PDA

View Full Version : кървене



BeBsItO
05-17-2009, 19:00
Здравейте.
Имам доста странен проблем и искам да попитам случвало ли се е на някойй от вас. Менструацията ми свърши пред 2 седмици.....но от наколко дни насам забелязвам кафеникави следи и дори малко кръв,което силно ме притеснява.

От какво може да е? Предполагам,че ще ида и на лекар скоро.

clever
05-17-2009, 19:41
да не би да е започване на следващата... :-o
не е излишно да те прегледа лекар все пак :) успех

BeBsItO
05-17-2009, 19:55
не,чак на 04.06 трябва..... да е следващата.

П.П. На 17 години съм и по принцип съм правила секс,но от няколко месеца........не съм......така че изключваме възможността кървенето да е от това.

xplay
05-17-2009, 21:44
Мии аз имах такъв проблем и ходих на гинеколог, който ми предписа М..... или нещо такова беше. Така 2 седмици имах кървене.. тъпо. Върви и се консултирай с лекар, на мен ми казаха, че е на хормонална основа.
Дано не е нещо сериозно! :)

rabbit13
06-05-2009, 17:23
Здравейте.
Имам доста странен проблем и искам да попитам случвало ли се е на някойй от вас. Менструацията ми свърши пред 2 седмици.....но от наколко дни насам забелязвам кафеникави следи и дори малко кръв,което силно ме притеснява.

От какво може да е? Предполагам,че ще ида и на лекар скоро.
samo edin vupros kolko teji6 i izob6to pulna li si 6toto pri po pulnite i imdva po 4esto

xplay
06-06-2009, 12:43
Здравейте.
Имам доста странен проблем и искам да попитам случвало ли се е на някойй от вас. Менструацията ми свърши пред 2 седмици.....но от наколко дни насам забелязвам кафеникави следи и дори малко кръв,което силно ме притеснява.

От какво може да е? Предполагам,че ще ида и на лекар скоро.
samo edin vupros kolko teji6 i izob6to pulna li si 6toto pri po pulnite i imdva po 4esto


Като не можеш да дадеш компетентен отговор не се обаждай!

blackvelvet
06-06-2009, 15:37
Може да се е получило от силен стрес.Или може би от притеснение.Но по-добре е лекаря да ти каже...Успех :)

kalpazanka
06-08-2009, 11:39
Розова овулация?