PDA

View Full Version : Менкането на партньорите в секса?



Jazzer
05-17-2009, 10:34
Какво мислите за суинга или съзнателното менкане на партньорите в секса? Практикували ли сте го и искате ли да го направите ако не сте?

Тук не става дума за оргия или групов секс, а просто размяна на партньорите (било то в една стая или отделни).

Аз лично не съм го правил, а вие?

Jumbie483
05-17-2009, 10:36
Не съм и не искам.. Това е отвратително :?

Ilikeliljon
05-17-2009, 10:37
Съгласен с горното мнение, това е само за хора, които вече нямат чувства един към друг. Офф какво да кажа стари моди, идват отново. Това е от времето на хипитата 60-те. :D :D

Jazzer
05-17-2009, 10:41
Е защо да е за хора без чувства един към друг? Така изглежда на теория, а на практика може съвсем друго да е. Чувал съм от една двойка мои приятели, че отношенията им станали даже още по-стабилни.

sh3_1s_7h3_0n3
05-17-2009, 10:43
Само да си намеря кого да менкам, веднага ще направя някой сполучлив бартер. 8) 8-)

Jumbie483
05-17-2009, 10:44
Jazzer -
Сексът е интимно преживяване между двама души.
Голяма част от хората правят секс с хора на които имат довери и най-вече чувства.
На теб ще ти е добре ли да знаеш, че половинката ти прави секс в другата стая с друг човек ???

Ilikeliljon
05-17-2009, 10:47
Е защо да е за хора без чувства един към друг? Така изглежда на теория, а на практика може съвсем друго да е. Чувал съм от една двойка мои приятели, че отношенията им станали даже още по-стабилни.

Именно това доказва, че вече нямат чувства един към друг, защото отношенията им стават "стабилни" поради присъствието на някой друг в живота им и поради това, че този някой друг внася разнообразие, защото е ясно, че те са си омръзнали. Аз не мога да си представя да оставя приятелката ми да бъде с някой друг. По-добре да се разделим, отколкото да правим такива неща. Това е обида и за мен и за нея. :x :x

machoka
05-17-2009, 11:04
Жените са по-навити за такива ексцесии от мъжете, таива наблюдения имам.

Jazzer
05-17-2009, 12:04
Ilikeliljon има интересен възглед по-въпроса. :)

Jumbie483 - "Сексът е интимно преживяване между двама души." - абсолютно клише, а на всичкото отгоре и не е вярно като дефиниция?

machoka - Тук стана интересно. Защо мислиш така? Според мен мъжете са мнозинството тук.

LovelyGirl
05-17-2009, 12:31
Подобни изпълнения не са за мен [-(

ANTIHUMAN
05-17-2009, 16:21
Само да си намеря кого да менкам, веднага ще направя някой сполучлив бартер. 8) 8-)

+ 8)


Съгласен с горното мнение, това е само за хора, които вече нямат чувства един към друг. Офф какво да кажа стари моди, идват отново. Това е от времето на хипитата 60-те. :D :D

Пиши глупости, пиши. Не е вярно, че чуствата са умрели, просто искат нещо по-различно. Не винаги секса трябва да е на легло. Оу извинявай, ти спазваш традициите! :? 8) :-o

Hilary_
05-17-2009, 19:11
Определено не бих го направила... :? :?

nikemilov
05-17-2009, 19:18
Бих и имам желание. Всичко е въпрос на чувства. Ако не са силни (както в моя случай) - с удоволствие. 8)

Ilikeliljon
05-17-2009, 20:07
Само да си намеря кого да менкам, веднага ще направя някой сполучлив бартер. 8) 8-)

+ 8)


Съгласен с горното мнение, това е само за хора, които вече нямат чувства един към друг. Офф какво да кажа стари моди, идват отново. Това е от времето на хипитата 60-те. :D :D

Пиши глупости, пиши. Не е вярно, че чуствата са умрели, просто искат нещо по-различно. Не винаги секса трябва да е на легло. Оу извинявай, ти спазваш традициите! :? 8) :-o

