PDA

View Full Version : легнах с негоф фр



LDto
05-18-2009, 01:18
ами какво да кажа онзи ден или по точно вчера сутринта 2:30 някъде там си легнах с един приятел на бившия ми не ми и пука ако разбере на мен ми хареса и дори бих повторила защото мн го ОБИЧАХ този келеш мръсен а той се подиграваше с мен!!! Момичета не си мислете че да обичате значи че сте обичани по добре бъдете леко студени за да не бъдете силно наранени

RAWRRR
05-18-2009, 03:08
курва

hackers
05-18-2009, 03:53
Какво мога да ти кажа освен да продължиш с него :) а бившияти щом се е държал така с тебе трябва да не ти пука кво ще мисли или ще прави ;) само напред момиче ;)

Ilikeliljon
05-18-2009, 06:11
ами какво да кажа онзи ден или по точно вчера сутринта 2:30 някъде там си легнах с един приятел на бившия ми не ми и пука ако разбере на мен ми хареса и дори бих повторила защото мн го ОБИЧАХ този келеш мръсен а той се подиграваше с мен!!! Момичета не си мислете че да обичате значи че сте обичани по добре бъдете леко студени за да не бъдете силно наранени

Разбирам, че си страдала, но мисля, че никой тук няма полза от тези съвети да бъде студен. Всъщност вместо някой да се прави на леко студен може да разбере кое, защо и как е станало в неговата връзка, а в случая това важи още повече за теб. Вместо да даваш глупави съвети по-добре се замисли за тези неща. Не се обиждай от това, което ти казвам, чисто и просто мисли и чувствай. :) :) :)

NeZaPoznat
05-18-2009, 06:18
Ееееее защо си си легнала с него ??!! :o :o :o :o

Можехте и прави да го направите :D :D :D :D

tribaler0
05-18-2009, 06:21
Защо си го направила няма нищо по лошо от това да си легнеш с негов приятел :-# на мен лично ако ми го направят няма да го простя никога :-# :-# :-# :-#

kris4ann
05-18-2009, 08:55
Поздравления!! 8-)

bsd
05-18-2009, 09:07
И аз имах подобна ситуация, но скъсахме по взаимно съгласие, мина се около седмица и се запознах с неяна приятелка, която беше супер готина и след няколко излизания на кафе с приятелката й, ко стана и аз незнам, но "преспахме", та след още няколко дена тръгнахме. Не те съветвам да тръгнеш с приятеля му, просто разказвам тази случка, но ако тръгнете няма да има коментари от сорта


к***а

Защо да е к***а? Спала е с приятеля му след като са скъсали.

BiboW
05-18-2009, 10:15
к***а

:D :D :D

Vichko0o
05-18-2009, 10:45
Майка ти да *** к**** нещастна. 1-во тая тема е за секция ЛЮБОВ. Нитоо бесняваш кво сте правили в легото нито нищо направо да ти я трият малоумната темичка. Отностно съвета ти ОМГ !! Как може да има толкова простовато население бе ? Тва, че са те наранили не означава, че си единствена сещаш ли се ? Всички сме претърпяли някакви неща..... И ся дай заради тва, че ти не можеш да се оправиш с някво въшливо момченце всички да си загубиме чувствата, а? Винаги когато чакаш най-лошото то ще дойде така, че продължавай ;) Де*а малоумната челяд, ей нема да се научите вие бе !!!!!

Macallan
05-18-2009, 10:47
аз вчера си легнах с леглото

XceSS
05-18-2009, 10:56
Ми ОК

myNameIsImmortal
05-18-2009, 11:09
Златен медал под формата на пенис ли искаш?? :-o

RAWRRR
05-18-2009, 12:40
И аз имах подобна ситуация, но скъсахме по взаимно съгласие, мина се около седмица и се запознах с неяна приятелка, която беше супер готина и след няколко излизания на кафе с приятелката й, ко стана и аз незнам, но "преспахме", та след още няколко дена тръгнахме. Не те съветвам да тръгнеш с приятеля му, просто разказвам тази случка, но ако тръгнете няма да има коментари от сорта


к***а

Защо да е к***а? Спала е с приятеля му след като са скъсали.

