PDA

View Full Version : Последния учебен ден



Magichkaa_
05-17-2009, 19:08
Ето,че и наближава за мен и всички ученици в 7ми клас и тези,които се разделят с класа и любими учители.
7ми клас съм и На 15.06.09г. трябва да се разделя с класа си и учителите си(имам само двама любими,които ще ми липсват много..),с които съм била 3 години.

Та имам няколко въпроса :}}
1.Ще ви липсва ли училището,класа,учителите?
2.Вие плакахте ли на завършването на 7ми клас..?(за по-големите) :oops:
3.Седмокласници,Вие ще си поплачете ли или не ви пука особено?
Ако някой иска може да разкаже за своят последен учебен ден на завършването на 7ми клас!
:)

YouCantStopMe
05-17-2009, 19:11
Определено няма да плача много,но няма и да съм особено щастлива.И аз не знам.Има хора,които не понасям,но с някой съм близка.Естествено,че ще ми липсват,но да се надяваме следващата година да попаднем в по-добри класове.Ние никога не сме били едно цяло.

damdam
05-17-2009, 19:24
1.Ще ви липсва ли училището,класа,учителите?
[/b]Класът не толкова много. Последната година толкова са си променили... и то не към добро. Нямам търпение да дойде края на гиданат, защото найстина едва ги трая. Надявам се само да попадна на по-добър клас другата учебна година. А от учителите има двама, с които ще ми е гадно да се разделя. Наистина са много добри... :(
3.Седмокласници,Вие ще си поплачете ли или не ви пука особено? Най-вероятно не. С тези, с които искам, ще се срещам през ваканцията. А за другите даже ще съм щастлива, че няма да се налага да им гледам простотиите всеки ден.

Ivalinka
05-17-2009, 19:26
аз в седми клас бях нова ученичка, така че за една година не съм се привързвала... не ми беше мъчно за класа, но след време се връщах в училище.. от позицията на бивш ученик е много по-приятно :)

Tutmanik
05-17-2009, 19:52
НИщо няма да ми липсва.Освен 3-ма 4-ма човека.Всички други хора мразя и самото даскало го мразя.Може би ще плача,щото винаги плача кат се раделям с някого.

nefchi_bs
05-17-2009, 19:55
Аз миналата година си поплаках..Бившите ми съученици а и даскалите бяха лица :D Ама не е болка за умиране,ще се запознаете с по-хубави хора според мен...

YouCantStopMe
05-17-2009, 20:06
Оо,забравих да спомена някои от учителите..
КЛАСНАТА!най-добрата госпожа..Ще ми липсва,разбира се.Не знам как успя да ни издържи.Бяхме ужасен клас.Една от най-добрите в областта. =D>
Господина по география също ще ми липсва.Страхотен господин...Несъмнено! [-(

elsy
05-17-2009, 20:30
Дам, плаках последния ден, много ми беше мъчно за класа, имаше яки хора. В последствие забравих за повечето. 8-) Някои даже 'здрасти' не ми казват. 8-) Само с две момичета си останахме много добри приятелки и до днес. :)

AnIcHkAtA
05-17-2009, 20:38
Да, ще ми липсват много.Обичам ги, въпреки че съм от година-две с тях.Изключително печени и големи сладури.Е, има 3-4-5, с които не си говоря, но на фона на останалите 24 те не могат да привлекат интереса ми :D .Като цяло класът ми е много хубав, всички са задружни, въпреки че има групички тук-там, но това е заради интересите, а не заради хората.Уважаваме се и никога не сме се топили за каквото и да е.Когато някой е направил беля, всички се признаваме за виновни и оставаме ненаказани или боядисваме някоя стая :D , което си е забавно.Учителите ми пък са върха.Строги, но опитни и когато виждат, че имаш желание, винаги биха ти помогнали, дори подарили.Определено ще ми бъде мъчно за доста хора, но такъв е животът..

BladeDancer
05-17-2009, 23:53
тези които са ти приятели наистина ще си останете приятели ... Другите може спокойно да им покажеш един среден пръст и си готов/а!

sm_95
05-18-2009, 05:08
Със сигурност някой ще ми липсват и ще си поплача. Няма такива за които се радвам че се разделяме (е може би 2-3). Класния супер много ще ми липства не смятам че ще срещна друг като него, ще ми е мъчно и за някой от госпожите (всъщност на всички). Абе като цяло на последния учебен ден няма да сме приятна глетка (100% вс. момичета ще плачем)А и не очаквам да се събираме и да се виждаме (може един два пъти) но с тези на които наистина държа ще направя вс. възможно нищо да не се промени!