Хахаха още от ника ти ми става ясна работата. Античовек-нормално какво друго да каже. Защо искат нещо по-различно, защо двамата не са си достатъчни да си споделят интимностите между тях. Отговора-защото нямат чувства вече и се чудят как да си разнообразят живота. Това е, ама толкова видно и ясно, че само сляп няма да го види. Интимността между двама не е клише, хайде стига глупости. Това е единственото и най-правилно нещо, което може да съществува. Не тройки, четворки, суинг, БДСМ, скат и други подобни, а само това. Дете се прави от мъж и жена, не от мъж и две жени, не от двама мъже, не от две жени, не от двама мъже и две жени наведнъж. Това ми прилича на идеята на Маркиз Дьо Сад (от неговите разкази идва името садизъм), че щом в човека има някакво влечение, то е истинско и правилно, защото е в човека. Да ама не, ако става въпрос за нещо, което излиза от нашите разбирания, тогава ни е гадно, неправилно, противно, иначе секса между двама, които се обичат е клише. :x :x :-x :-x :-x :-x

Jumbie483
05-17-2009, 20:21
Jumbie483 - "Сексът е интимно преживяване между двама души." - абсолютно клише, а на всичкото отгоре и не е вярно като дефиниция?

В това няма такива глупости като: това е клише и това не е клише
За теб ако няма значение с кой правиш секс, за други хора има.
И просто за информация.. На колко години си ?

Desir3
05-17-2009, 20:35
Против такива изпълнения съм. Не, че съм старомодна или консервативна, просто човека, когото имам до себе си ми е достатъчен и духовно и физически, ако исках да го заменя по какъвто и да е начин, нямаше да съм с него ;) :-)
Често казано дори "тройката" ми се вижда малко странно и неморално нещо, защото предизвиква отчужденост, ревност, недоверие. Бих правила тройка, когато съм необвързана.. :D ама за "менкането" съм категорична - нЕма такъв филм 8)

HichNeMiPuka
05-17-2009, 20:38
не бих го направила
причината е проста:
не ми трябват трети, четвърти и т.н. лица,
за да разнообразявам сексуалния си живот.
пък и като се замислите...
не причислявате ли това към изневерите???

:-o


ако не изпитвахме силни чувства един към др - ок,
може би щях да се съглася

Fritz
05-17-2009, 20:45
Бе блъскай тама,нема твое нема мое-удри наред.

hottie
05-17-2009, 21:04
Не ми се еслучвало, не съм и против. Но не е за мен :)

machoka
05-17-2009, 21:11
Явно аз съм този, дето остарява и се превръща в консерва.

Jazzer
05-17-2009, 21:11
към Jumbie483

Ами как да не е клише. :) "Сексът е интимно преживяване между двама души" е точно като чуто от някъде или взето от учебник. Сексът може и изобщо даже да не е интимно преживяване......нито между двама души.....

Просто звучи тъпо такова обобщение, затова ти опонирам, не че искам да се дразня.

HichNeMiPuka
05-17-2009, 21:18
Явно аз съм този, дето остарява и се превръща в консерва.

не си единствен
дайте ми 30 котки и 24 часа сериали по телевизията
и животът ми е идилия

и колкото и да се чудя не мога да измисля удоволствието от факта,
да си наясно, че партньорът ти "обладава" :-D друг/а

Ilikeliljon
05-17-2009, 21:47
към Jumbie483

Ами как да не е клише. :) "Сексът е интимно преживяване между двама души" е точно като чуто от някъде или взето от учебник. Сексът може и изобщо даже да не е интимно преживяване......нито между двама души.....

Просто звучи тъпо такова обобщение, затова ти опонирам, не че искам да се дразня.

Ами може да звучи като такова и евентуално и в учебник да го пише, но от учебника са го взели от реалния живот. И още нещо секс се нарича извършването на полов акт между двама души (или според твоята дефиниция и повече). Като вземем предвид, че ние сме хора и имаме нещо повече от животните във всяка една насока, при нас секса включва два аспекта (за разлика от животните, при които е само един-свързан само с размножаване, изключение май правят делфините), физически и душевен. Физическия е свързан само с възпроизводството на човека и получава удоволствие от коитуса (хитра природа, предвид това, че човекът е надарен с разум и може да не поиска да прави секс, ако няма нещо което да го привлече) и втори, който е много по-важен аспект - душевния. В този аспект сливането не се явява само на физическо ниво, а и на душевно. А това няма как да стане при трима-четирима или петима или с човек към който дори нямаш особени чувства, а те влече само удоволствието. Така че всеки както иска да си го приема суинга, но тези неща са факт, при това виждам неудобен факт (но също и виждам хора, които не одобряват това, значи още имало умни хора :) :) ) предвид, че има хора, които се захванаха с може би най-свещеното нещо в човека - интимността (която е пак повтарям само и единствено между двама). :-o :-o :-o :-o

