PDA

View Full Version : според вас какво тряа напрая



nqkafsi_tam
05-18-2009, 00:15
Има едно момиче, което знае че я харесвам, обаче тя не ме харесва смисъл незнам и аз, но вече не иска да има нищо общо с мен щото аз доста пъти бях много откровен с нея и й споделих за моите чувства към нея и тя някак се отдръпна от мен и така...
Въпроса ми е, когато някой не те харесва, наранил те е толкова много, че чак те е накарал да го намразиш, а ти го обичаш толкова много, че почваш да си мислиш, че всъщност ти е направил услуга, като те е накарал да го намразиш, защото така ще го забравиш по-лесно, но от друга страна ти още я обичаш смисъл аз още я обичам, по-няква си моя представа дето винаги съм си я обичал.... Защото ддз и аз...
Ще го обясня по-просто:
Когато видиш истинската същност на някой човек и се докоснеш до нея ти се влюбваш в него, толкова много го харесваш, че си готов да направиш всичко за този човек, в случая както аз съм готов на всичко за нея... Но просто не съм телепат и незнам какво тя иска от мен,
вероятно абсолютно нищо, щото даже вече не си говорим...,
но тук става въпрос за мен не за нея.... и какво аз искам, честно казано искам да сме приятели с нея, но ми е малко трудно, когато си казваме две думи в седмицата или както напоследък абсолютно нищо от месец и нещо, а има неща, които ни свързват толкова много .... че просто няма как да не се виждаме от време на време, но това е дълга история...
Може би въпроса е "Как може да ми пука толкова много за нея, като на нея не й дреме за мен?" или варианта "Защо давам всичко за нея, а тя даже не ми говори?"
не е смисъл някак си, може и аз да съм прекалил преди с цялата тая искреност няколко пъти и тей като тя неможе да ми отвърне със същото да ме избягва и тей като на мен ми стана малко не удобно и аз да я избягвам леко ;D, но как да стана приятел с момиче, с което се познаваме от 10 години, не си говорим, никога не сме си говорили повече от 10-20 изречения ги кажи или повече от 5 мин... освен ако не сме в обща компания или нещо такова...
Добре ясно е, че от самото начало тя не ме харесва - толкова много време и даже вече не си говорим, ся как да променя това, като променя другите неща? Опитвам се да контролирам ситуацията, но тя винаги контролира мен.....
Толкова ли съм гаден, че не оставям момичето намира и немога просто да й простя за това, че не ме харесва и да кажа няма проблем и да продължа живота си ...... "явно да" .....
Ако някой има няква идея може да споделя ;D

cinderella_gugutka
05-18-2009, 04:21
еми съжалявам ама ти си много дале4е от мойта представа за любовта...в интерес на истината това твойто никога не бих го нарекла любов-просто някакво привли4ане и прищевка.за да оби4аш някого трябва да си ходил с него /нея поне 2 месеца ,а вие дори не сте си говорили за пове4е от 5 мин. :? и аз бях луднала по 1 мом4е с което не бяхме ходили но с него поне си говорихме всеки ден наи - малко по 10 мин. нямаш ли поне малко воля :-o

nqkafsi_tam
05-18-2009, 17:21
hahaha

fenasf
05-18-2009, 17:32
Местожителство: skitnik sam :P haha


:D :D :D :D

много добре разбирам положението ти защото и аз съм бил така - щом ни та ще просто ни та ще...sry така стоят нещата намери някоя дето те харесва по-точно ще се появи такава недей само страдай по тази

monityyy95
05-23-2009, 19:18
Бори се за нея! (ако си струва...)