Sisito941
05-18-2009, 05:37
Ето,че и наближава за мен и всички ученици в 7ми клас и тези,които се разделят с класа и любими учители.
7ми клас съм и На 15.06.09г. трябва да се разделя с класа си и учителите си(имам само двама любими,които ще ми липсват много..),с които съм била 3 години.

Та имам няколко въпроса :}}
1.Ще ви липсва ли училището,класа,учителите?
2.Вие плакахте ли на завършването на 7ми клас..?(за по-големите) :oops:
3.Седмокласници,Вие ще си поплачете ли или не ви пука особено?
Ако някой иска може да разкаже за своят последен учебен ден на завършването на 7ми клас!
:)

1.На мен ми липсват само някои хора
2.Плаках много,както и всички момичета :( Последния ден мина с рев и то много.Особено като пуснаха песента на Тоника-Един неразделен клас :cry:

Undying
05-18-2009, 07:35
Мале кога бях 7ми клас... Не помня много от последния ми ден с по-бившия ми клас, но бяхме 7 години заедно и определено не ми беше весело. Не съм плакала, но ми беше тъжно. И все пак някои от бившите ми съученици ги срещах всеки ден и в следващото ми даскало, макар и да не бяхме от един клас. Определено класът, с който бяхме от 8ми до 12ти клас ми беше много по-скъп, станахме страшно близки, и в неделя на бала сигурно ще падне голям рев (като си спомня изпращането, незнам какво ще е на бала... :-D ). От учителите никой не ми е липсвал, доста некадърни бяха повечето. Но пък онзи ден се видях с една съученичка от онзи клас и се прегръщахме, разцелувахме, говорихме си. Което говори че дори и да не сме се виждали толкова време, пак си оставаме в някои отношения близки. Най-малкото прекарах детството си с тези хора. :)

bubblebabe
05-18-2009, 07:40
6ти клас съм, но ще пиша в темата 8-)

Предполагам, че няма да плача. Не ми се отдава. Но определено по друг начин ще си изразя чувствата (говоря за 7ми клас). Не сме задружни, на групички сме. Определено от класа ще ми пука за има, няма 6-7 човека. С тях ЩЕ се виждам, в това съм сигурна.
Класната ми ще ми липсва много. Няма такава класна, която да ни издържи. Всъщност се надявам другата година да ни е класна, да не се откаже от нас.
Тази по история също ще ми липсва, но живее в съседния блок и ще я срещам.
Въпреки всичко ще ми е много трудно да се разделя с всички. Обичам си класа, колкото и нетърпим да е.

zvezdichkaaa
05-18-2009, 07:40
Аз сега съм в 8ми и не съм плакала,нито ми е било тъжно.Радвах се,че ще се оттъра от тъпите кокошки от класа ми.Сега класа ми е много по-хубав и ще ми е по-мъчно за него сега,като всеки се разпръсне нанякъде.Обаче не е края на света и не ми пука особенно.А за г-жите и за тях не ми дремеше те и тази година са ми горе-долу същите с разликата,че сега има няколко по-свестни от миналата (:

TheNewReligion
05-18-2009, 11:36
Хайде по-бързо да идва 15...Искам да се махна от това училище и от този клас. От 21 съученици, 19 са използвачи до мозъка на костите си. Когато няма с кого да отидат до магазина: "Ели, айде до магазина." Иначе и едно "Здрасти" не казват. :? Да не говорим какви лицемери са. А относно класната- безотговорна и несправедлива. :? Абе, ужас...Няма да пророня и една сълза. Отивам да си взема бележника и се махам.

DieselBlood
05-18-2009, 11:48
Та имам няколко въпроса :}}
1.Ще ви липсва ли училището,класа,учителите?
2.Вие плакахте ли на завършването на 7ми клас..?(за по-големите) :oops:
Не,не плаках.Даже празнувах.Мразех класа си,освен 4-5 човека.Всички други бяха смотаняци от класа.Мъчно ми беше за няколко госпожи само.

lussi
05-18-2009, 14:41
Не помня някой да е плакал след 7ми , ние не бяхме мн задружни всъщност,ама и на изпращането 12ти клас не плакахме, противно на очакванията...

detelina101
05-18-2009, 14:50
1.Ще ви липсва ли училището,класа,учителите?
[/b]Класът не толкова много. Последната година толкова са си променили... и то не към добро. Нямам търпение да дойде края на гиданат, защото найстина едва ги трая. Надявам се само да попадна на по-добър клас другата учебна година. А от учителите има двама, с които ще ми е гадно да се разделя. Наистина са много добри... :(
3.Седмокласници,Вие ще си поплачете ли или не ви пука особено? Най-вероятно не. С тези, с които искам, ще се срещам през ваканцията. А за другите даже ще съм щастлива, че няма да се налага да им гледам простотиите всеки ден.