ANTIHUMAN
05-17-2009, 22:33
Хахаха още от ника ти ми става ясна работата. Античовек-нормално какво друго да каже. Защо искат нещо по-различно, защо двамата не са си достатъчни да си споделят интимностите между тях. Отговора-защото нямат чувства вече и се чудят как да си разнообразят живота. x :x :-x :-x :-x :-x

Ставало му ясно. Колко античовека познаваш, че ти е ,,ясно''?
Отговора е друг: ,,Искат нещо различно, а не баналното!''
Извинявай, но, ако правиш секс в една и съща поза, на едно и също място това си е твой проблем. Бих те индифицирал тогава като: ,,Загубеняк''. Не знам кое момиче ще иска да прави секс в една и съща поза и винаги във 11 часа. Магията му е импулсивност, действията които не се усмислят.


Дете се прави от мъж и жена, не от мъж и две жени, не от двама мъже, не от две жени, не от двама мъже и две жени наведнъж.
Ти, ако искаш да ставаш баща на 14-18 години или там на колкото си е твой проблем. Аз не искам. Мерси където ми разясни принципа как се размножават хората. Само да ти кажа, че може да се роди дете само от 2 жени. Казах ли ти, че си старомоден и неорентиран? :-o :?


Това ми прилича на идеята на Маркиз Дьо Сад (от неговите разкази идва името садизъм), че щом в човека има някакво влечение, то е истинско и правилно, защото е в човека. Да ама не, ако става въпрос за нещо, което излиза от нашите разбирания, тогава ни е гадно, неправилно, противно, иначе секса между двама, които се обичат е клише.

Маркиз Дьо Сад е прав. Ако ставало въпрос за нещо, което излиза от твоите разбирания. Сигурно мразиш и хомосексуалисти и бисексуални и садо-мазо?Мнението за 3, 4, 6 и т.н. ти го чухме. Сигурно не пушиш защото е неправилно? Ти да не си от хората на Исус? Като те ударят един път по-бузата даваш и другата ли?
Недей нарушава 10-те Божии заповеди, че излиза от нашите разбирания и в очите ни си : ,,Пълен изрод''.

Youth_boy
05-17-2009, 22:46
Абе мисля си че тази тема и въпросът не е много в духа на форума , смисъл едва ли би занимавал teen общността тъй като при нас Младите хора чувствата са на по-преден план както би било логично да се случва и в по-зряла възраст. Не искам поста ми да става много дълъг но ще вметна че подобни практики се наблюдават в далеч по-различни общества , най-често свързани с богатството (от финансова гледна точка) и хората просто се чудят вече какви ли не иновации да прилагат , иначе твърдата ми позиция по въпроса е против аз не осъждам семействата и хората които го практикуват (в България има доста такива) но аз не го разбирам , не ми харесва и няма как да го направя.

Ilikeliljon
05-18-2009, 06:30
1. Ставало му ясно. Колко античовека познаваш, че ти е ,,ясно''?
Отговора е друг: ,,Искат нещо различно, а не баналното!''
Извинявай, но, ако правиш секс в една и съща поза, на едно и също място това си е твой проблем. Бих те индифицирал тогава като: ,,Загубеняк''. Не знам кое момиче ще иска да прави секс в една и съща поза и винаги във 11 часа. Магията му е импулсивност, действията които не се усмислят.

2. Ти, ако искаш да ставаш баща на 14-18 години или там на колкото си е твой проблем. Аз не искам. Мерси където ми разясни принципа как се размножават хората. Само да ти кажа, че може да се роди дете само от 2 жени. Казах ли ти, че си старомоден и неорентиран? :-o :?

3. Маркиз Дьо Сад е прав. Ако ставало въпрос за нещо, което излиза от твоите разбирания. Сигурно мразиш и хомосексуалисти и бисексуални и садо-мазо?Мнението за 3, 4, 6 и т.н. ти го чухме. Сигурно не пушиш защото е неправилно? Ти да не си от хората на Исус? Като те ударят един път по-бузата даваш и другата ли?
Недей нарушава 10-те Божии заповеди, че излиза от нашите разбирания и в очите ни си : ,,Пълен изрод''.

1. От името ми е ясно, защо и дрънкаш тези глупости. Така, явно е банално, защото са си омръзнали, то е станало ясно. Аз не съм против някаква разнообразие на пози, но това не и означава да преминеш цялата кама-сутра в един полов акт. Това пък последното за импулсивността изобщо нямаше никаква връзка с това, което говорих. И всъщност изобщо не съм говорил за разнообразие в позите, така че намесвай само неща, за които говоря, а не за неща, които не съм споменавал.