Защото така не се прави :).
Ако ще е првия да е умрял,пак нямаш право да спиш с негов приятел. :)

Extremescream
05-18-2009, 12:59
И аз имах подобна ситуация, но скъсахме по взаимно съгласие, мина се около седмица и се запознах с неяна приятелка, която беше супер готина и след няколко излизания на кафе с приятелката й, ко стана и аз незнам, но "преспахме", та след още няколко дена тръгнахме. Не те съветвам да тръгнеш с приятеля му, просто разказвам тази случка, но ако тръгнете няма да има коментари от сорта


к***а

Защо да е к***а? Спала е с приятеля му след като са скъсали.

Защото така не се прави :).
Ако ще е првия да е умрял,пак нямаш право да спиш с негов приятел. :)

Кой казва,че нямаш право?Не е правилно,но може.

xplay
05-18-2009, 13:03
Легни с още двама негови приятели.

nrjboyan
05-18-2009, 14:47
Златен медал под формата на пенис ли искаш?? :-o

HichNeMiPuka
05-18-2009, 14:48
ок

nJoYM94
05-18-2009, 14:53
Дреме ми на к*ра с кой си лягаш ...

bloodylips
05-18-2009, 15:27
пффф тя простотията по хората ходи ама не мога да разбера що си го направила според мен е мн детински нз не сте се разбирали с предишния добре разделили сте се и до там но защо трябва да си отмъщаваш или да направиш такава простотия просто се постави на мястото на момчето колкото и да е нямал чуства към теб е гадно...нз с какъв акъл съветваш момичетата да правят такива неща и точно заради такива като теб жените са нарочени за к***и пффф аман от заблудени.... :booooomb:

Hilary_
05-18-2009, 15:29
парантия... :D :D :D
P.S. Тва "не е обида" ... :oops: :lol: :lol:
Към авторката: Браво на тебе... :? :? Специално за тебе ше ходя си купя една ФаФлИичКъЪъ... :lol: :lol: :grin: :D :D

RAWRRR
05-18-2009, 15:36
И аз имах подобна ситуация, но скъсахме по взаимно съгласие, мина се около седмица и се запознах с неяна приятелка, която беше супер готина и след няколко излизания на кафе с приятелката й, ко стана и аз незнам, но "преспахме", та след още няколко дена тръгнахме. Не те съветвам да тръгнеш с приятеля му, просто разказвам тази случка, но ако тръгнете няма да има коментари от сорта


к***а

Защо да е к***а? Спала е с приятеля му след като са скъсали.

Защото така не се прави :).
Ако ще е првия да е умрял,пак нямаш право да спиш с негов приятел. :)

Кой казва,че нямаш право?Не е правилно,но може.

Нещо,наречено морал.Да,нямаш върховен закон да ти го забрани,затова и дали ще го направиш зависи от теб,от морала ти,от достойството ти,от акъла ти.

Просто дори и с бившите има едно необходимо прилично поведение,което трябва да се спазва.С приятел,баща,брат на гаджето (сегашно или бившо) не се спи,бахти :shock: .

plmn
05-18-2009, 15:39
ами какво да кажа

нищо

MakeMeLaugh
05-18-2009, 15:42
Поредната глупачка, нищо ново. [-(
Смятай колко готино гадже си била щом той не се държи добре с теб.. щото не го заслужаваш и не си му интересна..
Кой сега е смешния ;д

Fagile
05-18-2009, 16:56
Абе какво се правите на големите моралисти! Ами, ако си о е заслужил??? Не е най-красивото нещо, особено от страна на приятеля ама това не означава, че е ку.ва! Подкрепям я

followgirl
05-18-2009, 17:27
pomisli,shtom ti puka za reakciqta mu,dali imash oshte 4yvstva kam nego..A i shtom gledash po vsqkakav na4in da go naranish i "da mu go varnesh" ...berazli4na li si...Dali na nego mu puka..shtom se e darjal taka i samiq toi e napravil taka,4e vrazkata da prikliu4i...

