PDA

View Full Version : да се върна ли при него :(



raia338
05-17-2009, 22:22
Значиии ходих с едно момче 2 седмици,парвите два дена се държеше супер,но после не ме търсеше,по скайп не пишеше,на ден минаваше само с 1 кликване :x ..аз го питах защо се държи така,той каза,че няма причина и ми поиска втори шанс,аз естествено му го дадох като очаквах наистина нещата да се променят...но НЕ! той продължаваше да се държи безразлично и аз му написах смс,че съм сгрешила,че въобще съм се занимавала с него...после той ми писа по скайп,че много сажалява и че осъзнава грешката си..както и да е,разбрахме се да си останем фр..но онзи ден той ми написа в импулсе целувки и през нощта ми е званял...според вас дали в момента съжалява и ако е така,да се върна ли при него :-o :cry: :cry:

smileforyou12
05-17-2009, 22:50
не не съжалява явно целта му е била само да тръгне с теб
а ако случайно има друга възможност да се върнеш при него недей няма смисъл казва ти че съжалява ти се връщаш и пак е същото :?
според мен когато първия път не вървят нещата и втория въщо просто няма смисъл да се пробва и трети

got2Bthe1
05-17-2009, 22:56
Явно съжалява ама на твое място не бих му дал втори шанс...

П.П. Нещо обаче не ми стана ясно вие не си ли говорите в темата видях няколко пъти "пишем си смс" "пиша по скайп" "пиша в импулс"....най-добре се разберете някаде само двамата....

cinderella_gugutka
05-18-2009, 04:31
ако поне малко държеше на теб нямаше да постъпи така :?

mechtaq_za_teb
05-18-2009, 04:40
Не се доверявай така лесно... :(

valdesbg
05-18-2009, 05:34
Бившите са бивши.

miss_asi
05-18-2009, 05:40
Бившите са бивши.

NeZaPoznat
05-18-2009, 05:57
Значиии .....но онзи ден той ми написа в импулсе целувки и през нощта ми е званял...според вас дали в момента съжалява и ако е така,да се върна ли при него :-o :cry: :cry:

Според мен се е напил :?

Явно не е стока. Не си струва труда :?

Hilary_
05-18-2009, 09:12
Разкарай го няма смисъл...човек не се порменя... :? :?

scoobydors
05-18-2009, 09:44
Не.

Dollystar
05-18-2009, 09:45
Явно съжалява ама на твое място не бих му дал втори шанс...

П.П. Нещо обаче не ми стана ясно вие не си ли говорите в темата видях няколко пъти "пишем си смс" "пиша по скайп" "пиша в импулс"....най-добре се разберете някаде само двамата....

simonchety
05-18-2009, 10:31
Все едно чета моята история...аз съм в абсолютно същата ситуация в момента и напълно те разбирам,защо си се връщала при него вече,след като со го видяла какъв е.И аз така 2 седмици 2-3 пъти му прощавах отвратителното държание,безразличието и т.н...отначало вярвах,че ще успея да го променя,но ми стана ясно,че от такъв човек като него не мога да очаквам нещо по-различно.С всичките си мили думи и лъжи успяваше да ме заблуди,че връзката ни щяла да бъде сериозна и всякакви други заучени фрази,които е казвал на всяка. И така после пак ме потърси както и очаквах( макар че го харесвам толкова много и съм го показвала безброй пъти,въпреки всички лъжи и обиди) реших да не се занимавам с него и моя съвет към теб е да го оставиш,защото едва ли има някоя,която заслужава подобно онтошение. :-)