2. Не знам да се смея или да плача на глупостта можело да се роди дете от две жени. :razz: :razz: :razz: Как да се роди по естествен път ли? С нормален полов акт, с навлизане на пенис във вагина, с чувства между двете партньорки (знам за глупостите с ин витро, и донора на сперма или просто някой мъж да оплоди една от двете жени, но това си е същото). И разбира се съм стародомоден и неориентиран, защото съм с хетеросексуална ориентация, предпочиташ интимността между двама души, момиче и момче и не падащ си по перверзии като садизъм и мазохизъм така ли?? :-x :-x



3. Не мразя никой, нито хомосексуалисти, нито садисти, никой, дори съм общувал с много такива и съм се опитвал да им помогна да спрат да страдат, защото всяко едно от тези трите е едно огромно човешко страдание, но ти разбира се няма как да го разбереш

NeZaPoznat
05-18-2009, 06:49
Ако другата е по-хубава от гаджето - съгласен. Ако не е - не ! :D :D

Jazzer
05-18-2009, 07:53
Към Ilikeliljon

Стига с тези необмислени дефиниции - "секса е извършването на полов акт между двама души." Това изобщо не е вярно и затова звучи като говорене наизуст. Секса е много по-широко понятие.

И примера с животните изобщо не е уместен, защото точно там са големите оргии, погледни само кучетата пред блока си:) И това е нормално, за да бъде по-качествен плода, за това и женските избират най-силните мъжки.

Ето ти още един идиотски пример - цялостадо овце - 2 коча.

В допълнение на втората част от поста ти, която не прочетох мн внимателно, понеже ми омръзна, мога само да кажа.....хората са се перкали мъжката още мноооого преди Христа.

п.с и като обсъждате нещо, мислете. Не говорете наизуст.

Jazzer
05-18-2009, 07:55
Относно отношението ми към суинга, не съм сигурен дали би ми харесало. Просто ми е любопитно какво е усещането и за това питам, ако някой има опит да сподели.

Едно е на теория, друго е на практика.

Ilikeliljon
05-18-2009, 08:17
Към Ilikeliljon

Стига с тези необмислени дефиниции - "секса е извършването на полов акт между двама души." Това изобщо не е вярно и затова звучи като говорене наизуст. Секса е много по-широко понятие.

И примера с животните изобщо не е уместен, защото точно там са големите оргии, погледни само кучетата пред блока си:) И това е нормално, за да бъде по-качествен плода, за това и женските избират най-силните мъжки.

Ето ти още един идиотски пример - цялостадо овце - 2 коча.

В допълнение на втората част от поста ти, която не прочетох мн внимателно, понеже ми омръзна, мога само да кажа.....хората са се перкали мъжката още мноооого преди Христа.

п.с и като обсъждате нещо, мислете. Не говорете наизуст.

Не проблема е в това, че хората проектират човешки черти върху животни :D :D :D Животните не правят оргии, нито групови изпълнения само ние така го приемаме, защото ние хората правим оргии 8-) 8-) При животните всичко е въпрос на инстинкт и да нормално да се избират най-силните мъжки, така им е заложено. Нормално е мъжкия гълъб да се върти като полудял около женската, нормално е мъжкия паун да е 100 пъти по-красив от женския, всичко си е в духа на инстинктите и природата. Секса е широко понятие, но зад него се крие влечение, разликата в това е, дали влечението е добро или лошо. Именно за това по-горе споменах за Маркиз Дьо Сад. :-o :-o

Bellatrix
05-18-2009, 08:28
Не си падам по разменяне на партниори, твърде ревнива съм 8-) Не би ми харесало да го гледам как чука друга. Попринцип съм ЗА за всяко нещо в секса освен:
1. Тройки, четворки и тн. (както казах, защото съм ревнива).
2. Скат. (защото е хипер гнусно :x ).

Jazzer
05-18-2009, 09:34
Към Ilikeliljon

Браво. :) Последния ти пост вече ми хареса. Не е толкова сух като останалите ти и показва мислене.

Наистина ли мислиш, че хората проектират човешки качества върху животните? Според мен човешките качества са "по-висше" продължение на животинските.

Абе има ли някой тука, който да се е менкал. Я споделете преживяването. :D

sweetchef
05-18-2009, 20:11
Аз не сам пробвала нямам намерение и да пробвам :)