Jesus
05-18-2009, 17:40
пача, майка ви на всички такива пачи

IronLady
05-18-2009, 19:11
не си спомням някой да те е питал за твоя личен живот :?:?:?

Rofl4e
05-18-2009, 19:50
:razz: айде без нерви а

laila_94
05-18-2009, 19:52
е за ко си написала тема,щом не ти пука? :D Значи не ти е все едно

sweetchef
05-18-2009, 20:01
Тапа работа да си легнеш с негов фр.само за да го подразниш или нараниш на това му викам курвенски изпалнения-не се обиждаи просто казвам това което мился :)

Fritz
05-18-2009, 20:11
ти си курва,точка.

LDto
05-19-2009, 01:34
И аз имах подобна ситуация, но скъсахме по взаимно съгласие, мина се около седмица и се запознах с неяна приятелка, която беше супер готина и след няколко излизания на кафе с приятелката й, ко стана и аз незнам, но "преспахме", та след още няколко дена тръгнахме. Не те съветвам да тръгнеш с приятеля му, просто разказвам тази случка, но ако тръгнете няма да има коментари от сорта


к***а

Защо да е к***а? Спала е с приятеля му след като са скъсали.

Защото така не се прави :).
Ако ще е првия да е умрял,пак нямаш право да спиш с негов приятел. :)


xaxa zna4i da razbiram 4e toi imashe pravoto da spi s moite priqtelki i te da me lujat ae pomisli pak koi e kurva i koi ne ;)

ladykeisy
05-19-2009, 06:01
Това да спиш с приятел на гаджето си или бившото си гадже е долно,ако той е преспал с твоя приятелка горе-долу бих могла да схвана смисъла на простотията ,която си направила ,но все пак е глупаво има далеч по-различни неща ,с които би могла да отмъстиш и те не са изневяра ,спане с приятели ,бащи ,роднини и т.н. :smt017 След като твърдиш ,че си обичала гаджето си ,не можеш да казваш ,че не ти пука ,защото всичкото това е противоречие ,а то от своя страна е породено от инат ,самочувствие,себелюбие и мн.други неща.....Опичай си акъла и не давай съвети без да са ти искани ;) :smt014

PiruBloodz
05-19-2009, 07:40
И аз имах подобна ситуация, но скъсахме по взаимно съгласие, мина се около седмица и се запознах с неяна приятелка, която беше супер готина и след няколко излизания на кафе с приятелката й, ко стана и аз незнам, но "преспахме", та след още няколко дена тръгнахме. Не те съветвам да тръгнеш с приятеля му, просто разказвам тази случка, но ако тръгнете няма да има коментари от сорта


к***а

Защо да е к***а? Спала е с приятеля му след като са скъсали.

Защото така не се прави :).
Ако ще е првия да е умрял,пак нямаш право да спиш с негов приятел. :)


xaxa zna4i da razbiram 4e toi imashe pravoto da spi s moite priqtelki i te da me lujat ae pomisli pak koi e k***a i koi ne ;) :lol:

HardcoreSyndrome
05-19-2009, 08:56
...Човек да се чуди - да плаче ли, да се смее ли!? :booooomb:

MarkKnight
05-19-2009, 09:56
И аз имах подобна ситуация, но скъсахме по взаимно съгласие, мина се около седмица и се запознах с неяна приятелка, която беше супер готина и след няколко излизания на кафе с приятелката й, ко стана и аз незнам, но "преспахме", та след още няколко дена тръгнахме. Не те съветвам да тръгнеш с приятеля му, просто разказвам тази случка, но ако тръгнете няма да има коментари от сорта


к***а

Защо да е к***а? Спала е с приятеля му след като са скъсали.

