PDA

View Full Version : Случвало ли се е?



PlAmSsSsS
05-17-2009, 14:30
На някого случвало ли му се някога да преспи с най-добрия/ добрата си приятел/ка и след това да разбере, че има чувства кум него/ нея? Абитюрентка съм и най-добрият ми приятел, когото познавам от дете и сме съученици с него ми прави намеци за бала и понякога като, че ли изпитвам нещо към него, а понякога даже ми става гадно, като си представя аз и той в едно легло.
Та ми е интересно случвало ли се някога нещо подобно на някой от вас и как минаха нещата?

3oPuTy
05-17-2009, 15:11
Да спя с най-добрия си приятел за мен е като да спя с брат си (не,че имам брат де 8-) ) ... :? :? :?

sweetchef
05-18-2009, 20:15
На мен ми се е случвало подобно нещо но не се стигна до секс.В крайна сметка след случилото се,се очуждихме и сега дори и не се търсим :(

FeelMe
05-18-2009, 20:19
Абитюрентка съм ...
по темата:не ми се е случвало , няма и да ми се случи.Просто не мога да си представя аз и най-добрият ми приятел дори да се целунем,какво остава за секс... :?

Rofl4e
05-18-2009, 20:24
:grin: ми не никога,,

Fucklove92
05-18-2009, 20:35
Случи ми се нещо подобно..щеше да се стигне до секс,но се изплаших и от тогава не сме си говорили даже не сме се виждали..май вече година мина :-o

Carmen_Kass
05-18-2009, 22:48
Неееее

d0itwell
05-18-2009, 23:34
Случи ми се нещо подобно..щеше да се стигне до секс,но се изплаших и от тогава не сме си говорили даже не сме се виждали..май вече година мина :-o

и при мен нещо подобно беше

H8_mE
05-19-2009, 08:10
Аха случвало ми се е много е шибано!Сега сме на здр - здр! :) Ама с времето всичко се забравя и не ти е толкова гадно както в началото!Да поясня,че не сме правили секс! :D Дори не сме се целували,но чувствата ги имаше! :)

Jazzer
05-19-2009, 08:20
Аз съм мъж и ми се е случвало да се стигне до секс с най-добрия ми приятел да. :)

Напихме се, той ми се усмихна и любовта между нас бликна.

Сега не си казваме нито здрасти, нито чао.

:grin: :D :D

Душата ми кърви и на ануса ми пари. :grin:

NeZaPoznat
05-19-2009, 10:30
Защо момичетата могат да правят секс с човек, който познават от ден два, а се дърпат да правят секс с приятелите си ? Оправданието обикновено е - да не си разваляме приятелството.. :shock:
Произволен цитат:

На мен ми се е случвало подобно нещо но не се стигна до секс.В крайна сметка след случилото се,се очуждихме и сега дори и не се търсим :(

И кво ?? Запазихте ли си безценното приятелство ? Или много от вас не знаят, че момчетата се сприятеляват главно с момичета, които харесват ? Явно не знаете - ами ето казвам ви го :?

bebok
05-19-2009, 13:08
mi ne ne e
ne 4e nesum si go mislila de
no ne e
:)

Mimito1991
05-19-2009, 13:10
не ми се е случвало .. и не вървам да ми се случи , но нищо не се знае все пак :D

neznaesh
05-19-2009, 18:27
Секс с приятел никога не съм правила, нямам и на намерение да правя. С познати може :]

posssesssed
05-19-2009, 18:34
Аз съм мъж и ми се е случвало да се стигне до секс с най-добрия ми приятел да. :)

Напихме се, той ми се усмихна и любовта между нас бликна.

Сега не си казваме нито здрасти, нито чао.

:grin: :D :D

Душата ми кърви и на ануса ми пари. :grin:

Човече, бързо направи думата 'приятел' в женски род докато несме ти лепнали нарицанието ''гей - сочете го с пръст''

PlAmSsSsS
05-20-2009, 22:26
абе аз с най-добрия ми приятел съм се целувала 1 път. но то беше защото други ме бяха предизвикали и тогава той дори не знаеше, че изобщо ще направя нещо подобно и из 1 път го завъртях към мен и го целунах, но и не се дръпна. даже се целува страхотно:) после обаче не можехме да се погледне в очите няколко дена, а нз ако спя с него какво би станало. той ми вика, че него не го бъркало и на другия ден пак ще сме били като преди, но аз малко се съмнявам, а като че ли изпитвам нещо към него...