PDA

View Full Version : iPod Touch



LetTheMusicPlay
05-17-2009, 19:46
Искам да си купя Ipod Touch и искам да питам ако някой има за колко си го е взел и дали наистина си струва
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ВРЕМЕТО, КОЕТО ЩЕ МИ ОТДЕЛИТЕ 8)

PiruBloodz
05-17-2009, 19:51
ок

Jamalska
05-17-2009, 19:54
Ми един фр има,вманиачен е по него,нон-стоп нещо му бара по екрана.Добре си работи.А последно като гледах оферти имаше и за по 400лв и даже малко по-малко.

EarthShaker
05-18-2009, 10:32
яко е :)

Jesus
05-18-2009, 13:25
http://plesio.bg/apple-ipod-c-69977613/ipod-touch-8gb-2nd-generation-p-234469.html

girlstar96
05-18-2009, 20:57
Аз имам iPhone 3G много си го обичкам :) наште ми го взеха за 1200 но това е iPhone нз как е с Ipod Touch . Обаче в България много от екстите не са възможни да използване :(
Но щом говорим за ейпъл аз съм за пробвай

Joc
05-19-2009, 14:50
Аз имам iPhone 3G много си го обичкам :) наште ми го взеха за 1200 но това е iPhone нз как е с Ipod Touch . Обаче в България много от екстите не са възможни да използване :(
Но щом говорим за ейпъл аз съм за пробвай

абе ти 1 аватар нямаш, пък за Iphone ще лъжеш ...

afterforever
05-19-2009, 14:55
ти мани аватара, ама ако 96 е наборът й... :shock: :shock:

Joc
05-19-2009, 15:04
тогава е трябвало Nokia N96 да си купи ;)

yavorski
06-05-2009, 11:21
Здравейте, продавам Apple Ipod Touch 16GB, на 4 месеца е + Jailbreak ( могат да се качват и кракнати приложения). Ipod-a върви в комплект с оригиналните слушалки + всички оригинални атрибути, които са с него.
Има нормални следи от употреба( те са неизбежни ).



Цена: 390 лева
Град: София
Телефон : 0878 85 84 37
Skype: yaforski

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-11-2009, 01:41
аз имам iPod Touch (second generation, 8GB)... да ти кажа ..... не мисля че си струва парите... като изключим това че мога да гледам филми и слушам музика на него друго не правя.. + ако искаш игри трябва да доплащаш допълнително така че не е само до това което плащаш за ипода... + слушалките са супер некачествени, 2 от приятелките ми имат същия iPod и слушалките са се развалили на 2рата 3тата седмица.. хД + някакъв много лесно се драска.... + ебати сложнотията е да си сложиш музика на него ;д .... какво още... абе играчка си е ... интересно е в началото ама сега като нищо не мога да правя с него ми е някакъв тъп... просто ако се чудиш за какво толкова да си изхарчиш парите изхарчи си ги за телефон хД по качествено е според мен :-o

KoRnFlAkE
06-11-2009, 02:01
waste of money, според мен.

Loshotia
06-11-2009, 07:49
Eдна приятелка имам, която изобщо не е доволна от ipod като цяло. Изпуснала машинарията( нейния е 80гб)от леглото и повече не искала да се пусне

rauwkost
06-11-2009, 09:36
Хехе, Бандитке, има и free apps, моите слушалки не са мръднали вече 1 година ако не и повече, а и можеш да сложиш разни протектори отпред на екрана и отзад или направо един калъф и нямаш грижи. :)
Loshоtia, 80гб. са от "Video" серията и са много по-назад, смисъл те са без "Shock Protection". Заслужава си според мен, но ако ще взимаш от Америка, вземи си един АйФон направо. :)

PuFl
06-12-2009, 22:47
Ехе вие какво направихте. Мога да ти кажа че в амазон.ком го има за 100-макс 200 долара. Аз моя си го взех за 80 кинта казват че е менте ... ама държи много 8)
Моя си го взех от един бълг. аукцион ( ся самоче не мога да се сетя как се казваше :-o ) Като имаш впредвид ,че онзи ден баща ми го заля с ром.... И айпода бачка
Айде пожелавам ти да намериш тоя , който най-мн те кефи :twisted: :grin:

