневеря. Все пак, който каквото иска да ми говори, секса-сплотява. 8) Ако ме сплотяваше, нямаше да и изневеря. 8-) Както и да е. Все пак тийн сме, ако сега не въртим по-много, за кога да оставяме?!.. :P 8-)

sweetchef
05-18-2009, 20:08
Изневярата е нещо непростимо и отвратително,а лъжата е пръв другар на всеки за лошо или добро всеки я използва 8-)

Mastta
05-18-2009, 20:20
Изневярата често е подтикната от прекалена ревност, която пък е вид чувство за собственост. Никой не обича да е собственост на никого. :? Според мен няма изневяра без причина.

Ревност? Глупости.. 8) Аз вече два пъти си изневерих на приятелката, поради простата причина, че не и се прави секс. Това е може би единствената причина да и изневеря. Все пак, който каквото иска да ми говори, секса-сплотява. 8) Ако ме сплотяваше, нямаше да и изневеря. 8-) Както и да е. Все пак тийн сме, ако сега не въртим по-много, за кога да оставяме?!.. :P 8-)

абе ти май приятелката ти я използваш само за секскукла

ladykeisy
05-19-2009, 05:46
Турям си въжето :razz:
Предлагам и ти да направиш сащото

Не харесвам предложенията ти.Твърде плиткоумни са :smt021


Ревност? Глупости.. Cool Аз вече два пъти си изневерих на приятелката, поради простата причина, че не и се прави секс. Това е може би единствената причина да и изневеря. Все пак, който каквото иска да ми говори, секса-сплотява. Cool Ако ме сплотяваше, нямаше да и изневеря. Cool Както и да е. Все пак тийн сме, ако сега не въртим по-много, за кога да оставяме?!.. Razz Cool
Не съм съгласна с теб за изневерите ,секса наистина сплотява ,но за съвсем други неща .Това ,че на приятелката ти не й се прави секс означава ,че може би не правиш нещо както трябва.Може би не започваш добре ,не разменяш позите ,не си достатъчно добър ,бързо свършваш или просто не я възбуждаш :) Помисли малко ,промени нещо и ще видиш как ще поиска да прави секс :smt054

sweeTcezza
05-19-2009, 10:18
Турям си въжето :razz:
Предлагам и ти да направиш сащото

Не харесвам предложенията ти.Твърде плиткоумни са :smt021


Ревност? Глупости.. Cool Аз вече два пъти си изневерих на приятелката, поради простата причина, че не и се прави секс. Това е може би единствената причина да и изневеря. Все пак, който каквото иска да ми говори, секса-сплотява. Cool Ако ме сплотяваше, нямаше да и изневеря. Cool Както и да е. Все пак тийн сме, ако сега не въртим по-много, за кога да оставяме?!.. Razz Cool
Не съм съгласна с теб за изневерите ,секса наистина сплотява ,но за съвсем други неща .Това ,че на приятелката ти не й се прави секс означава ,че може би не правиш нещо както трябва.Може би не започваш добре ,не разменяш позите ,не си достатъчно добър ,бързо свършваш или просто не я възбуждаш :) Помисли малко ,промени нещо и ще видиш как ще поиска да прави секс :smt054

:-o :? Не съм, добър за т'ва два пъти и изневерявам?8-) За да ме искат, значи все нещо мога... 8-) :oops: Не искам да се хваля в и-нета, ама... самата истина.. :oops: 8)

Bellatrix
05-19-2009, 10:23
Изневярата е знак, че е крайно време въпросната двойка да се раздели и всеки да си поеме по пътя.

ladykeisy
05-19-2009, 21:22
Изневярата е знак, че е крайно време въпросната двойка да се раздели и всеки да си поеме по пътя.

Подкрепям те напълно 8)

SpOrTs_GiRl
05-20-2009, 20:38
Предполагам има и други такива теми ,но аз за всеки случай ще питам : Как приемате изневярата ? Ами лъжата ?
Някой е гузен, а? 8-)

mahoni
05-21-2009, 09:57
не съм разбирала досега някой да ми е изневерявал но съм сигурна че ако разбера ще му простя.знам че е тъпо но когато обичам истински съм способна да простя всичко.

Violenza
05-22-2009, 08:22
Изневярата е знак, че е крайно време въпросната двойка да се раздели и всеки да си поеме по пътя.
Съгласна съм.
Има ли любов, изневярата е незъзможна.

nikkiiii
05-22-2009, 12:55
Има такава тема... ебаси злето :x :x :x
Темата е за ключ!ето пак :lol:

MarkKnight
05-22-2009, 12:59
Има такава тема... ебаси злето :x :x :x
Темата е за ключ!ето пак :lol:
И пак и пак ;) :razz: Нещо ти е лошо :?

NeZaPoznat
05-22-2009, 13:14
не съм разбирала досега някой да ми е изневерявал но съм сигурна че ако разбера ще му простя.знам че е тъпо но когато обичам истински съм способна да простя всичко.

Ама да ! Разбира се ! :D :D :D :D

bogi23
05-25-2009, 14:47
изневярата е просто малко разнообразие. ходил сам с мооми4е 10 месеца и сам и изневерявал мн пати без тя да разбере :( :( :(

amatorium
05-27-2009, 13:07
Nishto hubavo nqma v tova.

liglichkata1819
05-28-2009, 09:50
Преди все си мислех,че това няма да ми се случи-да ми изневерят-,но един ден се случи и аз разбрах...
Мислех си,че никога няма да простя и ще сложа край на всичко...
Но простих,незнам защо може би прекалено много държах на човека до мен и това ме накара да му простя.След това нещата бяха много по различни...аз му нямах никакво доверие доста дълго време и с времето лека полека всичко се промени.Макар,че като се сетя за случилото се и се чудя дали съм постъпила правилно или не и дали той пак не ми изневерява!