Защото така не се прави :).
Ако ще е првия да е умрял,пак нямаш право да спиш с негов приятел. :)


xaxa zna4i da razbiram 4e toi imashe pravoto da spi s moite priqtelki i te da me lujat ae pomisli pak koi e k***a i koi ne ;) И ти реши да не се различаваш от него и ти да му го върнеш ? :?

Bellatrix
05-19-2009, 10:21
Най-доброто отмъщение би било да се стегнеш да направиш нещо велико с външния си вид и да демонстрираш пълно безразличие към него. За да знае, че е загубил супер мацка.

Сега ще си мисли: "Добре, че се отървах от тая кучка."

Можеше не да го нараняваш, а да го накараш да съжелява, че сте скъсали, да съжелява, че те няма.

Зле си.

JuBaCcA
05-20-2009, 14:24
KypBa :)

BlueFace
05-20-2009, 14:32
Направете клипче и го пратете на бившия... :D:D
Незнам ама от факта ,че си написала "негоф" и това че си легнала с приятел на бившият просто ей така ме кара да си мисля ,че си много лека.... :?

Lady_AMG
05-20-2009, 16:48
що за съвет даваш? да не би да има няква универсална рецепта за любов?

sweeTcezza
05-21-2009, 11:43
И аз имах подобна ситуация, но скъсахме по взаимно съгласие, мина се около седмица и се запознах с неяна приятелка, която беше супер готина и след няколко излизания на кафе с приятелката й, ко стана и аз незнам, но "преспахме", та след още няколко дена тръгнахме. Не те съветвам да тръгнеш с приятеля му, просто разказвам тази случка, но ако тръгнете няма да има коментари от сорта


к***а

Защо да е к***а? Спала е с приятеля му след като са скъсали.

Защото така не се прави :).
Ако ще е првия да е умрял,пак нямаш право да спиш с негов приятел. :)
RAWRRR ти си ебати смешника, честно ти казвам. Гледал си там по филмчетата и сега тука се филмираш.. аз примерно, ако ходя с някоя и тя тръгне с мой фр, или се наебат.. стискам му ръката и му казвам, че явно е по-добър и него харесва.. т'ва е.. ебати задръстенияците, живеещи в 21 век моля ти се.. :-x 8)
Едит: Бас ловя, че на твой фр, приятелката му, ако скъсат и ти каже : Айде да го направиме.. ти дори няма и да се замислиш и ш' и теглиш патлака.. :? :lol:

golqmumnik
05-21-2009, 13:29
Поне направихте ли дете,то е ясно,че умствения потенциял на нацията е на нулево ниво,поне да се увеличим като бройка :)

deer1dance
05-21-2009, 13:29
Направете клипче и го пратете на бившия... :D:D
Незнам ама от факта ,че си написала "негоф" и това че си легнала с приятел на бившият просто ей така ме кара да си мисля ,че си много лека.... :?

+1 И аз така мисля xD

Thunder01
05-21-2009, 14:59
Хммм според мен няма кой знае колко лошо . Бас държа че ако на него му беше пуснала някоя друга и той щеше да го направи , не мислите ли ?! Пък и щом момчетата могат , защо момичетата да не могат ?

Sa6eks
05-21-2009, 15:17
Златен медал под формата на пенис ли искаш?? :-o
Хаха сигурно :D

Thunder01
05-21-2009, 15:38
Хммм според мен няма кой знае колко лошо . Бас държа че ако на него му беше пуснала някоя друга и той щеше да го направи , не мислите ли ?! Пък и щом момчетата могат , защо момичетата да не могат ?

OneBaDMotherFucker
05-23-2009, 03:18
:D :D :D
Радват ме жените които си мислят ,че ме нараняват ако преспят с някои мой приятел. А ако неусетно за нея аз съм я подтикнал към това :D . Та с това искам да кажа ,че започне ли един мъж да се държи зле/унизитлно с една дама това значи просто ,че му се минал мерака вече и .....
Та както е приказката където е текло пак ще тече и най накрая може 2мата 3ка да направят на момиченцето и познайте тогава кой пак е Изгаврения :D