afterforever
06-12-2009, 22:52
a[N]D[i]T[k]a]аз имам iPod Touch (second generation, 8GB)... да ти кажа ..... не мисля че си струва парите... като изключим това че мога да гледам филми и слушам музика на него друго не правя.. + ако искаш игри трябва да доплащаш допълнително така че не е само до това което плащаш за ипода... + слушалките са супер некачествени, 2 от приятелките ми имат същия iPod и слушалките са се развалили на 2рата 3тата седмица.. хД + някакъв много лесно се драска.... + ебати сложнотията е да си сложиш музика на него ;д .... какво още... абе играчка си е ... интересно е в началото ама сега като нищо не мога да правя с него ми е някакъв тъп... просто ако се чудиш за какво толкова да си изхарчиш парите изхарчи си ги за телефон хД по качествено е според мен :-o

Оф, а ти какво си очаквала, че можеш да правиш на него? Да ти носи чаши с вода ли?! А твоите приятелки, ако се и къпят с него, е ясно защо не работят слушалките. Всичко зависи от грижата, която полагаш към него. Се пак е touch и се предполага, че няма да го подхвърляш, нали? Изобщо не е сложно да слагаш (което впрочем мисля, че се казва качваш) музика на него... щом аз успях.

PuFl
06-12-2009, 22:57
[quote=Loshotia]докато ми е в джоба, а с Тъч не виждам как ще стане номера изобщо.
Отстрани има копчета 8)

PuFl
06-12-2009, 23:02
Е да ... за пауза няма :? и поради тази причина не става за пищов в даскало :-D

EroSennin
06-12-2009, 23:02
е то винаги може да си вземеш и други слушалки имам чувството че тия дето са фабричните не струват повече от 5лв :С

afterforever
06-12-2009, 23:03
Всъщност от много време им слагат гадни слушалки в комплекта.
Преди 5 години си купих 4-то поколение (20 гб) от САЩ и бяха с Алтек слушалки, които издържаха малко повече от самият айпод (прееба му се харда).

След това си взех 5.5 Видео, който беше с някакви абсолютни no name боклуци, които вадеха ужасен звук. Други хора, които си взеха нови айподи също се оплакваха от качеството им. Просто явно са решили да спестят някой и друг долар от качествени слушалки..

Моят поТ е на няколко дни и не мога да кажа за себе си, но познати (4-ма човека визирам) имат от ъъ почти година?... нещо такова, слушалките им не са се скапали за миг... Може би пък да е въпрос на шанс :-o

afterforever
06-12-2009, 23:10
Мен ме дразни еднаквата им дължина, шото съм свикнал със слушките на телефона, които имат разилчна дължина и са ми толкова удобни... :-k

PuFl
06-12-2009, 23:11
Моите които вървяха с Ипода , отначало едната слушалка не бачкаше , и аз ги хвърлих... И така най-издръжливите ми слушалки са издържали 3 месеца.Ама понякога имам чувството че тея от 1,50 понякога са по-качествени :D 8-)

EroSennin
06-12-2009, 23:14
имах creative ep-830 в комплект с плеъра за 5 месеца се скапаха, сега искам да си взема нови но са много пари, но опеделено за тези слушалки си заслужава :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-14-2009, 04:07
a[N]D[i]T[k]a]аз имам iPod Touch (second generation, 8GB)... да ти кажа ..... не мисля че си струва парите... като изключим това че мога да гледам филми и слушам музика на него друго не правя.. + ако искаш игри трябва да доплащаш допълнително така че не е само до това което плащаш за ипода... + слушалките са супер некачествени, 2 от приятелките ми имат същия iPod и слушалките са се развалили на 2рата 3тата седмица.. хД + някакъв много лесно се драска.... + ебати сложнотията е да си сложиш музика на него ;д .... какво още... абе играчка си е ... интересно е в началото ама сега като нищо не мога да правя с него ми е някакъв тъп... просто ако се чудиш за какво толкова да си изхарчиш парите изхарчи си ги за телефон хД по качествено е според мен :-o

Оф, а ти какво си очаквала, че можеш да правиш на него? Да ти носи чаши с вода ли?! А твоите приятелки, ако се и къпят с него, е ясно защо не работят слушалките. Всичко зависи от грижата, която полагаш към него. Се пак е touch и се предполага, че няма да го подхвърляш, нали? Изобщо не е сложно да слагаш (което впрочем мисля, че се казва качваш) музика на него... щом аз успях.

лично мнение! тфа че аз не го харесвам особено не ти дава право да ме наападаш... :?