Carmen_Kass
05-18-2009, 15:32
Завърших 7ми кл.преди мноооооого мноооооого време.Нито ми липсва,нито съм плакала,даже много се кефех,че завършвам и се махам

1.Ще ви липсва ли училището,класа,учителите? -НЕ
2.Вие плакахте ли на завършването на 7ми клас..?(за по-големите) :oops: -НЕ
3.Седмокласници,Вие ще си поплачете ли или не ви пука особено?
Ако някой иска може да разкаже за своят последен учебен ден на завършването на 7ми клас!

FuCkInBuBbLeGuM
05-18-2009, 15:51
Определено няма да плача много,но няма и да съм особено щастлива.И аз не знам.Има хора,които не понасям,но с някой съм близка.Естествено,че ще ми липсват,но да се надяваме следващата година да попаднем в по-добри класове.Ние никога не сме били едно цяло.

и ние :?

Infinity
05-18-2009, 17:28
Ами аз сега съм седми клас,но няма да се местя...обичам класа си и училището и всичко.. 8-) Мисля,че сме готин клас,въпреки че понякога има малки недоразумения.Доколкото аз знам ще си останеме почти всички,така че няма да има проблем.Е,поне не голям,защото един човек ще се премести,а към него винаги съм имала нещо.. :-o

KisS4y
05-18-2009, 19:49
ми .. сега съм седми клас ии след по малко от месец завършваме .. ии ДА много ще плача както и миналата година понеже имаше голяма възможност след 6 клас да ни разбият понеже бягме много малко .. но за щастие не стана тка .. а тази година още повече ш се плаче хах .. 7 години сме били заедно .. с някои сме от 3 а с други от 2 .. но всички ги обичам.. винаги сме били най-единния клас в училището винаги ни хвалеха с тва .. но само с тва :D за най-мръсна стая спечелихме .. вече трета година :D аз сега няма да се местя да уча никуде другаде .. ама повечето от класа ще заминават иии .. незнам как ш повлияе тва на всички .. все пак 7 години не са никак малко а с повечето дори се знаем още от яслата .. иии тка :) peace

KisS4y
05-18-2009, 19:52
ми .. сега съм седми клас ии след по малко от месец завършваме .. ии ДА много ще плача както и миналата година понеже имаше голяма възможност след 6 клас да ни разбият шото бяхме много малко .. но за щастие не стана тка .. а тази година още повече ш се плаче хах .. 7г сме били заедно .. с някои сме от 3 а с други от 2 .. но всички ги обичам.. винаги сме се подкрепяли винаги сме си помагали с квото можем и както можем .. винаги сме били най-единния клас в училището винаги ни хвалеха с тва .. но само с тва :D за най-мръсна стая спечелихме .. вече трета година :D аз сега няма да се местя да уча никъде другаде .. ама повечето от класа ще заминават иии .. незнам как ш повлияе тва на всички .. все пак 7 години не са никак малко а с повечето дори се знаем още от яслата .. иии тка :) peace

vesito13
05-18-2009, 19:59
Леле вие пък все едно е настъпил края на света . Миналата година бях 7 клас , разделих се с класа си , но от последния учебен ден имам толкова ухилена снимка , че няма на къде . Не съм си и помисляла да рева , беше ми яко , беше един прекрасен ден . Никога няма да забравя нито един от дните в това прекрасно училище , колкото и глупости да се говорят за него ... Толкова задружен клас бяхме , такава идилия , а сега няма и помен от това , новият ми клас е .... нямам думи . Вече не очаквам и на половина онази приказка , която изживях през първите си 7 години в училище ... Последният учебен ден , знаех , че се разделям с всичко това , но исках последния ден да е като всичките седем години . Просто на всички лицата сияеха :)

XceSS
05-18-2009, 20:19
Ако всички сте от един и същи град, никой няма да ти липсва, защото от време на време, ще се виждате.
Пък и ако някой ти липсва, най-лесно да излезете да се видите.
Като влезеш в друго училище, ще се запознаеш с по-готини хора, ВЕРВАЙ МИ :D